RHOBH را Erika Jayne دفاع افسر پلیس پسر متنفر از

Erika Jayne به او نشان داد افسر پلیس پسر تامی Zizzoپشتیبانی از طریق رسانه های اجتماعی پس از یک دیدگاه سعی کردم به سایه او را پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

از زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز ستاره, 48, مشترک یک مربع سیاه و سفید در Instagram صفحه در روز سه شنبه, ژوئن 2 در همبستگی با موضوع زندگی جنبش و خاموشی سه شنبه. او در پست درخواست یک پیرو به نظر شما پسر یک افسر!” که جین به سرعت اخراج بازگشت.

Erika Jayne Fires Back at Commenter Who Shaded Her Police Officer Son
Erika Jayne در BravoCon در نیویورک در نوامبر 15, 2019. گریگوری پک/شاتر

“پسر من آورده شد نمی شود نژادپرستانه” گرجستان بومی در پاسخ به دفاع از پسرش در میان ملی و بین المللی در اعتراض نژادی و بی عدالتی. “کار او این است که برای محافظت و خدمت به همه نه فقط افرادی که دارای پوست خود رنگ است.”

او افزود: “F—k شما و اقامت کردن صفحه من.”

بسیاری از واقعیت تلویزیون ستاره طرفداران بودند در توافق با او را رد. “من فکر کردم من شما را دوست داشت اما جهنم بله ✊ 🏾 ❤ ️” یک دیدگاه نوشته.

Jayne اعلان مجدد پشتیبانی از برخی از پیروان خود از طریق او Instagram داستان در طول روز قبل از ذکر است که کسی که به نام او در اصل مسدود او پس از مبادله آنها.

در اوایل ماه مه, رقص با ستاره ها آلوم تابیده نور را در پسر خود را از طریق Instagram با ارسال یک عکس نادر از او در لباس پوشیدن در لباس خود را در خیابان های لوس آنجلس.

“مردم می گویند که ما به طور یکسان نگاه. شما نمی توانید نظر. 😂 “او زیر نویس عکس در مارس 5, خاموش کردن نظرات در پست.

Erika Jayne Fires Back at Commenter Who Shaded Her Police Officer Son
Erika Jayne پسر تامی Zizzo حسن نیت ارائه میدهد Erika Jayne/Instagram

خواننده به ندرت سهام تصاویری از پسرش که او سهام با شوهر سابق توماس Zizzoاما او در دفاع از نقش خود به عنوان یک افسر در گذشته است.

جین در زمان به Instagram را تعطیل لحنی نظر که کسی چپ در فوریه 2019 گفت که پسرش باید برای پلیس بودن. “این منزجر کننده است,” او نوشت ،

بازیگر’ آخرین نظرات آمده در میان تنش بین پلیس و جامعه سیاه پوستان پس از مرگ جورج فلوید در حالی که دستگیر شده با چهار افسر پلیس در مینیاپولیس در مه 25.

46 سال از مرگ بود که در گزارش پزشکی قانونی به عنوان یک قتل موجب اعتراضات در سطح جهانی و تماس از مشاهیر از جمله John Legend و ناتالی پورتمن برای پلیس به defunded و پول قرار داده و نسبت به آموزش و پرورش و توسعه جامعه.

ستارگان دیگر مانند بلیک سرزنده و The Weekndباید به اهدا کمک های سیاه زندگی مهم جنبش برای خدمت بهتر به جوامع سیاه و ترویج عدالت برای همه در آمریکا در حالی که Chrissy Teigen و دیگران اهدا پول به پرداخت وثیقه برای معترضین که بازداشت شده اند.

Halsey, Cole Sprouse و بسیاری از افراد نیز راه می رفت و یا در زمان شرکت در تظاهرات مسالمت آمیز در سراسر کشور طی هفته گذشته در همبستگی با جامعه سیاه و سفید به عنوان به خوبی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de