Saira Khan باز می شود تا درباره نحوه سوء استفاده جنسی دوران کودکی او را تحت تاثیر قرار زندگی


Saira Khan, محبوب, انگلیسی, مجری تلویزیون را باز کرد تا در مورد دوران کودکی او سوء استفاده جنسی او به عنوان مورد بحث و بررسی مستند جدید در مورد جفری Esptein.

این مستند با عنوان “کثیف غنی” به بررسی جفری گذشته تا زمان مرگ او در یک سلول زندان در سال گذشته است.

“من واقعا می ترسم در مورد تماشای آن است. چون بدیهی است که داشتن شده است در یک وضعیت مشابه جایی که من تعرض” او به نقل از انگلستان دیلی استار عنوان کرد و گفت.

بحث در مورد قربانیان اپستین سوء استفاده “Loose Women” ستاره گفت: “لحظه ای که من پیدا کردم واقعا دشوار بود وجود دارد یک دختر بچه وجود دارد, یکی از بازماندگان و او در مورد صحبت قبل از اینکه تعرض, زندگی دوست داشتنی بود.”

او افزود:”او احساس می کردم که او یک گل او گل و زندگی خوب بود.”من واقعا با طنین انداز خاص که زن به دلیل این که چگونه من احساس زندگی من کاملا فوق العاده و سپس در آن لحظه من را تغییر داد.

صحبت کردن در مورد تجربه خود را, او گفت:, “این است که چگونه من احساس زندگی من بود کاملا فوق العاده و در آن لحظه من را تغییر داد – من هرگز نمی تواند بی گناهی من.

Saira Khan گفت: “تا این لحظه من شده اند عصبانی من رو مکانيسم دفاعی در اطراف من آن را فقط تغییر زندگی خود را برای همیشه.”

او افزود: “با گوش دادن به این دختران’ صدای آنها آنقدر شجاع شما نمی توانید به نوبه خود چشم خود و همچنین ما باید برای ایجاد یک جامعه که در آن اگر کسی می گوید این اتفاق افتاده است شما به آنها اعتقاد دارید.”

این ستاره تلویزیونی که قبلا نشان داد که او تا به حال مورد تعرض قرار شده با یکی از اعضای خانواده زمانی که او فقط 13 سال.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>