وگان بودن! حمام! Alicia Silverstone بهترین نقل قول در مورد بالا بردن پسر خرس

زندگی با خرس! Alicia Silverstone به هنگام تولد به پسر او در سال 2011 شده است و باز در مورد پدر و مادر روش بوده است.

“من و شوهرم استقبال ما 7 lb 15 اونس پسر بچه خرس Blu Jarecki به جهان در مارس 5 در 7:50 a. m. ما هر سه در عشق” به Clueless star نوشته در وبلاگ خود را در زمان. “من بسیار سپاسگزار برای این جامعه برای عشق, پشتیبانی, آرزوهای خوب و شاد vibes شما فرستاده من در طول بارداری است. آن فوق العاده بوده است. با تشکر از همه شما!”

هنگامی که یک کمی شد 10 ماه, بازیگر برانگیخت هنگامی که او تغذیه او مانند یک پرنده کودک.

“من فقط به حال یک صبحانه خوشمزه از میسو سوپ collards و تربچه بخار پز و مقداری روغن کتان, چدن, mochi با نوری پیچیده خارج و برخی رنده شده daikon. یام!” کالیفرنیا بومی زیر نویس 2012 تصویری. “من تغذیه خرس موچی و کمی از سبزیجات از سوپ … از دهان من به او. آن را مورد علاقه خود را … و من.”

این نوع Mama نویسنده در ادامه به نوشتن که خرس “می خزد در سراسر اتاق به حمله به” دهان او هنگامی که او می خورد.

“این فیلم گرفته شد تا یک یا دو ماه پیش زمانی که او کمی لرزان,” Silverstone توضیح داد در آن زمان است. “در حال حاضر او گرفتن دهان به دریافت مواد غذایی است.”

گلدن گلوب نامزد شده است در ادامه به سند پسرش زندگی خود را از وگان سفر خود را به اهل تفریح و بازی شوخی.

در فوریه 2018, Silverstone تقسیم از شوهرش کریستوفر Jareckiپس از 20 سال با هم. در حالی که او در بر داشت او را طلاق “دلخراش” را از دست ندهید مطابقت آلوم لذت بردم از برگشت به آشنایی او گفت Redbook چهار ماه بعد.

“من در تاریخ, و من برای پیدا کردن آن بسیار جذاب, جلسه, جالب, هوشمند, مختلف, مردم,” Silverstone گفت: خروجی در زمان. “من فوق العاده هیجان زده در مورد در دسترس بودن و باز به هر بعدی. البته وجود دارد تن مورد آن است که گیج کننده است. من دوست دختر من و من گفتم: ‘این به چه معنی است؟'”

نگه داشتن اسکرول به خواندن چه نوع رژیم غذایی نویسنده تا به حال به می گویند در طول سال در مورد بالا بردن خرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de