Kelly Clarkson را از تماس پلیس غارتگران ‘استفاده’ از تظاهرات

با استفاده از صدای خود را. Kelly Clarkson در زمان به رسانه های اجتماعی به آدرس تکان دهنده از رفتار پلیس و غارتگران در میان سراسر کشور در اعتراض به افتخار جورج فلوید.

“فقط کنجکاو…. در جایی که همه ‘رایگان speechers’ در این مورد ؟ ” سابق American Idol star, 38, توییتی در سه شنبه, ژوئن 2 در کنار تصویری از افسران پلیس ظاهرا با استفاده از نیروی بیش از حد به روی تظاهرکنندگان در شهر کانزاس. “شما می دانید آنهایی که به طور مداوم در دفاع از متمم اول قانون اساسی اما تنها استفاده از این دفاع زمانی که آن را در خدمت هدف خود را? من صبر کنید…”

Kelly Clarkson Calls Out Police Looters Taking Advantage Protests
Kelly Clarkson. ربکا Cabage/تالار گفتگو/AP/شاتر

مشهور شده اند با استفاده از سیستم عامل خود را به صحبت کردن در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پس از فیلم مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین سنجاق فلوید, 46, روی زمین رفت و ویروسی در مه 25. فلوید بارها و بارها گفته افسر که او نمی توانستم نفس بکشم اما چوین حرکت نمی کند. او بعد از اخراج از MPD و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

پس از صحبت کردن در برابر خشونت دیده در تظاهرات مختلف در سراسر کشور “قوی تر” خواننده یادآوری پیروان خود را که آنها نمی باید با تمرکز بر داستان از غارت و تخریب اما در عوض در مسائل بزرگتر در دست است.

“خوب پس برای چند که درک نمی کنند من در این آخرین صدای جیر جیر. من درخواست مردم به ماندن متمرکز بر نقطه تمام از این. سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست که غارتگران که با استفاده از این تظاهرات” او هنوز توییتی. “این اعتراضات و این پیام بسیار مهم را تحت الشعاع قرار داده.”

Kelly Clarkson Calls Out Police Looters Taking Advantage Protests
Kelly Clarkson در Billboard Music Awards در تاریخ 1 مه 2019 در لاس وگاس, نوادا. Rob Latour/شاتر

کلارکسون اجازه نداد نظرات منفی از کاربران رسانه های اجتماعی او را از صحبت کردن و اضافه میکند: “نیت من شده اند & همیشه خواهد بود 2 انجام کار درست است. و حق چیزی است که به گوش دادن به آموزش خودم و 2 بخشی از این تغییر من آرزو می کنم به دیدن. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

قبلا در این هفته صدای مربی اذعان کرد که او با داشتن یک زمان سخت به توضیح وقایع کنونی به کودکان, رودخانه 5 و رمینگتون, 4, که او سهام با براندون Blackstock.

“من فقط نشسته بود در اینجا توضیح کلمه “برابری” به معنی 2 من 5 سال به خاطر او من تماشای اخبار و او را درک نمی کنند که چرا مردم عصبانی بودند/گریه” او توییتی در روز شنبه, مارس 30. “همه او را می بیند که کسی در او می خواهد 2 راهنما و در آغوش گرفتن آنها. آیا آن را نمی شود خوب اگر بزرگسالان به عنوان حکیم است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de