ستاره قید وثیقه از معترضان اهدا برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش

خود را صرف زمان و پول است. افراد را به شدت در میان تظاهرات جهانی از مردم در سراسر جهان خواستار عدالت پس از مرگ جورج فلوید.

فلوید درگذشت کشته درک چوین فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت در مینیاپولیس در چهار شنبه, مارس 25. ستاره به سرعت شروع به پیوستن به در در تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و نابرابری و واکنش های خود را و راه هایی برای کمک به — در رسانه های اجتماعی.

چندین مشاهیر شروع به ارسال کمک های مالی خود را به مینه سوتا آزادی, صندوق, یک سازمان غیر انتفاعی است که می تواند کمک به قید وثیقه از افراد که نمی توانیم برای انجام این کار. زمانی که برخی از ارسال تصاویر خود را مستقیم کمک های مالی آنها از دیگران خواست که به “مطابقت” کمک مالی خود را — و توییت شروع رفتن ویروسی که دیگران همسان.

دیگر وبلاگ نشان داد سازمان های دیگر که در دسترس بود برای کمک های مالی برای کمک به. Blake Lively and Ryan Reynolds اهدا $200,000 برای NAACP صندوق دفاع حقوقی, یک سازمان است که با تمرکز بر پیدا کردن نژادی عدالت با ایجاد تغییرات و از بین بردن نابرابری.

“ما تا به حال هرگز به نگرانی در مورد آماده سازی کودکان و نوجوانان ما برای قوانین مختلف از قانون و یا آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر ما در حال کشیده شدن در ماشین” زن و شوهر در بیانیه ای گفت از طریق Instagram. “ما نمی دانیم که آنچه در آن مانند به تجربه ای که از زندگی در روز و روز را. ما نمی توانیم تصور کنید که احساس نوع ترس و خشم است. ما شرمنده که در گذشته به خودمان اجازه دادیم که بود ناآگاهانه در مورد چگونه عمیقا ریشه نژادپرستی نظاممند است.”

رینولدز 43 و پر جنب و جوش, 32 که سهم سه دختر نیز باز کرد تا در مورد راه تراژدی نهفته است آنها را به عنوان پدر و مادر.

“ما شده است و آموزش فرزندان ما متفاوت از راه پدر و مادر ما به ما آموخت” در این بیانیه ادامه داد. “ما می خواهیم به آموزش خود را در مورد تجارب افراد دیگر و صحبت کردن با بچه های ما در مورد همه چیز, همه از آن … به خصوص خود ما همدستی. بحث ما درباره ما تعصب کوری و اشتباهات خود. ما به عقب نگاه کنید و ببینید بسیاری از اشتباهات که باعث شده است ما را عمیقا بررسی کند که ما که هستیم و که ما می خواهیم برای تبدیل شدن به. آنها به ما منجر به بزرگ راه های آموزش و پرورش است.”

حرکت را از طریق گالری زیر برای دیدن بیشتر مشهور است که ساخته شده اند کمک های مالی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de