بن Higgins, اشلی Iaconetti واکنش به واکنش برای تماس هانا قهوه ای

دو برابر کردن. بن هیگینز و اشلی Iaconetti خطاب منفی دریافت کردند برای برگزاری هانا قهوه ای پاسخگو پس از او گفت: N-word on Instagram زندگی می کنند.

“هانا می گوید: N-word و سپس هانا از بین می رود نمی کند هر چیزی می گویند. مانند او رفته است. و ما انتقاد در این پادکست چون ما گفت که هانا اشتباه بود برای آنچه که او انجام داد. که در مورد که در آن ما به سمت چپ آن” سابق لیسانس, 31 گفت: در آخرین قسمت از “بن و اشلی I. تقریبا معروف پادکست” منتشر شده در یکشنبه, ژوئن 3. “و من چوب به آن. در حال حاضر وجود دارد بیشتر به داستان در اینجا.”

Iaconetti, 32 پس از آن روشن است که پاسخ “بود که بد نیست اما برخی از مردم خارج وجود دارد.” او اضافه کرد که او و هیگینز “هرگز insinuated لغو او” در حالی که او اشاره کرد که “هرگز” اخراج قهوه ای, 25 دلیل مصیبت.

Ben Higgins and Ashley Iaconetti React to Fan Backlash They Received for Calling Out Hannah Brown After N-Word Controversy
بن Higgins, اشلی Iaconetti و هانا قهوه ای است. شاتر (3)

“امید من این است که ما به نوبه خود آمرزنده و دوستدار پذیرش هانا اما شناخت آنچه او انجام داد اشتباه بود. آنچه او گفت اشتباه بود” Higgins ادامه داد. “اگر شما یک هانا فن, من از شما می خواهم به شنیدن آنچه که من میگویم. آنچه او گفته بود درست نیست. او عذرخواهی بزرگ نیست. او مقصر برادر او و او posted on Instagram اصل. دو هفته بعد او می آید با یک عذرخواهی است که من امیدوارم که همه ما می تواند گوش دادن به — به دوستان و خانواده به عنوان طرفداران. من امیدوارم که ما می تواند شنیدن آنچه که هانا می گوید و هی او تا حد زیادی به یادگیری اما او گفت: نه او همه حق بود.”

ایندیانا بومی رفت و در را به نشان می دهد که کسانی که جرم قهوه ای مایل به حرکت می کند. “هانا ساخته شده است یک اشتباه است. من فکر می کنم همه التماس برای او به عذر خواهی و صحبت کردن چون ما آماده ببخش,” او گفت:. “من فکر می کنم جامعه سیاه و سفید — از دوستان من که سیاه, از چه راشل لیندسی گفت: آنچه مایک جانسون گفت: — آنها آماده بودند را ببخشند.”

قهوه ای عناوین ساخته شده در مارس هنگامی که او خواند N-word در DaBaby‘s “راک استار بشم.” او در ابتدا ادعا کرد او بود که گفت: لکه دار کردن و عذرخواهی کرد اگر او “به طور تصادفی” از آن استفاده می شود.

سابق لیسانس بعد از ارسال رسمی عذرخواهی در Instagram داستان. “وجود دارد هیچ بهانه ای و من را توجیه نمی آنچه من گفتم. من به عنوان خوانده شده پیام های خود را دیده و صدمه زدن به من باعث شده,” او نوشت. “من خود آن است. من خیلی متاسفم و می دانم که چه در عمومی و یا خصوصی این زبان غیر قابل قبول است. من قول می دهم برای انجام بهتر.”

قهوه ای بازگشت و به چشم های عمومی در روز شنبه, مارس 30 به استادانه درست شده در mea culpa. “آیا دفاع از من,” او گفت: پیروان خود در Instagram ویدئو زندگی می کنند. “آنچه من انجام داد و من غیرقابل دفاع. آیا ارسال نفرت پیام به افرادی که در حال برگزاری به من پاسخگو باشد. … در این سفر با من. منابع که من و اجازه دهید در این سفر با هم. … من دیگر نادان و من دیگر برای رفتن به بخشی از مشکل است.”

یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در ماه گذشته که ستاره بود “واقعا خجالت زده و شرمنده” و اضافه کرد که N-کلمه “نیست و هرگز بوده است بخشی از هانا واژگان است.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>