بهار بیداری را جرارد Canonico انتقاد شدید ‘کابوس’ Lea Michele

عذرخواهی پذیرفته نیست. ساعت پس از لیا میشل عذرخواهی کرد “برای هر درد” او باعث سابق costars, بهار بیداری‘s جرارد Canonico اخراج بازگشت. این بازیگر که ستاره دار در برادوی نشان می دهد در کنار میشل, 33, در سال 2006 posted a comment on Instagram عذرخواهی.

“به نظر می رسد حذف شده است. بنابراین من دوباره سعی کنید. شما چیزی جز یک کابوس برای من و همکار البدل بازیگران, اعضای” Canonico و 30 نظر میشل ارسال در چهار شنبه, جولای 3. “شما ما را احساس ما تعلق ندارد وجود دارد. من سعی کردم برای سال می تواند به خوبی برای شما فایده ای نداشت. شاید در واقع به جای عذر خواهی از قرار دادن تقصیر را به گردن دیگران ‘درک’ شما. شما احتمالا فقط حذف این چند.”

امی نامزد تحت آتش در جمعه, ژوئن 1, پس از او سابق Glee costar Samantha Marie Ware به نام صدای جیر جیر خود را در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

Gerard Canonico Slams Former Costar Lea Michele After Apology
جرارد Canonico و Lea Michele. شاتر (2)

“LMAO به یاد داشته باشید زمانی که شما ساخته شده من اولین تلویزیون فرفره جهنم زندگی?!?! علت بیمار هرگز فراموش نکنید” ظروف 28 توییتی در پاسخ به میشل پیام در مورد عدالت برای جورج فلوید. “من اعتقاد دارم که شما همه گفته که اگر TOU [sic] تا به حال این فرصت را به شما خواهد ‘S–T در کلاه گیس!’ در میان دیگر آسیب زا MICROAGGRESSIONS ساخته شده است که من سوال حرفه ای در هالیوود است.”

در صبح روز چهارشنبه “گلوله توپ” خواننده نوشته شده طولانی عذرخواهی از طریق Instagram.

“یکی از مهم ترین درس از چند هفته گذشته است که ما نیاز به زمان برای گوش دادن و یادگیری در مورد دیدگاه افراد دیگر و هر نقش ما را بازی کرده اند و یا هر چیزی که ما می توانید انجام دهید برای کمک به مقابله با این بی عدالتی است که آنها چهره” میشل آغاز شد. “زمانی که من در توییتی روز دیگر آن را به معنای حمایت از ما دوستان و همسایه ها و جوامع از رنگ در طول این زمان واقعا دشوار است اما پاسخ من به آنچه که من ارسال شده را ساخته اند من نیز تمرکز به طور خاص در مورد چگونه خود من رفتار نسبت به بازیگران دیگر را اعضای درک بود ،

او در ادامه ادعا می کنند که او نمی “به یاد داشته باشید همیشه ساخت این خاص عبارت” و اظهار داشت که او “هرگز قضاوت دیگران خود را در پس زمینه و یا رنگ پوست خود را.”

“آنچه مهم است این است که من به وضوح در عمل در راه است که صدمه دیده مردم دیگر” میشل نوشت. “این که آیا آن موقعیت ممتاز و چشم انداز است که باعث شد من به عنوان حساس و یا نامناسب در زمان و یا اینکه آیا آن را فقط به من نارسی و من فقط بی ارزش بودن دشوار است من عذر خواهی برای رفتار من و برای هر درد که من ایجاد می شود. همه ما می تواند به رشد و تغییر و من قطعا با استفاده از این گذشته چند ماه به تأمل در خود من کاستی. من چند ماه از تبدیل شدن به یک مادر و من می دانم که من نیاز به نگه داشتن کار برای خودم بهتر و مسئولیت اعمال و رفتار من به طوری که من می تواند یک الگوی واقعی برای فرزند من و پس از من عبور می تواند همراه من درس و اشتباهات, به طوری که آنها می توانند یاد بگیرند از من. من گوش به این انتقادات و من در یادگیری و در حالی که من بسیار متاسفم من بهتر خواهد بود در آینده از این تجربه است.”

Glee‘s الکس Newell, Amber Riley and Melissa Benoistو همچنین میشل سابق Scream Queens costar Abigail Breslin, همچنین دوست tweet به اشتراک گذاشته شده توسط افزار.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>