ایران ‘جاسوسی’ دانشمند مگس خانه پس از آزادی از زندان ایالات متحده بالا بردن امید زندانی مبادله


دانشمند ایرانی دکتر سیروس عسگری است که با توجه به وارد تهران فردا

خانواده های انگلیسی, دوگانه اتباع زندانی ایران امروز انتقاد از وزارت امور خارجه برای “انفعال کامل” در تلاش برای تضمین آزادی خود را به عنوان یک دانشمند ایرانی که قبلا در زندان با ما بود و اجازه پرواز به خانه.

هواپیمای حامل سیروس عسگری در زمان خاموش در اوایل صبح امروز و در راه بازگشت به تهران او را به خانه آورد وزیر خارجه ایران اعلام کرد, افزایش امید بالقوه زندانی مبادله غربی دوگانه اتباع در ایران.

آقای عسگری متهم شده بود توسط یک دادگاه آمریکایی در سال 2016 از سرقت اسرار تجاری در حالی که در یک دانشگاهی بازدید به اوهایو, جایی که او در بازدید از یک دانشگاه مشغول به کار در پروژه های نیروی دریایی ایالات متحده.

اما 59 ساله دانشمند از دانشگاه صنعتی شریف تهران تبرئه شد در ماه نوامبر هنگامی که یک قاضی آمریکایی را رد کرد و پرونده او را.

چند ایالات متحده و دیگر دوگانه اتباع زندانی باقی می ماند و یا به طور موقت در آزادی در ایران به طور معمول در بحث اتهام جاسوسی.

آنها عبارتند از ایرانی مادر نازنین Zaghari-Ratcliffe, آمریکا در سال 2016 بازنشسته مهندس Anoosheh عاشوری 66 است که در تهران برگزار می شود را در زندان بدنام اوین از ماه اوت سال 2017.

هر دو ایالات متحده وزارت امنیت داخلی و وزارت امور خارجه ایران امروز گزارش را رد کرده است که آقای عسگری را به انتشار بخشی از یک زندانی مبادله اما چنین ترتیبات ساخته شده اند در گذشته با وجود شکست در روابط دیپلماتیک بین واشنگتن و تهران است.

نازنین Zaghari-Ratcliffe بود به طور خلاصه منتشر شده از زندان به عنوان بخشی از ایران را واکنش به بیماری همه گیر کوروناویروس – PA

آقای عاشوری را شری ایزدی از جنوب لندن در تقابل قبلی زندانی مبادلات توسط واشنگتن و تهران با “انفعال کامل” از وزارت امور خارجه به امن انگلیسی شهروندان آزاد است.

“یک بار دیگر ایران و آمریکا ممکن است توافق کرده اند که یک زندانی مبادله با وجود خود بسیار خصمانه و تنش رابطه اما انگلستان هنوز به امن کسی, انتشار,” او گفت:, و اضافه کرد که او می ترسید برای او سلامت است. “Covid-19 ترس در زندان در نیروی باقی می ماند به خصوص با در نظر گرفتن افزایش بی سابقه ای در مورد ایران – [از جمله] 3,000 در یک روز.”

ریچارد Ratcliffe, شوهر, Ms Zaghari-Ratcliffe اضافه شده است که این هفته می تواند ثابت کند “قاطع” برای همسرش مورد پس از حسن روحانی رئیس جمهور ایران اعلام کرد او خواهد اعطای عفو به هزاران نفر از زندانیان که کمتر از پنج سال از محکومیت خود از چپ به خدمت می کنند.

“بدیهی است که ما در حال نگه داشتن چوب خط حساب کردن در موفقیت نسبی های مختلف کشورهای غربی در حل و فصل ایران گروگان موارد و آوردن مردم خود خانه و انگشتان ما عبور برای همه در ایران در حال حاضر,” او گفت:.

“من فکر می کنم در هفته آینده یا بیشتر تعیین کننده خواهد بود برای اینکه نازنین را دریافت کنید ‘عفو’ و یا اینکه قانون را نمی خواهد دوباره به دنبال در مورد او. دیروز من بسیار مثبت است اما این خبر دوباره به همه ما امیدواریم.”

در ماه دسامبر ایران منتشر شهروند آمریکایی Xiyue وانگ که زندانی شده بود به مدت سه سال در بحث اتهام جاسوسی در ازای آزادی یک دانشمند ایرانی بازداشت شده در ایالات متحده است.

دیگر زندانیان عبارتند از کایلی مور-Gilbert, انگلیسی-استرالیایی علمی زندانی پس از 2018 و ارس امیری, که با این نسخهها کار برای شورای بریتانیا در لندن و بازداشت شد در یک دیدار خانواده به ایران در همان سال است.

از زمان همه گیر شتاب خواستار واشنگتن و تهران برای آزادی زندانیان خارجی که می تواند در معرض خطر. آقای عسگری است که انتظار می رود به بازگشت به تهران فردا گفته اند که در این قرارداد کروناویروس در آمریکا برگزاری مرکز در حالی که در انتظار اخراج هستند.

سایه وزیر امور خارجه لیزا Nandy است که انتظار می رود تمدید فشار بر وزیر امور خارجه Dominic Raab آزادی یکی از زندانیان در ایران پس از صحبت با خانواده های خود در این هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de