ونسا مورگان تماس از ‘ریوردیل’ برای ساخت شخصیت های سیاه ‘Sidekicks’

ونسا مورگان است برگزاری خود را نشان می دهد پاسخگو باشد. این ریوردیل ستاره به نام the CW, درام, برای, دادن, سیاه, شخصیت های برجسته خطوط داستان در میان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

28 ساله که می تونی توپاز در این نمایش برای اولین بار صحبت کردن در سهشنبه, مارس 31.

“خسته از اینکه چگونه مردم سیاه و سفید به تصویر کشیده شده در رسانه های خسته ما را به تصویر کشیده به عنوان اراذل و اوباش خطرناک و یا عصبانی ترسناک مردم است. خسته از ما نیز به عنوان شخص وابسته غیر سه بعدی شخصیت های ما سفید, منجر,” او نوشت: در پیام مشترک از طریق توییتر. “و یا فقط استفاده در تبلیغات برای تنوع اما در واقع نشان می دهد.”

دو روز بعد مورگان روشن ساخته است که او صحبت کردن در مورد ریوردیل پس از یک رسانه های اجتماعی کاربر اشاره کرد که شخصیت او نیز بخشی از جامعه تجاوز.

Vanessa Morgan Paid The Least On Riverdale
ونسا مورگان به عنوان Toni در ریوردیل جک Rowand/The CW

“Lmao خیلی بد من تنها سری سیاه به طور منظم اما همچنین پرداخت حداقل 😂👏🏽 دختر من می تواند برای روز 🐸” مورگان توییتی در سه شنبه, ژوئن 2.

او افزود که Toni است که “استفاده می شود به عنوان نشانه سیاه و سفید, دوجنسی” در این سری است که شروع به تولید آن در فصل پنجم این تابستان.

مورگان پیوست بازیگران ریوردیل در طول فصل 2. او پیشنهاد شد به یک سری منظم پیش از فصل 3 به عنوان شخصیت او وارد یک رابطه با Madelaine Petsch‘s Cheryl شکوفه.

نوجوانی, درام, ستاره بعد روشن در روز سه شنبه که او ناراحت با بازیگران که شامل Petsch, K. J. Apa, لیلی Reinhart, Camila مندس و Cole Sprouse.

“نقش من در ریوردیل هیچ ربطی به با من همکار castmates/دوستان” مورگان توییتی. “آنها نمی نوشتن نشان می دهد. به طوری که بدون نیاز به آنها حمله آنها همین حالا تماس بگیرید و این عکس و من می دانم که آنها باید پشت من. ♥️”

مورگان به تازگی به دفاع سابق ریوردیل costar Ashleigh موریکه در سمت چپ سری به ستاره نشان می دهد spinoff, کتی کیندر کنار لوسی هیل. در یک پس-حذف صدای موری که بازی جوزی شد برچسب “سردستهزنان خواننده اپرا” توسط رسانه های اجتماعی کاربر.

“شما نمی دانید که آنچه f—k خود را در مورد صحبت کردن و صحبت نکنید دوست من مانند این که” مورگان توییتی در روز یکشنبه. “چیز دیگری که من از آنها بدم میاید سیاه به نام DIVAS به صورت چسبیده به خود را دارند. شاید این نشان می دهد باید نوشتن برای او بود و به شخصیت. شما برداشت اشتباه بعد get off my page.”

موری برای بخش اضافه شده است که او را دوست دارد Josie and the Pussycats “بیش از هر نشان می دهد تا کنون بود.”

“اگر آن را به من, ما می خواهم که خود ما نشان می دهد” او هنوز توییتی. “و شما به وضوح نمی دیده بان کتی Keene چون sis است که احاطه شده توسط زنان است. بنابراین f—k تمام راه را.”

ما هفتگی رسیده به CW برای یک نظر.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de