مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فقط آمار با طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن اجرایی آن به منظور هدف قرار دادن رسانه اجتماعی شرکت


مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی

رویترز/جاناتان ارنست

  • یک تکنولوژی گروه حمایت از ثبت اولین طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن رئیس جمهور تهمت های اخیر اجرایی به منظور هدف قرار دادن اجتماعی-شرکت های رسانه ای.

  • طرح دعوی در دادگاه در روز سه شنبه ظ توسط مرکز دموکراسی در تکنولوژی استدلال می کند که منظور نقض متمم اول قانون اساسی.

  • مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور فرمان اجرایی که به دنبال تغییر قانون حفاظت اجتماعی-شرکت های رسانه ای پس از توییتر پرچم توییت خود را با یک واقعیت-بررسی برچسب.

  • کارشناسان حقوقی گفت: کسب و کار خودی که به احتمال زیاد خواهد بود به پیاده سازی و بخش هایی از آن ممکن است غیر قانونی است.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تصویری: وکیل نشان می دهد تاکتیک برای درمان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دشمن شاهد

یک تکنولوژی بشر روز سه شنبه شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بر اجرایی آن به منظور هدف قرار دادن رسانه اجتماعی شرکت ها با این استدلال که منظور شد “تلافی جویانه” و نقض متمم اول قانون اساسی.

طرح دعوی در دادگاه از مرکز دموکراسی و فناوری مستقر در واشنگتن, DC, اولین چالش قانونی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی منظور در هفته گذشته که کارشناسان حقوقی گفته اند دشوار خواهد بود به پیاده سازی و احتمالا غیر قانونی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور فرمان اجرایی به تغییر بخش 230 بخشی از یک 1996 ارتباطات قانون است که محافظت اجتماعی-شرکت های رسانه ای اگر آنها را انتخاب کنید تا متوسط, محتوا, پس از توییتر پرچم توییت خود را با یک واقعیت-بررسی کنید متوجه خواهید شد. توییت ساخته ادعاهای بی اساس در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری.

طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند منظور این است که “سادگی تلافی جویانه” در پاسخ به توییتر اقدام و آن را “حملات یک شرکت خصوصی توییتر برای ورزش آن متمم اول قانون اساسی حق اظهار نظر در مورد رئیس جمهور اظهارات.” توییتر قرار داده و توجه در صدای جیر جیر اما آن را به پایین.

کت و شلوار نیز استدلال می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن را نقض متمم اول قانون اساسی به دلیل آن “به دنبال محدود کردن و لرز قانون اساسی حفاظت گفتار از تمام سیستم عامل های آنلاین و افراد با نشان دادن تمایل به استفاده از مقام دولتی به مقابله به مثل در برابر کسانی که انتقاد از دولت است.”

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

کارشناسان حقوقی گفت: کسب و کار خودی Sonam Sheth و اشلی طلا که بخش هایی از مغلوب ساختن پیشی جستن را سفارش به احتمال زیاد غیر قانونی و نیاز به سازمان های فدرال در برابر سابقه.

“به نظر نمی رسد مانند آن را اجرا. از آن خواهد شد smacked پایین نسبتا به سرعت با دستور و یا با دادخواهی و دادگاه” کیت Klonick استاد از اینترنت قانون در سنت جان دانشگاه گفت. “آن را نادیده 25 سال است به طور گسترده تفسیر بخش 230.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de