RHONY را رامونا خواننده معذرت خواهی برای تمام زندگی از ماده ” نظر

زندگی و یادگیری است. رامونا خواننده عذرخواهی گفت: “تمام زندگی ماده” پس از مرگ جورج فلوید.

“من به اندازه کافی آموزش در علت و من متاسفم,” the Real Housewives of New York City star 63 نوشت: در یک Instagram نظر سه شنبه, ژوئن 2.

خواننده گفته طرفداران که او را تبدیل به 25 سال دختر قدیمی, اوری, برای یادگیری بیشتر در مورد تاریخ نژادپرستی در ایالات متحده و همچنین سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“من در نظر گرفتن زمان برای آموزش خودم بیشتر روی این موضوع و اوری مشترک فیلم مستند با من به عنوان خوب,” براوو شخصیت در پاسخ به یکی دیگر از Instagram follower که پیشنهاد او تماشای مدیر Ava DuVernay‘s فیلم 13th در Netflix بکشد. “او شده است ساخت یک لیست با من.”

RHONY Ramona Singer Apologizes for All Lives Matter Comment Wearing Ralph Lauren
رامونا خواننده گرگوری پک/شاتر

خواننده ایستاده بود با آمریکایی آفریقایی جامعه با شرکت در “خاموشی سه شنبه.” ابتکار عمل تشویق Instagram کاربران به گام به دور از رسانه های اجتماعی پلت فرم برای یک روز به منظور صرف زمان آموزش خود را در زندگی مهم و فلوید درگذشت on May 25 بعد از مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به غیر مسلح را گردن برای نزدیک به نه ساعت.

“#BlackOutTuesday ‘تاریکی نمی تواند رانندگی تاریکی; نور می توانید انجام دهید که. نفرت نمی تواند درایو نفرت; عشق می توانید انجام دهید که. – مارتین لوتر کینگ جونیور” واقعیت ستاره زیر نویس پست در روز سه شنبه با اضافه کردن هشتگ “#istandwithyou” و “#strongertogether.”

خواننده زیر آتش در سهشنبه, مارس 31 بعد از اظهار نظر “تمام زندگی” موضوع در یک Instagram post. او RHONY costar لی McSweeney قرار دادن خواننده در انفجار با به اشتراک گذاشتن یک تصویر از نظر او Instagram داستان های گردان آن و اضافه کردن یک چهره پالم از emoji.

این castmates شده اند اختلافات روشن و خاموش کردن دوربین برای هفته ها. اخیرا McSweeney, 28, کف پشت در خواننده و اوری برای واکنش های خود را به گرفتن مست در طول یک سفر آخر هفته به رود آیلند در روز شنبه, مارس 28 قسمت. پس از اوری مشترک ویدئوها از خودش و مادرش خنده و cringing McSweeney رفتار و طراح مد در پاسخ از طریق Instagram, نوشتن, “بنشین عزیزم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de