نیکی بلا نشان می دهد که چرا او به تعویق افتاد عروسی به آرتم Chigvintsev

رویاهای در خود نگه دارد. نیکی بلا توضیح داد که چرا او و نامزد آرتم Chigvintsev به تعویق افتاد عروسی خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در مجموع وارد دانشکده هنرهای زیبا ستاره نشان داد در طول یک ظاهر در “بزرگ باد و انرژی” پادکست در چهار شنبه, مه 27, که او را متوقف عروسی او قصد دارد تا حدودی به دلیل اولین فرزند او است که به علت در ماه اوت و به دلیل COVID-19 باعث شده است که بسیاری از ناشناختهها.

Nikki Bella Wants the World in a Clear Space Before Wedding 2
نیکی بلا Rob Latour/شاتر

“عدم اطمینان فقط جان من” بلا, 36, گفت, پادکست میزبان دمی برنت. “این خیلی سخت نیست سعی کنید به احساس افسردگی بیش از آن در زمان باعث شود شما مانند چه مدت ما گیر داخل؟”

کالیفرنیا بومی اشاره کرد که بسیاری از عروس “نبودند گرفتن پول خود را به عقب” در سپرده های خود را پس از همه گیری آغاز شد و این که “آنها تا به حال به فاصله اجتماعی” با محدودیت های مهمانان و سالن که باعث شد او را به ارزیابی مجدد هنگامی که روز بزرگ اتفاق می افتد.

“من می خواهم به مطمئن شوید که جهان است در چنین فضای روشن,” the Total Divas زاج سفید توضیح داد. “روز من ازدواج کنم فقط می خواهم یک حزب گسترده. من می خواهم یک باش. من می خواهم همه چیز را من از خواب.”

اگر چه جدول زمانی برای او عروسی است که در حال حاضر در هوا بلا نیست حاکم کردن یک عروسی در سال 2021 … اما او نه در آن شمارش یا نه.

“من صادقانه فکر می کنم عروسی ما احتمالا دور” او گفت:. “شاید نه شاید در عرض یک سال ؟ اما, مثل, من حتی نمی دانم. من احساس آن ممکن است طولانی تر است.”

در حال حاضر این زن و شوهر که درگیر در نوامبر سال 2019 پس از یک سال از قدمت معطوف به تقویت رابطه خود را قبل از تبدیل شدن به پدر و مادر در این تابستان.

Nikki Bella Wants the World in a Clear Space Before Wedding
آرتم Chigvintsev و نیکی بلا MediaPunch/شاتر

“آرتم رفتار نیکی مثل یک ملکه. او مانند یک مرد بزرگ و دیوانه وار در عشق با او” یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در مورد رقصنده حرفه ای, 37, در روز جمعه, ژوئن 1. “او رویای خود را و او است که فوق العاده شیرین به او. دوستان خود آنها را دوست دارم به عنوان یک زن و شوهر. آنها هر دو نمی تواند شادتر به استقبال نوزاد خود را به زودی.”

خودی افزود که رقص با ستاره ها طرفدار “می آید از یک سوپر تنگ گره محبت خانواده” است که به طور کامل در آغوش بلا.

“نیکی است که بخشی از آن در حال حاضر و همیشه خواهد بود بخش عظیمی از زندگی خود را” این منبع گفت. “او بسیار اختصاص داده شده به او.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de