ما تظاهرات مخالف حکومت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چهره واکنش به اعتراضات

AFP/فایل

واشنگتن: معترضان سرپیچی حکومت در سراسر ایالات متحده به عنوان رهبران درهم به بنیادی خشم بیش از نژادپرستی پلیس در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد انتقاد خود را بیش از استفاده از زور برای متفرق کردن تظاهرات مسالمت آمیز.

Standoffs بین پلیس و تظاهرکنندگان کشیده به شب در شهرستانها از نیویورک به لس آنجلس بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی آفریقایی-آمریکایی مردی که به قتل آورده یک بار-در-یک-نسل تظاهرات به ملت هفته گذشته.

اما کمتر وجود دارد گزارش از غارت و خشونت است که تا به حال soured خیابان تظاهرات قبلی در شب.

ده ها هزار نفر جمع شده بودند در اوایل روز سه شنبه در هوستون به پرداخت یک شهر ادای احترام به فلوید که در شهر تگزاس است و به خاک سپرده شد وجود دارد در هفته آینده.

“امروز است… در مورد جورج فلوید خانواده — ما آنها را می خواهید به می دانم که جورج نمی میرند بیهوده” شهردار سیلوستر ترنر گفت: حدود 60 ، 000 مردم.

یک گریان Roxie, واشنگتن, مادر فلوید شش ساله و دختر یک کنفرانس خبری گفت که او می خواست “عدالت برای او چرا که او خوب بود.

“مهم نیست چه کسی فکر می کند او خوب است.”

در نیویورک که روز سه شنبه در طولانی مدت خود را اولین حکومت نظامی پس از جنگ جهانی دوم به صورت کامل در هفته AFP خبرنگاران را دیدم صدها نفر را به دلیل خودداری از رفتن به خانه بعد از 8:00 pm قطع و به جای شعار و مسالمت آمیز راه رفتن در خیابان در منهتن و بروکلین.

ساعت پس از حکومت نظامی, شهردار, بیل د Blasio گفت این بود: “بسیار آرام وضعیت” یک روز پس از چند منهتن لوکس فروشگاه ها را غارت کردند.

“تا کنون حکومت نظامی است که قطعا کمک بر اساس همه چیز را من دیده ام در بروکلین و منهتن بیش از سه ساعت” او هنوز توییتی. مینه سوتا در زمان یکی از اولین اقدامات مشخص برای رسیدگی به شکایات در پشت این قیام آغاز شد که پس از فلوید مرگ در مه 25 در این ایالت در شهر مینیاپولیس.

دولت راه اندازی شد, حقوق مدنی, بررسی, مینیاپولیس, اداره پلیس به دنبال امکان “سیستمیک شیوه های تبعیض آمیز” بازگشت 10 سال فرماندار Tim Walz توییتی.

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش که در ما به بررسی آن “غم انگیز شکست” و “گوش دادن به صدای بسیاری از کسانی که در حال صدمه زدن و عزادار.”

و در لس آنجلس, یکی از ده ها تن از شهرستانها در برخورد با ناآرامی های افسران پلیس و شهردار اریک Garcetti کاهش یافته و به زانو در اقدامی نمادین همبستگی به عنوان آنها ملاقات تاکید رهبری آفریقایی-آمریکایی گروه های مسیحی.

“یک چهره سیاه و سفید نباید یک محکوم به مرگ و نه به بی خانمان و نه بیمار و نه به underemployed و نه به زیر تحصیل” Garcetti به آنها گفت, دعوت رهبران به تالار شهر برای بحث در مورد مسائل است.

اما معترضان با تجمع در مقابل ساختمان Garcetti محل اقامت در اواخر شب. گزارش خبرنگار خبرگزاری فرانسه شاهد یک گروه از حداقل 200 امتناع پراکنده و پس از آن دستگیر شد.

مردم را دوست داشت و من پیاده روی’

در واشنگتن دی سی, هزاران نفر به خیابانها بازگشتند شنبه به صورت مسالمت آمیز “Black Lives Matter” مارس.

ساعت پس از 7:00 pm حکومت نظامی معترضان شنیده میشد شعار به عنوان سرباز گارد ملی ایستاده در خیابان نزدیک کاخ سفید و هلیکوپتر ماند بالا است. پخش فیلم نشان داد که پلیس با شلیک گاز اشک آور در مدت کوتاهی پس از نیمه شب است اما این وضعیت به نظر می رسد آرام می شود به طور کلی. “من فقط خسته اساسا از ترس از پلیس و نه گرفتن عدالت” گفت: Jada والاس 18 ساله از معترضان در برابر کاخ سفید در اوایل که گفت که او آماده بود به خطر بازداشت.

در همان محل در روز دوشنبه پلیس فدرال به طور ناگهانی باز شد گاز اشک آور و شلیک گلوله های لاستیکی برای شکستن یک غیر خشونت آمیز, اعتراض, پاکسازی یک مسیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن به قدم زدن در خارج برای یک عکس-op در یک کلیسای تاریخی آسیب دیده در شب گذشته.

این حرکت بود با صدای بلند محکوم توسط رهبران مذهبی رئیس جمهور رقبای سیاسی و تماشاچیان در سراسر کشور است.

اما تهمت که رد سنتی ریاست جمهوری نقش شفا دهنده ابراز سرور و نشاط در توییتر بیش از پاسخ در واشنگتن و متهم به رهبری نیویورک — رهبری رقیب حزب دموکرات — از تسلیم شدن به “Lowlife & مانده است.”

“قریب به اتفاق نیروی. سلطه,” او نوشت و اضافه کرد: “واشنگتن بود که امن ترین مکان روی زمین شب گذشته!”

او تحت فشار قرار دادند در برابر انتقاد بعدها در توییتر نوشته: “شما اشتباه کردم! اگر معترضان بودند, صلح آمیز, چرا که آنها نور کلیسا در آتش شب قبل از ؟ مردم دوست من راه رفتن.”

‘نفرت غارتگران’

جو بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن presumptive دموکراتیک رقیب در ماه نوامبر انتخابات را محکوم کرد سرکوب به عنوان سوء استفاده از قدرت و وعده داده در صورت انتخاب شدن برای مقابله با “نژادپرستی سیستماتیک” در کشور است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل این کشور به یک میدان جنگ هدایت می شود با خشم و تازه ترس” بایدن گفت: در یک سخنرانی در فیلادلفیا نیز آمار خشونت است.

در اولین نظرات به ناآرامی فرانسیس گفت: “ما نمی توانیم تحمل کند و یا به نوبه خود چشم خود را به نژاد پرستی” بلکه به خشونت.

ایالات متحده نیز مواجه غیر معمول اگر مودبانه انتقاد از برخی از متحدان بین المللی از جمله آلمان و بریتانیا و استرالیا است.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas به نام ضد نژاد پرستی تظاهرات “قابل فهم و بیش از مشروع است.”

“من امیدوارم که این تظاهرات مسالمت آمیز نخواهد اسلاید بیشتر به خشونت اما حتی بیشتر از آن است که من امیدوارم که آنها تفاوت را در ایالات متحده” Maas به خبرنگاران گفت:.

لاس وگاس افسر بود و در “قبر وضعیت” سه شنبه پس از ضربه در طول تظاهرات شبانه. مسلح هیسپانیک مرد به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط پلیس پس از بالا بردن اسلحه خود را در یک جداگانه در نزدیکی حادثه بود.

چهار افسر نیز به ضرب گلوله یک شبه در سنت لوئیس. هیچ یک از این آسیب ها شد و تهدید کننده زندگی است.

اما یک بازنشسته St Louis سروان پلیس به ضرب گلوله کشته شد مرده اوایل روز شنبه در خارج از غارت فروشگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که دیوید Dorn بود که سیاه بود “وحشیانه به ضرب گلوله کشته و با نفرت غارتگران است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de