مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید نیویورک برای فعال کردن گارد ملی: ‘این lowlifes و بازنده ها شما پاره از هم جدا!’

پس از تعهد شنبه به اعزام نیروی نظامی برای برقراری نظم در ایالات متحده است که موفق به “تسلط” تظاهرات غیر قانونی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه همه اما دستور داد شهر نیویورک به درخواست کمک از گارد ملی.

“نیویورک تماس بگیرید تا گارد ملی” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “این lowlifes و بازنده ها شما پاره از هم جدا. عمل سریع! نمی توان همان وحشتناک و مرگبار اشتباه شما ساخته شده, با خانه سالمندان!!!”

بخش هایی از شهر نیویورک از جمله میدتاون منهتن بودند را لرزاند توسط اختلال شنبه شب با وجود 11 بعد از ظهر حکومت نظامی. اوباش با پلیس درگیر شدند و شکست را به یاد میسی فروشگاه در میدان هرالد و دیگر مغازه ها در نزدیکی.

“میسی در 34th. خیابان طولانی بزرگترین فروشگاه در هر نقطه از جهان و یک نقطه از غرور در نیویورک ویران شد دیروز هنگامی که اوباش و سارقان تخریب آن شکستن تقریبا همه آن را در پانل های بزرگ از نمای شیشه” رئیس جمهور fumed. “چه شرم آور است. را در گارد ملی!”

تهمت مسخره 11 بعد از ظهر حکومت نظامی به عنوان یک پاسخ ضعیف به tweeting: “شهر نیویورک قرار داده در 11:00 P. M. مقررات منع رفت و آمد شب گذشته. جای تعجب نیست که آنها پاره پاره جایی از هم جدا. باید 7:00 P. M. تماس بگیرید تا گارد ملی. #SAVENYC.”

حکومت نظامی منتقل شد تا 8 بعد از ظهر روز سه شنبه و توسعه یافته برای بقیه روز.

“دیروز یک روز بد برای کومو برادران” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی با اشاره به نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و برادرش, CNN, میزبان, Chris Cuomo.

“نیویورک از دست داده بود به غارتگران اراذل و اوباش چپ رادیکال و دیگران [sic] اشکال Lowlife & تفاله” رئیس جمهور ادامه داد. “فرماندار حاضر به قبول پیشنهاد من یک مسلط گارد ملی. نیویورک شد پاره پاره به قطعات. به همین ترتیب Fredo را در رتبه های پایین 50 درصد!” Fredo است رئیس جمهور موهن نام مستعار برای Chris Cuomo.

تأکید خود ما در مقابل آنها رویکرد به اختلال مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با ارسال یک صدای جیر جیر که به سادگی گفت: “اکثریت خاموش!” — یک شعار از دهه 1960 در ارتباط با مخالفت با حقوق مدنی و پشتیبانی از جنگ ویتنام.

تظاهرات مسالمت آمیز بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس ادامه داد: برای هفتمین شب در نیویورک و ده ها تن از دیگر شهرستانها از جمله واشنگتن ،

در یک نشست خبری در روز سه شنبه صبح, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio پرسیده شد که آیا او در نظر درخواست فرماندار برای فعال کردن گارد ملی برای تکمیل NYPD پاسخ به ناآرامی.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio صحبت می کند در بروکلین در مه. (اسکات Heins/گتی ایماژ)

“نه” د Blasio گفت. “ما لازم نیست و نه ما فکر می کنیم آن را عاقلانه برای گارد ملی در شهر نیویورک و نه هیچ یک از نیروهای مسلح. و من قصد دارم به شما بگویم که چرا از آن بسیار مهم است ما باید این را در حال حاضر. کسی که نیاز به یک درس تاریخ. زمانی که خارج از نیروهای مسلح به جوامع خوب نیست, از آن می آید.”

در نشست خبری روزانه در آلبانی سه شنبه رژیم صهیونیستی است. کومو بسیار مهم از د Blasio و NYPD.

“NYPD و شهردار انجام نمی کار خود را شب گذشته” او گفت:. “این یک رسوایی است.”

فرماندار شد به همان اندازه مهم از مغلوب ساختن پیشی جستن برای conflating آنچه که او به نام “مشروع معترضان” و “غارتگران است.”

“کسانی هستند که می خواهند به عمد محو کردن خطوط بین صلح آمیز و مشروع معترضان و غارتگران است. این رئیس جمهور است که در میان آنها” او هنوز توییتی. “آنها می خواهند شما را به تماشای ویدئوها از غارت — ویدئویی از آقای فلوید بودن به قتل رساندند. برای آن نمی افتد.”

در یک عجله تحویل بیانیه ای از کاخ سفید باغ گل رز در دوشنبه تهمت قول به ارسال نظامی برای پایان دادن به تظاهرات خشونت آمیز داعش و مأموران اجرای قانون شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به جمعیت معترضان مسالمت آمیز جمع آوری یک بلوک دور.

“من رئیس جمهور شما از نظم و قانون و یک متحد تمام مسالمت آمیز معترضان را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما در روزهای اخیر ملت ما شده است گریبانگیر حرفه ای توسط حرفه ای و آنارشیست ها و خشونت اوباش arsons, غارتگران, جنایتکاران, تظاهر, antifa و دیگران.

“من فوری ریاست جمهوری اقدام به توقف خشونت و بازگرداندن امنیت و ایمنی در امریکا است. من بسیج همه در دسترس فدرال منابع — غیر نظامی و نظامی — برای جلوگیری از شورش و غارت برای پایان دادن به تخریب و آتش سوزی و حفاظت از حقوق مطیع قانون آمریکایی از جمله متمم دوم حقوق” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور گفت که استناد قیام, قانون یک سال 1807 که قانون اجازه رئیس جمهور به استفاده از ارتش برای سرکوب مدنی اختلال یا شورش در صورت درخواست فرماندار. او اشاره نمی کند هر متحده که درخواست چنین کمک.

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در باغ گل رز کاخ سفید در روز دوشنبه. (Shawn Thew/سازمان حفاظت محیط زیست/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

عمل کند باید یک ماده است که اجازه می دهد تا رئیس جمهور به عمل یک جانبه تحت شرایط خاصی.

“ما به پایان خواهد رسید و در حال حاضر آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که او کارگردانی کرده است فرمانداران به استقرار گارد ملی “در تعداد کافی است که ما تسلط بر خیابان.”

در اوایل جیر صبح روز سه شنبه رئیس جمهور اعلام کرد: موفقیت در واشنگتن و مینیاپولیس در حالی که تشکر خود را در سوم شخص.

“سی هیچ مشکلی شب گذشته” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “بسیاری از بازداشت. کار بزرگ انجام توسط همه. قریب به اتفاق نیروی. سلطه. به همین ترتیب مینیاپولیس عالی بود (با تشکر از شما رئیس جمهور تهمت!).”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • COVID-19 و امنیت غذایی: اخبار یاهو میزبان مجازی سالن شهر با جو بایدن و آشپز خوزه آندرس

  • Coronavirus قرار می دهد آینده از کالج ها و دانشکده ها — در برزخ

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • می های اجتماعی به حباب’ ارائه رهایی از مستند تنهایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de