Shaun Robinson متهم بیلی بوش باعث ‘درد’ با ‘امتیاز سفید’

Shaun Robinson به نام سابق او Access Hollywood coanchor بیلی بوش برای “درد” او گفته باعث شد او در حالی که بر روی مجموعه ای از نشان می دهد.

این فوق العاده میزبان 48 توییتی یک ویدئو در جمعه, ژوئن 1, از خود صحبت کردن به خبرنگار Nate برلسون در مورد تظاهرات در اطراف جورج فلوید مرگ است. دو روز بعد رابینسون, 57, واکنش به نشان دادن پشتیبانی از جنبش است.

“صبح به خیر @thebillybush. من از شما به عنوان یک متحد در حال حاضر” بازیگر نوشت: از طریق توییتر در یکشنبه, ژوئن 3. “اما اگر شما می خواهید به صحبت در مورد درد #WhitePrivilege باعث آمریکایی های آفریقایی تبار, شما احتمالا باید همچنین صحبت کردن با این زن که نشسته در کنار شما در مجموعه ای از #AccessHollywood برای سال.”

رابینسون مشغول به کار در Access Hollywood از سال 1999 تا سال 2015 در حالی که بوش در این برنامه از سال 2001 تا سال 2016. او در حال حاضر میزبان 90 روز نامزد بگویید-alls.

قبل از همکار سابق خود را از اتهامات سابق امروز نشان می دهد cohost به ظاهر حمایت برای تغییر در Instagram. “شب به خیر. بهتر فردا” او زیر نویس سه شنبه, ژوئن 2 پست. “#blackouttuesday.”

بوش قبلا در بر داشت خود را در میان جنجال پس از یک نوار از او و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن داشتن یک هرزه گفتگو در مورد زنان در حالی که در یک Access Hollywood اتوبوس در سال 2005 به بیرون درز شد در سال 2016. او خارج شد که امروز نشان می دهد در ماه اکتبر سال 2016 پس از رسیدن به توافق با شبکه.

Shaun Robinson Accuses Billy Bush of Causing Pain With White Privilege
Shaun Robinson و بیلی بوش. شاتر (2)

“من سپاسگزار برای لحظه ای گفت:” خبرنگار هالیوود در مارس 2017. “اما من سپاسگزار برای آنچه که من و بعد فورا رفت واز خارج از آن. ممنون میشم که آن را به من ضربه تمام راه را به من هسته.”

بوش افزود که “بزرگ رویداد آسیب زا” او را به “پذیرش و درک” را به عنوان به خوبی به عنوان “محل جستجوی روح.” او سپس “توسعه تعهد خود برای تبدیل شدن به بهتر و کاملتر است.” او همچنین اشاره کرد که پس از رسوایی او “تغییر در راه است که من فکر می کنم من بهتر است در کار من است.” او فرود آمد و کار خود را با اضافی در مارس 2019.

در دو سال سالگرد این مصیبت تلویزیون شخصیتی به نام دیگران برای نشان دادن همدلی بیشتر برای کسانی که اشتباه می کنند. “من یک ایده” او نوشت: از طریق Instagram در اکتبر 2018. “بیایید متوقف تحمل این افزایش جنگ در نقص و نابودی مردم برای چیزهایی که همه ما انجام دهد. … ما انسان ها و در نتیجه خطاپذیر. اجازه دهید مراقبت بهتر از هر یک از دیگر.”

ما هفتگی رسیده به بوش تشکر برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>