یکی دیگر از فیل در هند ممکن است پس از مصرف شیرینی: گزارش


به عنوان مرگ یک فیل که پس از مصرف مواد منفجره پر از آناناس در کرالا هند ادامه داد: به رسم خشم در رسانه های اجتماعی آن پدید آمده است که یکی دیگر فوت کرده اند ممکن است در شرایط مشابه است.

فیل دچار شکستگی فک که “می توانست از طریق آن مصرف می شود” اما آن را تایید, پس از مرگ گزارش نشان داد. اما جنگل مقامات اظهار داشت که تجزیه و تحلیل شیمیایی گزارش شده است که انتظار, NDTV گزارش داد.

یک زن جوان فیل کردهاند در ماه آوریل در یک شیوه ای مشابه در جنگل در کلم منطقه.

“ما گمان آن را به کراکر” ارشد جنگل رسمی گفت.

حیوان پیدا شد در یک وضعیت بدی در نزدیکی یک جریان در Pathanapuram جنگل. جنگل مقامات گفت که زن فیل بسیار ضعیف از این رو آنها نمی تواند tranquilise او.

“ما سعی می کنید برای او برخی از داروهای اما او دور نقل مکان کرد و چند کیلومتر. روز بعد, او تا به حال سقوط” اظهار تاسف یکی از مسئولان جنگل.

ادامه مطلب: 1,821 فیل گرسنگی در میان مستند در هند

این دومین حادثه زمانی که یک حیوان کاهش یافته طعمه به ترقه در هند در زمان های اخیر. رسانه های اجتماعی بود تا در آغوش پس از باردار فیل وحشی از سکوت دره درگذشت از خوردن آناناس پر از ترقه.

بعد از این میوه را در دهان او منفجر شد فیل راه می رفت برای روز درد قبل از او رفت و به یک رودخانه و مرگ او ایستاده وجود دارد در مارس 27.

عکس هایی که در زمان های رسانه های اجتماعی توسط طوفان نشان داد فیل ایستاده در رودخانه با دهان و تنه در آب شاید برای برخی از تسکین درد غیر قابل تحمل. او در آن موقعیت است.

زیر وحشیانه حادثه کرالا وزیر Pinarayi Vijayan گفت سختگیرانه عمل خواهد می شود در مقابل کسانی که مسئول فیل مرگ است. “جنگل بخش کاوش مورد و مجرمان را آورده شود به کتاب” او نگهداری می شود.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>