مگان مک کین همسایه انتقاد او برای تماس نیویورک یک ‘منطقه جنگی’ اعتراض

مگان مک کین به نام او در شهر نیویورک در محله یک “منطقه جنگی” در حالی که موج اعتراضات در پی جورج فلوید مرگ — اما یکی از همسایگان نیست کاملا موافقم.

“من در محله منهتن است eviscerated و به نظر می رسد مانند یک جنگ منطقه” مک کین 35 توییتی در سه شنبه, ژوئن 2. “DeBlasio و کومو در حال مطلق ننگ. این است که نه امریکا. رهبران ما ما را ترك كرده اند و در ادامه به اجازه شهرستانها بزرگ آمریکایی رایت به زمین و نابود شود. من هرگز می تواند fathomed این است.”

ساعت بعد, سابق Saturday Night Live writer کریستن Bartlett تعطیل مشاهده cohost اظهارات. “Meghan ما زندگی می کنند در همان ساختمان و من فقط راه می رفت خارج. آن را خوب” Bartlett پاسخ داد.

Meghan McCain Neighbor Kristen Bartlett Calls Her Out for Describing New York City as a War Zone Amid Protests
مگان مک کین و کریستن Bartlett. Jim Smeal/BEI/شاتر; Richard Shotwell/تالار گفتگو/AP/شاتر

تظاهرات شکسته در شهرستانها عمده در سراسر کشور پس از فلوید, 46, درگذشت در مینیاپولیس در مه 25. در آن زمان فلوید برگزار می شد توسط افسر پلیس درک چوین نگه داشته و او را برای بیش از هشت ساعت با وجود التماس که او نمی تواند نفس بکشد. چوین بعدها به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس و سه MPD افسران اخراج شدند.

در حالی که معترضان همچنان به مبارزه برای عدالت برای فلوید و دیگر قربانیان خشونت پلیس تعدادی از افراد مشهور به صحبت کردن و یا به خیابان خود را. Ariana Grande, Jamie Foxx و راشل لیندسی همه نشان داد تا در راهپیمایی در شهرهای مختلف برای نشان دادن حمایت خود را از جنبش.

“امروز ما فراتر رفت و ما پلت فرم. امروز ما قرار داده و عمل ما پشت واژه” سابق لیسانس ستاره, 35 نوشت طریق Instagram روز شنبه, مارس 30. “امروز ما با استفاده از صدای ما را به تفاوت. امروز فقط یک روز در مبارزه است. ما به نگه دارید هل دادن به جلو و خواستار تغییر دهید.”

یک روز بعد لیندسی باز کرد تا در مورد تجربه خود را در میامی اعتراض در یک قسمت از “آموزش عالی” پادکست.

“من شنیده ام زیبا سخنرانی” او به او گفت cohost, ون Lathan. “این زیبا بود برای دیدن بسیاری از مردم در راهپیمایی وحدت و در اعتراض به آنچه آنها اعتقاد و بی عدالتی آنها روبرو هستیم در این کشور است. … آن را به من ضربه خیلی سخت است. این فقط یک واقعیت تلخ است که آنچه ما در برخورد با افراد دیگر چه چیزی لازم نیست که برای مقابله با, چرا که به طور مستقیم آنها را تحت تاثیر قرار.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de