رهبران مذهبی محکوم teargassing معترضان به پاک کردن خیابان برای مغلوب ساختن پیشی جستن

رهبران مذهبی در سراسر کشور در محکومیت استفاده از گاز اشک آور صلح و معترضان در برابر کاخ سفید جمعه شب به پاک کردن منطقه برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به راه رفتن در سراسر خیابان به عکس در مقابل یک کلیسا.

سنت جان کلیسا آسیب دیده بود توسط آتش در طول تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. گزارش ها حاکی از آن است که آتش بود و عمدتا در زیرزمین کلیسا و نه به طور جدی آسیب محراب.

“رئیس جمهور ایالات متحده بود در مقابل سنت جان اسقفی کلیسا برداشته تا کتاب مقدس و تا به حال عکس از خودش گرفته” اسقف مایکل کاری در بیانیه ای گفت. “در انجام این کار, او با استفاده از یک ساختمان کلیسا و کتاب مقدس برای اهداف سیاسی و حزبی. اين در زمانی است که صدمه دیده و درد در کشور ما و در عمل چیزی به ما کمک می کند یا ما را شفا دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در کلیسای سنت جان در روز دوشنبه. (پاتریک Semansky/AP)

در یک عجله تحویل بیانیه ای از باغ گل رز در دوشنبه تهمت متعهد به استفاده از ارتش برای پایان دادن به خشونت و غارت است که خدشه دار تظاهرات در شهرهای مختلف. به عنوان او صحبت کرد, واشنگتن, دی سی, پلیس و گارد ملی با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به پاک کردن میدان لافایت (واقع بین کاخ سفید و کلیسا) و مناطق اطراف آن. روز سه شنبه بعد از ظهر واشنگتن پست گزارش داد که دادستان کل ویلیام بار تا به حال شخصا دستور داد اطراف کلیسا پاک.

حداقل یک اسقفی کشیش بود و در میان کسانی که teargassed.

برگرد. جينی Gerbasi گفت: دین سرویس خبری که او در کلیسا پاسیو هنگامی که او و seminarian شد teargassed توسط پلیس ضد شورش.

“من وجود دارد در صورتی ژاکت یقه من موهای خاکستری در یک موی دم اسبی خواندن من عینک در. … من به طور ناگهانی سرفه از گاز اشک آور” Gerbasi گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران کاخ سفید راه می رفت در سراسر خیابان را به کلیسا که در آن تهمت های مطرح شده برای عکس برگزاری مقدس است. وقتی پرسید که توسط خبرنگاران اگر آن را مقدس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آن را “کتاب مقدس.”

خشم بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op فراتر برخوردار است.

“دیدن رئیس جمهور تهمت ایستادن در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی در حالی که نگه داشتن یک کتاب مقدس در پاسخ به تماس برای عدالت نژادی — بلافاصله پس از استفاده از نیروی نظامی برای پاک کردن معترضان مسالمت آمیز در خارج از منطقه — یکی از مهمترین و آشکار سوء استفاده از دین من تا کنون دیده اند” خاخام جک مولین, رئيس جمهور از ادیان داد در بیانیه ای گفت: دوشنبه. “این تنها تأکید رئیس جمهور تکمیل عدم دلسوزی برای آمریکایی های سیاه و سفید و عواقب مرگبار از نژادپرستی است.”

افسران پلیس در برخورد با معترضان در نزدیکی کاخ سفید در روز دوشنبه. (Jose Luis Magana/خبرگزاری گتی ایماژ)

“با استفاده از کتاب مقدس به عنوان یک سرپا نگه داشتن در حالی که صحبت کردن در مورد ارسال در ارتش لاف زدن در مورد چگونه کشور خود بزرگترین در جهان و علنا تمسخر مردم به صورت روزانه است که تقریبا در مقابل همه عیسی ایستاده بود برای” کشیش جیمز مارتین برجسته کشیش یسوعیون و نویسنده در بیانیه ای گفت: به NBC News. “اجازه دهید من روشن شود. این شورش. کتاب مقدس است نه یک سرپا نگه داشتن. یک کلیسا عکس نیست op. دین است نه یک ابزار سیاسی است. و خدا است نه یک اسباب بازی.”

“نه تنها این دستکاری” اسقف الیزابت ایتون رئیس کلیسای اوانکلی لوتری امریکا گفت در توییتر “این هتک حرمت.”

اسقف Mariann زمانی مشخص رهبر اسقفی اسقف نشین از واشنگتن گفت: او مطلع نیست بازدید رئیس جمهور جلوتر از زمان و در مورد آن آموخته از تماشای آن در تلویزیون.

“من خشم” زمانی مشخص در بیانیه ای گفت. “رئيس جمهور نبود دعا هنگامی که او آمد به سنت جان و نه او اذعان عذاب و مقدس ارزش از مردم از رنگ در کشور ما که حق تقاضای پایان دادن به 400 سال از نژادپرستی نظاممند و سفید برتری در کشور ما است.”

برخی از اعضای راست مذهبی از جمله ایمان و ائتلاف آزادی رئیس رالف رید و دالاس megachurch کشیش رابرت Jeffress دفاع از رئیس جمهور.

“من فکر کردم آن را به طور کامل مناسب برای رئیس جمهور برای ایستادن در مقابل آن کلیسای” Jeffress گفت: اطلس. “و برگزاری مقدس او به ما نشان میدهد که آن را می آموزد که بله خدا متنفر نژادپرستی آن را نفرت — اما خدا هم متنفر بی قانونی است.”

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی نیز در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در یک شنبه در مصاحبه با فاکس نیوز.

“که نه ” او کلیسا’ است که ‘او مقدس,’ کانوی گفت: از زمانی مشخص. “ما اصلا نگاه به افراد دیگر قلب و روح و تشخیص و قضاوت خود ایمان است.”

در سال 2011 نسبت ناروا گفته فاکس نیوز, دروغ, که رئیس جمهور اوباما “ندارد یک گواهی تولد. او ممکن است یکی اما چیزی که شاید دین شاید آن را می گوید او یک مسلمان است.”

در روز سه شنبه تهمت بازدید Saint John Paul II ملی حرم در واشنگتن, دی سی, نقشه کشی معترضان و انتقاد از تعدادی از رهبران کاتولیک.

رئیس جمهور تهمت و Melania Trump در سنت جان پل دوم ملی حرم در واشنگتن در روز سه شنبه. (تام برنر/فردا نیوز)

“من آن را گیج کننده و قابل سرزنش است که هر کاتولیک امکانات اجازه می دهد خود را به طوری به طرز وحشتناکی از دست رفته و دستکاری در یک مد است که ما را نقض اصول مذهبی که با ما تماس بگیرید برای دفاع از حقوق همه مردم حتی کسانی که ما با آنها ممکن است اختلاف نظر دارند”, گفت: اسقف اعظم ویلتون گرگوری این کشور تنها اسقف اعظم, در بیانیه ای. “سنت پاپ ژان پل دوم بود سرسخت مدافع حقوق و کرامت انسان است. میراث خرس رنگی شاهد است که حقیقت است. او قطعا نمی خواهد چشم پوشی استفاده از گاز اشک آور و دیگر عامل بازدارنده به سکوت پراکنده و ارعاب آنها را برای یک فرصت عکس در مقابل محل عبادت و صلح است.”

حرم اجرا توسط شوالیه های کلمبوس نه واشنگتن قلمرو مذهبی اسقف اعظم. در بیانیه ای به واشنگتن پست, حرم گفت که کاخ سفید در اصل برنامه ریزی شده این سفر به عنوان یک رویداد رییس جمهور برای امضای یک فرمان اجرایی در آزادی بین المللی مذهبی. مغلوب ساختن پیشی جستن را ندارد هر گونه اظهارات در طول سفر خود در آنجا با بانوی اول Melania Trump.

خواهر سیمون کمپبل مدیر اجرایی کاتولیک گروه حمایت شبکه گفت: تهمت بود “با استفاده از ایمان کاتولیک در یکی دیگر از عکس op به دفاع از خود هولناک امتناع آدرس نژادپرستی و خشونت پلیس در ایالات متحده است.”

“او در تلاش است برای ایجاد یک دوگانگی کاذب از معترضان مسالمت آمیز در مقابل کلیسای” کمپبل اضافه شده است. “که نمی تواند بیشتر از حقیقت و هر مسیحی که معتقد است آن را درک نمی کند عیسی پیام.”

ایران بیشتر سکوت در کاپیتول هیل

چند سناتور جمهوریخواه ارائه شده محتاط انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op در روز دوشنبه. سناتور. تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی،, تنها, سیاه جمهوری خواه سناتور آمریکایی گفت سیاسی است که او تا به حال دیده نشده از حادثه “اما بدیهی است که اگر سوال شما این است که شما باید با استفاده از گاز اشک آور برای روشن شدن مسیر به طوری که رئیس جمهور می تواند یک عکس op جواب این است: هیچ.” سناتور. بن Sasse نبراسکا گفت که او “در برابر پاکسازی یک تظاهرات مسالمت آمیز برای یک عکس op است که رفتار کلام خدا به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن.”

سناتور. Tim Scott, R-S. C. (اندرو بیلبائو/AP/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

سناتور. سوزان کالینز از مین رو به سختی انتخاب مجدد در ماه نوامبر گفت:”این دردناک بود برای تماشای مسالمت آمیز معترضان به معرض گاز اشک آور به منظور رییس جمهور برای رفتن در سراسر خیابان به یک کلیسا که به اعتقاد من او را با حضور تنها یک بار. من فکر می کردم که رئیس جمهور آمد در سراسر به عنوان unsympathetic و به عنوان حساس به حقوق مردم را به تظاهرات مسالمت آمیز.”

دیگر سناتور علاوه بر اسکات گفت که آنها تا به حال از دست رفته در حمله به معترضان مسالمت آمیز که انجام شد زنده در تلویزیون و پخش در رسانه های اجتماعی بارها و بارها. NBC News خبرنگار Kasie شکار خواسته تعدادی از اوباما برای پاسخ خود را و جمع آوری آنها را در توییتر.

“واقعا نمی آن را ببینید” گفت: سناتور. ران جانسون از ویسکانسین در حالی که سناتور. استیو Daines از مونتانا گفت که او “بود ممنون از رئیس جمهور رهبری است.”

سناتور. پت رابرتز از کانزاس گفت که او تا به حال هیچ اظهار نظر در حالی که سناتور. میت رامنی در ایالت یوتا است که نسبتا صریح در برابر تهمت و گفت: “من نمی تماشای آن از نزدیک به اندازه کافی به دانستن است.”

بهداشت ، بیل کسیدی لوئیزیانا گفت: “من هیچوقت دنبال من متاسفم” در حالی که سناتور. جاش هاولی میسوری گفت که او تا به حال دیده می شود “گزارش های متناقض” از آنچه اتفاق افتاده است در کاخ سفید است. سناتور. راب پورتمن از اوهایو و بهداشت ، مایک Enzi وایومینگ کاهش یافته است به نظر به این دلیل که آنها در اواخر برای ناهار.

سناتور. تد کروز از تگزاس وقتی پرسیده شد که اگر حمله شد سوء استفاده از قدرت گفت: توسط معترضان.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • COVID-19 و امنیت غذایی: اخبار یاهو میزبان مجازی سالن شهر با جو بایدن و آشپز خوزه آندرس

  • Coronavirus قرار می دهد آینده از کالج ها و دانشکده ها — در برزخ

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • می های اجتماعی به حباب’ ارائه رهایی از مستند تنهایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de