‘به صورت من منفجر شد’: پلیس با شلیک گلوله های لاستیکی را زخمی و به طور دائم غیر فعال معترضان و روزنامه نگاران

افسران پلیس آماده به آتش گلوله های لاستیکی در اعتراض به مرگ جورج فلوید, جمعه, مه 29 سال 2020 در لس آنجلس.

رینگو H. W. Chiu/AP Photo

 • در این هفته پس از جورج فلوید درگذشت در حالی که به پایین دوخته توسط مینیاپولیس, افسران پلیس, تظاهرات در سراسر ایالات متحده به شدت یافته است.
 • بنابراین بیش از حد است و پلیس در واکنش به این تظاهرات که در بعضی از نقاط باید خشونت تبدیل شد و شامل غارت خرابکاری و آتش سوزی.
 • رسانه های اجتماعی پر شده است با تصاویری از زخمی شدن معترضان و روزنامه نگاران که زده شده و توسط گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور در قوطی در چشم و صورت. برخی از آنها حتی خود را از دست داده دید.
 • کارشناسان پلیس با این حال بگویید خودی که گلوله های لاستیکی در نظر گرفته “کمتر کشنده” سلاح — و بسیاری از ادارات پلیس در نظر گرفته اند آنها را “ابزار مشروع” برای چند دهه.
 • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

گوری تصاویر آب گرفتگی رسانه های اجتماعی در این هفته از پلیس با قتل جورج Floyd: مردم چشم متورم و بسته خون چکیدن از عمیق gashes در بدن خود و کبود و لکه لکه پوست.

46-سال فلوید درگذشت, on May 25 بعد از دوخته شدن زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه است. راه او توسط چهار پلیس در حدود 90 دقیقه بین دستگیری و مرگ است خشم معترضان در سراسر ایالات متحده است. هزاران نفر باید اعتراض مسالمت آمیز اما هزاران نفر دیگر باید کانال خشم خود را در مردان و زنان در آبی.

و پلیس نیست برگزار شد. آنها به اختیار داشت باتون برخورد مردم با گاز اشک آور و اسپری فلفل پرتاب فلش چتری و هل و پانچ معترضان هدایت تیم ملی اتومبیل به تظاهر کنندگان و شلیک گلوله های لاستیکی شامل جمعیت. روزنامه نگاران مستقر شده اند به تظاهرات در سراسر کشور و بسیاری از آنها کشته شده است توسط پلیس است.

یک روزنامه نگار دیده می شود خونریزی پس از گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور در یک جمعیت در طول یک تظاهرات به دنبال عدالت برای جورج فلوید در مینیاپولیس.

CHANDAN KHANNA/خبرگزاری گتی ایماژ

یک عکاس آزاد, لیندا Tirado به ضرب گلوله کشته شد در چشم چپ در حالی که پوشش تظاهرات در مینیاپولیس.

“من هدف بعدی من شات قرار داده و دوربین من را برای بار دوم و پس از آن صورت من منفجر شد,” او گفت: نیویورک تایمز. “من بلافاصله احساس کردم خون بود و فریاد” من هستم مطبوعات! من را فشار دهید!'”

Tirado بود که با کمک معترضان معتقد است او با ضربه یک لاستیک گلوله که آمد از افسران پلیس. جان الدر یک سخنگوی پلیس گفت: این بار که از آن شده است چند دهه پس از این بخش استفاده می شود گلوله های لاستیکی — حتی اگر متعدد ویدئوها و عکس ها نشان می دهد پلیس با استفاده از آنها.

Tirado است پس مشترک متعدد به روز رسانی در توییتر که در آن او توضیح داد که از دست دادن بینایی در چشم چپ و گفت: پزشکان به او گفت که آن را به احتمال زیاد به بهبود می یابند.

سی ان ان خبرنگار اسکار Jimenez که بازداشت شد در حالی که انجام یک شوت زیبا زندگی می کنند در مینیاپولیس — پس از مودبانه ارائه به حرکت به جایی که سربازان دولت ترجیح داده به ایستگاه او و خدمه اش — گفت: بار است که خود فیلمبردار و تهیه کننده بودند حلیم توسط گلوله های لاستیکی در روز شنبه.

یک KPCC خبرنگار آدولفو Guzman-لوپز در توییتر نوشت که او پوشش ضد خشونت های پلیس تظاهرات در کالیفرنیا. یک افسر او را دیدم مصاحبه با تظاهر و پس از آن “هدف و شات من در گلو,” او نوشت و اضافه کرد بعد که خونین زخم دردناک بود.

Balin ترمز یک معترض بود و همچنین عکس با خون ریختن از چشم راست او. او بعدها گفت در توییتر که او کور شد و پس از یک پلیس در فورت Wayne, Indiana “بی ارزش و نادرست اخراج یک قوطی گاز اشک آور در سر من ضربه چشم من.”

او اضافه کرد که او ممکن است در نهایت نیاز به جراحی های بیشتر هفته به ترمیم شکسته استخوان های صورت.

روز دوشنبه واقعیت تلویزیون ستاره کیم کارداشیان غرب از او پرسید که 65 میلیون به علاوه پیروان توییتر برای کمک به پیدا کردن یک معلم مدرسه ابتدایی بالا در مینیاپولیس که ظاهرا زده لاستیک گلوله در وسط پیشانی او درآوردن یک تکه از پوست و ارسال rivulets خون پایین صورت خود را. غرب گفت که او می خواست برای کمک به پرداخت برای قربانی صورتحساب های پزشکی.

فعال شان پادشاه در یک سری از Instagram posts نیز برجسته چگونه 16 ساله براد لوی آیالا زده بود در سر با یک لاستیک گلوله شلیک شده توسط یک اداره پلیس آستین تیرانداز از خفا.

یک ویدیو شاه نوشته شده را نشان می دهد آیالا ایستاده یک دقیقه و مچاله روی زمین ،

“این ناشی از آسیب تروماتیک مغز و او تا به حال به عمل جراحی اورژانس” شاه نوشت. “او غیر مسلح. ⁣غیر خشونت آمیز. ⁣او یک بچه است. ⁣او هیچ چیز نیست.”

نه هر کشور اجازه می دهد تا پلیس به استفاده از گلوله های لاستیکی

یک Change.org درخواست بان کی مون “دبیرکل گلوله های لاستیکی” انباشته شده است بیش از 383,000 امضا و شمارش از سه شنبه.

از جمله گلوله های خطرناک هستند این درخواست را می گوید و اضافه میکند: “آنها ممکن است باعث شکستگی استخوان آسیب به اندام های داخلی و یا حتی مرگ شود. این ثابت شده است که لاستیک و پلاستیک گلوله های بیش از حد خطرناک هستند برای کنترل جمعیت و باید حتی شده ممنوع” در دیگر نقاط جهان.

شیلی یک کشور است که دارای کوبیده خواهد شد پایین در استفاده از گلوله های لاستیکی.

در اوایل سال جاری در آمریکای لاتین ملت بود و موجب ویرانی ماه به طول تظاهرات ضد دولتی که موجب افزایش مترو هزینه اما پس از آن گسترش شامل مسائل مانند نابرابری درآمد و هزینه های گزاف زندگی. مقامات اجرای قانون استفاده از گلوله برای سرکوب ناآرامی و پمپ گاز اشک آور در قوطی در چهره مردم NPR گزارش شده است.

شیلی موسسه حقوق بشر گفت: بیش از 400 نفر دچار آسیب های چشمی و برخی از آنها ارائه شده است به طور کامل نابینا گفت: NPR.

عکس از پانسمان چشم رایج شد در اواخر سال 2019 به گفته نیویورک تایمز و خدمت به متحد کردن و از خواب بیدار شدن معترضان.

Marcelo Herrera پایدار آسیب چشم در درگیری با پلیس ضد شورش در مقابل La Moneda کاخ در سانتیاگو شیلی در نوامبر 28, 2019.

Marcelo هرناندز/گتی ایماژ

با این حال یک مطالعه توسط Universidad de Chile یافت که گلوله ساخته شد تنها 20 درصد لاستیک. بقیه بود سیلیس و سرب و باریم سولفات گزارش رویترز باعث شیلی رئیس پلیس به حالت تعلیق استفاده از پرتابه.

آن خواهد بود “محتاطانه” به استفاده از گلوله های لاستیکی و سلاح گرم “را به عنوان یک اقدام شدید و به طور انحصاری برای دفاع از خود در صورت وجود خطر قریب الوقوع از مرگ” مدیر کل ماریو Rozas گفت: هر خبر داد.

یک ” کمتر کشنده سلاح

هیچ استاندارد ملی برای آن است که آیا خوب برای افسران پلیس را به استفاده از گلوله های لاستیکی. ماریا Haberfeld استاد از پلیس علم در John Jay College گفت: خودی که گلوله ها در نظر گرفته شود “کمتر کشنده” سلاح در بسیاری از ادارات پلیس و استفاده به عنوان یک جایگزین برای “بیشتر اقدامات شدید” از جمله اسلحه تیزر مهمات و اسپری های شیمیایی, او گفت:.

از آنجا که برخی از ادارات پلیس در نظر گرفتن گلوله های لاستیکی یک “مشروع ابزار” خود را استفاده نمی کند تعداد به عنوان “بیش از حد از زور” Haberfeld گفت: — حتی اگر آنها می تواند به افراد نابینا. اما Haberfeld گفت که ماموران هنوز هم می تواند دچار مشکل اگر آنها با استفاده از این اقدامات بر کسی که با پیروی از دستگیری افسر سفارشات و متوقف به مقاومت در برابر بازداشت.

گلوله های لاستیکی به طور کلی استفاده می شود برای کنترل جمعیت با توجه به یوجین A. Paoline III یک استاد حقوق جزا در دانشگاه مرکزی فلوریدا.

آنها کمک به پلیس در “پراکنده کردن مردم بدون نیاز به در مجاورت نزدیک بود,” او گفت:. اما “آنها برای استفاده در کشنده برخورد” و باید با هدف زیر سر مردم.

یک معترض دیده است گرفتن مراقبت های پزشکی پس از ضربه با لاستیک گلوله در میامی فلوریدا در 30 مه سال 2020 است.

mpi04/MediaPunch/IPX از طریق AP Photo

“گلوله های لاستیکی استفاده نمی شود در یک چاقو یا اسلحه — دارای حق اعمال مشکوک برای به دست آوردن انطباق” Paoline گفت. “در همان زمان اگر یک لاستیک گلوله است تجویز به فرد آن می تواند باعث مرگ که پس از آن تغییر تعریف از برخورد از کمتر کشنده کشنده است.”

که گفت: هر اداره پلیس یک سیاست است که تعیین می کند که آیا استفاده از گلوله های لاستیکی در نظر گرفته شده است بیش از حد زور و میسازد که چه زمانی و چگونه از سلاح استفاده جایز Paoline گفت.

جنیفر Cobbina یک استاد حقوق جزا در دانشگاه ایالتی میشیگان گفت: خودی که اعتراض پلیس در 1960s و 1970s بود “بر اساس فلسفه تشدید نیروی که در آن افزایش خشونت در بخشی از معترضان مواجه شد با افزایش نیروی پلیس. این رویکرد عمدتا تهاجمی و مقابله در طبیعت است.”

“ما اعتراض پلیس با توسل به این استراتژی” در جریان جورج فلوید و سیاه زندگی توجه به اعتراض او گفت: حتی اگر چنین تاکتیک “تشدید تنش میان پلیس و معترضان.”

یک داوطلب دارای گلوله های لاستیکی در دست او بود که با جمع آوری زباله های دیگر به عنوان او را تمیز کرد و پس از یک شب از تظاهرات در مرکز شهر لوئیزویل, کنتاکی در روز یکشنبه.

AP Photo/Darron Cummings

Cobbina پیشنهاد پلیس اتخاذ مذاکره با رویکرد مدیریت که مورد علاقه بود از اواسط دهه 1970 تا 1990. این پاسخ محافظت از حق آزادی بیان تحمل برخی از اختلال د-بالا گرفتن تنش و اجتناب سطح بالایی از نیروی انتظامی مگر اینکه مطلقا لازم است.

این اجازه می دهد تظاهرکنندگان و پلیس بخش به “کاهش disruptiveness از معترضان و محدود نیاز به خشونت پلیس” او گفت:.

پرسید که آیا پلیس می تواند کمک به رشد ناآرامی های اجتماعی تحت کنترل پاسخ متفاوت و یا اتخاذ اقدامات خاصی Haberfeld گفت: هیچ.

سیاستمداران و جامعه سازمان نیاز به پاسخ به نافرمانی مدنی گفت به دلیل آن است که “بزرگتر از پلیس است.”

پس از همه Haberfeld افزود: “پلیس در حال بازوی دولت های محلی و مستقل از بدن.”

 • ادامه مطلب:
 • حداقل 7 نفر بوده است به ضرب گلوله کشته و در آخر این هفته ضد خشونت های پلیس تظاهرات در پی جورج فلوید مرگ
 • مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران سعی کردم به او را به یک وحدت تلویزیون آدرس داد اما تا آنجا که او تمایلی و آنها تا به حال هیچ سیاست های جدید نشان می دهد
 • راننده کامیون که با سرعت از طریق جمعیت از جورج فلوید معترضان شده است نام و رزرو به ظن حمله
 • چراغ در کاخ سفید به تیره به عنوان تظاهرات به خشونت کشیده شد در واشنگتن
 • ویدیو جدید به نظر می رسد برای نشان دادن جورج فلوید تلاش در عقب یک رزمناو پلیس با سه مینیاپولیس افسران
 • هزاران نفر در سراسر انگلستان و آلمان و ایتالیا و نیوزلند و کانادا در محکوم کردن نژادپرستی و تقاضا عدالت در جهانی جورج فلوید و زندگی ماده تظاهرات
 • Dennis Rodman التماس کرد با مردم معترض جورج فلوید مرگ برای جلوگیری از غارت: “ما نمی f—ing حیوانات’
 • در سراسر آمریکا و پلیس با خشونت دستگیر و به ضرب گلوله کمتر کشنده دور در روزنامه نگاران پوشش جورج فلوید و زندگی ماده تظاهرات
 • گارد ملی می گوید آن را فعال 5,000 نیروهای نظامی برای پاسخ دادن به ناآرامی در 15 متحده و DC با بیش از هزاران آماده برای رفتن
 • توییتر و تغییر مشخصات آن به افتخار Black Lives Matter میان جورج فلوید تظاهرات
 • مینیاپولیس افسر پلیس که به زانو در جورج فلوید گردن بازداشت شده است. کارشناسان می گویند دادستان باید یک راه طولانی پیش رو است.
 • درک چوین تا به حال 16 شکایات علیه او را که بسته بودند با هیچ نظم و انضباط است.’ یک عضو سابق پلیس مدیره بررسی می گوید که اثبات یک سیستم شکسته.
 • مردم در حفظ و به اشتراک گذاری تصویری از جورج فلوید. برخی از فعالان و متخصصان سلامت روانی هستند و خواستار آن ‘دوربین’ و التماس آنها را به متوقف شود.
 • اکثر مینه سوتا سازمان های اجرای قانون ممنوعیت گردن-سنجاق مانور مورد استفاده در برابر جورج Floyd – اما هنوز مجاز در مینیاپولیس

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de