حداقل 39 زخمی در حمله با چاقو در چین مهد کودک

پکن (AP) — مدرسه گارد امنیتی مجروح حداقل 39 نفر در حمله با چاقو در یک مهد کودک در جنوب چین صبح روز پنجشنبه رسانه های دولتی گزارش شده است. انگیزه ناشناخته باقی مانده است.

این حمله بود وهم آور رجعت به حملات مرگبار در مدارس در چین بیش از سال های گذشته است که باعث ارتقاء امنیت و مقامات سرزنش کرده اند تا حد زیادی بر مردم تحمل کینه و یا کسانی که تا به حال ناشناس بیماری های روانی است.

دولت محلی در گوانگشی منطقه Cangwu شهرستان گفت: 37 دانش آموز و دو بزرگسالان دچار صدمات از درجات مختلف در این حمله.

چینی رسانه های دولتی شناسایی مهاجم به عنوان یک گارد امنیتی در مدرسه surnamed Li. مظنون بازداشت شده بود در حالی که تحقیقات در جریان بود گفتند.

دولت پخش دوربین مدار بسته گفت: 40 زخمی شده است و سه به طور جدی از جمله سر از مدرسه یکی دیگر از گارد امنیتی و یک دانش آموز.

در اوایل حملات یک زن دارای حق اعمال یک چاقو مجروح 14 کودکان در یک مهد کودک در غرب شهر چونگ کینگ در ماه اکتبر 2018.

تقریبا 20 کودک کشته شدند در حملات مدرسه در سال 2010 باعث یک پاسخ از مقامات دولتی بالا و پیشرو در بسیاری از مدارس به اضافه کردن درب و نیروهای امنیتی.

چینی قانون محدود فروش و در اختیار داشتن سلاح گرم و توده حملات به طور کلی انجام شده با چاقو و یا در خانه مواد منفجره است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>