مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا ترین رهبران مذهبی loved’ کلیسای خود op عکس

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه را رد کرد انتقاد از رهبران مذهبی که محکوم به استفاده از گاز اشک آور صلح و معترضان در برابر کاخ سفید جمعه شب به روشن راه را برای او به راه رفتن در سراسر خیابان به عکس برگزاری مقدس در مقابل یک کلیسا.

“اکثر رهبران مذهبی آن را دوست داشتم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز رادیو. “من شنیده ام فرانکلین گراهام امروز صبح فکر کردم عالی بود.”

فرانکلین گراهام از اواخر کشیش بیلی گراهام و یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن قویترین انجیلی حامیان رئیس جمهور در بیانیه ای به Facebook.

“رئیس جمهور Donald J. Trump بیانیه ساخته شده توسط راه رفتن را از طریق پارک لافایت به سنت جان کلیسای اسقفی بود که تخریب شده و بسوزند یکشنبه شب” گراهام نوشت. “او را شگفت زده کرد کسانی پس از او با نگه داشتن یک کتاب مقدس در مقابل کلیسا. با تشکر از شما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. خدا و کلام او تنها امید برای ملت ما.”

رابرت Jeffress کشیش از کلیسای باپتیست در دالاس و برجسته تهمت حامی اعلام کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید “کاملا مناسب است.”

اما در میان رهبران مذهبی گراهام و Jeffress به نظر می رسد در اقلیت است.

رئیس جمهور تهمت دارای مقدس در خارج از کلیسای سنت جان در سراسر از کاخ سفید سه شنبه. (AP Photo/پاتریک Semansky)

“رئیس جمهور ایالات متحده بود در مقابل سنت جان اسقفی کلیسا برداشته تا کتاب مقدس و تا به حال عکس از خودش گرفته” مایکل کاری ریاست اسقف کلیسای اسقفی در بیانیه ای گفت:. “در انجام این کار, او با استفاده از یک ساختمان کلیسا و کتاب مقدس برای اهداف سیاسی و حزبی. اين در زمانی است که صدمه دیده و درد در کشور ما و در عمل چیزی به ما کمک می کند یا ما را شفا دهد.”

خاخام جک مولین, رئيس جمهور از ادیان داد گفت: در بیانیه ای گفت: “از دیدن رئیس جمهور تهمت ایستادن در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی در حالی که نگه داشتن یک کتاب مقدس در پاسخ به تماس برای عدالت نژادی — بلافاصله پس از استفاده از نیروی نظامی برای پاک کردن معترضان مسالمت آمیز در خارج از منطقه — یکی از مهمترین و آشکار سوء استفاده از دین من تا کنون دیده اند. این تنها تأکید رئیس جمهور تکمیل عدم دلسوزی برای آمریکایی های سیاه و سفید و عواقب مرگبار از نژادپرستی است.”

“با استفاده از کتاب مقدس به عنوان یک سرپا نگه داشتن در حالی که صحبت کردن در مورد ارسال در ارتش لاف زدن در مورد چگونه کشور خود بزرگترین در جهان و علنا تمسخر مردم به صورت روزانه است که تقریبا در مقابل همه عیسی ایستاده بود برای” برگرد. جیمز مارتین برجسته کشیش یسوعیون و نویسنده در بیانیه ای گفت: به NBC News. “اجازه دهید من روشن شود. این شورش. کتاب مقدس است نه یک سرپا نگه داشتن. یک کلیسا عکس نیست op. دین است نه یک ابزار سیاسی است. و خدا است نه یک اسباب بازی.”

“نه تنها این دستکاری” اسقف الیزابت ایتون رئیس کلیسای اوانکلی لوتری امریکا گفت در توییتر “این هتک حرمت.”

در یک عجله تحویل نشانی از باغ گل رز در دوشنبه تهمت متعهد به استفاده از ارتش برای پایان دادن به خشونت و غارت است که خدشه دار تظاهرات در شهرهای مختلف.

“من رئيس جمهور از قانون و نظم” رئیس جمهور گفت:.

به عنوان او صحبت کرد, واشنگتن, دی سی, پلیس و گارد ملی با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به پاک کردن میدان لافایت (واقع بین کاخ سفید و کلیسا) و مناطق اطراف آن. حداقل یک اسقفی کشیش بود و در میان کسانی که teargassed.

گاز اشک آور شناور در هوا به عنوان یک خط از پلیس حرکت تظاهرکنندگان به دور از سنت جان کلیسا در سراسر پارک لافایت از کاخ سفید در روز دوشنبه. (AP Photo/الکس Brandon)

حتی راست کشیش تلویزیونی پت رابرتسون بود به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اعتراضات.

“شما فقط نیست که آقای رئیس جمهور” رابرتسون گفت: در تلویزیون نشان می دهد سه شنبه ، “آن نیست سرد است.”

تهمت نیز رد گزارش های متعدد که سرویس مخفی عوامل با عجله او را به کاخ سفید پناهگاه در شب جمعه به عنوان صدها نفر از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان اجرایی عمارت. با توجه به آسوشیتد پرس رئیس جمهور صرف نزدیک به یک ساعت در پناهگاه بود که طراحی شده برای استفاده در شرایط اضطراری مانند حملات تروریستی است.

در فاکس رادیو مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او رفت و به پناهگاه های زیرزمینی “برای بازرسی” و مدعی شد “در طول روز” و برای “یک دوره کوتاه از زمان.”

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • رهبران مذهبی محکوم teargassing معترضان به پاک کردن خیابان برای مغلوب ساختن پیشی جستن

  • مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای استقرار نیروهای نظامی در شهرستانها شوک ژنرال و آلارم دموکرات ها در کنگره

  • اوباما به جورج فلوید معترضان: کانال ‘موجه خشم به عمل

  • بایدن خواستار عدالت در جورج فلوید مرگ

  • اخبار یاهو نظرسنجی: اکثر آمریکایی ها می گویند تهمت است ‘نژادپرستانه’ و می خواهید او را برای جلوگیری از به tweeting

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>