کایلی آرایشی و بهداشتی مدیر عامل خروجی پس از 5 ماه در نقش


Kylie Cosmetics CEO Leaves After Less Than a Year in the Role
یک صفحه نمایش از کایلی لوازم آرایشی در یک Ulta Beauty فروشگاه. شاتر

کایلی Jenner‘s کایلی آرایشی و بهداشتی فقط تحت یک تغییر عمده.

در روز سه شنبه, ژوئن 2, Coty اعلام کرد که Christoph Honnefelder است که خروج این شرکت پس از پیوستن به در ماه ژانویه است. او را جایگزین سیمونا Cattaneo که در حال حاضر به عنوان Coty رئیس جمهور از مارک های لوکس.

“Coty دیروز اعلام کرد تعدادی از تغییرات که اجازه خواهد داد که این شرکت به تمرکز بر روی هسته آن اعتبار و جرم زیبایی, کسب و کار, از جمله تجدید سرمایه گذاری در توسعه تجارت الكترونيكي اعتبار و زیبایی حق رای دادن” FashionNetwork.com گزارش Coty در بیانیه ای گفت.

این شرکت ادامه داد: “[Cattaneo] فرض این مسئولیت از Christoph Honnefelder که اعلام کرد برای ارشد تیم داخلی یک شماره از هفته پیش که او را نمی توان با فرض نقش مدیر عامل کایلی زیبایی به دلایل شخصی. تحت سیمونا رهبری ما در حال هیجان زده از این فرصت برای کایلی زیبایی, کسب و کار, به عنوان نشان داده شده بسیار موفق اخیر اندازی کایلی پوست در اروپا است.”

برای کسانی که ممکن است به یاد داشته باشید در نوامبر سال 2019 کایلی آرایشی و بهداشتی اعلام کرد که آن را به فروش 51 درصد از سهام خود به Coty برای 600 میلیون دلار.

این فروش یک کسب و کار معامله اجرا شده توسط Jenner که در آن زمان بود فوربس‘ جوانترین خود ساخته میلیاردر. همه چیز به نظر می رسد به شدت در حال تغییر برای لب کیت خالق. برای مثال فقط در هفته گذشته انتشار لغو آن اعلام شده است.

در پنج شنبه, مه 29, فوربس چاپ مقاله با عنوان “داخل Kylie Jenner وب از دروغ — و به همین دلیل او دیگر یک میلیاردر.” در قطعه آن به بررسی اشتباه گرفته شده و اشاره کرد که کسب و کار خود را تنها در حدود 125 میلیون دلار 360 میلیون که فوربس بود که منجر به این باور است.

“کایلی کسب و کار به طور قابل توجهی کوچکتر و کمتر از سود خانواده سپری کرده است در سال پیشرو در صنعت آرایشی و بهداشتی و رسانه ها از جمله فوربس به باور” انتشار سخنان.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de