آماندا Kloots: من شده است ‘گفت: به خداحافظی’ به شوهر نیک کردرو

آماندا Kloots ماندن مثبت در مورد شوهرش نیک کردرو‘s وضعیت سلامت علی رغم اینکه گفته شده است که شانس او را برای زنده ماندن از خود coronavirus عوارض مربوط به پایین هستند.

این مربی تناسب اندام به اشتراک گذاشتن یک سیاه و سفید عکس از طریق Instagram در یکشنبه, ژوئن 3, از برادوی بازیگر 41 بغل کردن و بوسیدن 11-ماه-پیر پسر الویس.

“به من گفته شده است یک زن و شوهر بار که او آن را ندارد. به من گفته شده است برای خداحافظی. به من گفته شده است آن را یک معجزه” Kloots زیر نویس پست. “من ایمان داشته باشد. ایمان است که کوچک است به عنوان یک دانه خردل اما این است که همه چیز شما نیاز دارید گاهی اوقات. او هنوز هم در اینجا و با وجود شانس می شود کمی بهتر در هر روز است.”

او افزود: “جایی که وجود دارد این است که ایمان و امید وجود دارد. که در آن امید وجود دارد وجود دارد می تواند یک معجزه است! مانند پدر من است گفت: از روز اول هر روز او هنوز با ما یک معجزه است. من اعتقاد دارم که خدا با ما است که با پزشکان و با نیک.”

کردرو بستری شد به واحد مراقبت های ویژه در لس آنجلس سرو بیمارستان سینا در مارس آنچه در ابتدا تصور می شود ذات الریه. اما Rock of Ages ستاره بود و بعد به درستی تشخیص داده و با کوروناویروس. کردرو است پس از آزمایش منفی برای COVID-19 اما دچار یک عفونت ریوی است.

Amanda Kloots Has Been Told to Say Goodbye to Husband Nick Cordero
نیک کردرو و آماندا Kloots تالار گفتگو/AP/شاتر

Kloots است و ماجراهای بالا و پایین به سلامت نبرد در طول دو ماه گذشته از طریق رسانه های اجتماعی — از جمله قطع پای راست خود را در مارس 18. یک ماه بعد اوهایو بومی جشن کردرو بیدار شدن از حالت اغما در مارس 12.

“ما در آغاز او را بیدار شدن از خواب و آغاز او را زیر و حتی بیشتر دستورات و قادر به انجام کارهای بیشتر,” Kloots توضیح داد. “چه یک معجزه است! پسر ما در حال آمدن است. او در حال آمدن است. آن خیلی بزرگ است. این یک روز بزرگ است.”

سابق رادیو شهر لزبین, کون بزرگ مشترک در سهشنبه, مارس 31 که خانواده او آرامش خود را از طریق این زمان دشوار خود را با کلمات دلگرم کننده.

“خواهر من به من مشاوره بزرگ روز دیگر در مورد چگونه گاهی اوقات شما بخواهید برای یک معجزه” Kloots گفت. “در ذهن شما برای درخواست معجزه شما درخواست برای, اما خدا به شما می دهد یک معجزه در راه های مختلف. من ادامه خواهد داد تا دعا و درخواست از خدا برای این معجزه برای نیک و ما را ببینید. اگر آن را نمی, معجزه, من, درخواست برای, شاید این یک معجزه است که می آید در راه های مختلف در زمان های مختلف.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC, که, و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه coronavirus علائم تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>