شهرستانها حذف نژادپرستانه بناهای تاریخی قبل از معترضان می توانید سرنگونی آنها

یک تخریب مجسمه سابق فیلادلفیا شهردار فرانک Rizzo. (مت Rourke/AP)

اوایل صبح روز چهارشنبه خدمه حذف مجسمه سابق فیلادلفیا شهردار و کمیسر پلیس فرانک ریزو از پایگاه خود را در نزدیکی شهر دیرینه تقاضا توسط فعالان و گام های وعده داده شده توسط این شهرستان در سال 2017. بیش از آخر هفته تظاهرات در اعتراض به مرگ جورج فلوید تا به حال اقدام به خراب کردن مجسمه خود به خود جدیت آن در روند.

ریزو باقی مانده پلاریزه رقم در شهر سخت-در-جنایت کمیسر پلیس در 1960s و سخت تر-در-جنایت شهردار که مبارزات انتخاباتی توسط ترغیب شهروندان به “رای سفید است.” در طول زمان خود را در شهر هال در سال 1970 وزارت دادگستری ایالات متحده در طرح دعوی در دادگاه گفت: پلیس به استفاده از نیروی بیش از حد “شوک وجدان.”

این مجسمه بنا بود که در سال 1998 “یک اسفناک بنای تاریخی به نژادپرستی و تعصب و خشونت پلیس برای اعضای بزرگ سیاه, جامعه, جامعه تجاوز و بسیاری از دیگران است. درمان این جوامع تحت آقای ریزو رهبری بود در میان بدترین دوره در فیلادلفیا تاریخ” زمان شهردار جیم کنی گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

پس از 2015 که مؤتلفه هوادار کشته شدن نه نفر در یک تاریخی کلیسا در چارلستون S. C. شده است وجود دارد یک تجدید فشار برای حذف مؤتلفه پیکرنگاری و بناهای تاریخی به آمار و ارقام و وقایع به عنوان نژادپرست مانند یک نقاشی دیواری از سابق رئیس جمهور وودرو ویلسون در دانشگاه پرینستون. ویلسون از حزب دموکرات برگزار شد segregationist views. در آن زمان موجی از تظاهرات برخی از جوامع اقدام به پیشدستی معترضان با از بین بردن این نمادها که میلیون ها فشار را برای این کشور به نشانی سابقه سیستمیک سرکوب مردم از رنگ.

معترضان با تجمع در بیرمنگام Ala., روز یکشنبه و اقدام به پاره کردن مؤتلفه سربازان & ملوانان یادبود 52-پا بلند ستون هرمی شکل سنگی در Linn پارک. این پارک پس از نام چارلز لین یک کاپیتان در مؤتلفه نیروی دریایی. در حالی که معترضان قادر به از بین بردن سربازان & ملوانان بنای تاریخی آنها را پاره کردن مجسمه Linn, اسپری نقاشی آن را قبل از کشیدن آن را با طناب.

بیرمنگام شهردار Randall Woodfin شده است در مبارزه با دولت تلاش خود را برای حذف سربازان & ملوانان بنای تاریخی است. برخی از کشورهای با اکثریت سفید و قانونگذاران گذشت تاریخی حفظ قوانین در تلاش برای متوقف کردن اکثریت سیاه, جوامع مانند بیرمنگام, از بین بردن مؤتلفه خاطرات. Woodfin دستور داد مجسمه گرفته شده در تلاش برای کاهش تنش ها در این شهر با دولت دادستان کل گفت: این امر مسئله یک بار $25,000 خوب است. روز دوشنبه مجسمه برداشته شد.

“به منظور جلوگیری از بیشتر ناآرامی های مدنی آن را بسیار ضروری است که ما با حذف این مجسمه گفت:” Woodfin. “من درک می کنم سارنوالی می تواند کت و شلوار مدنی در برابر شهر و اگر حکم ارائه شده از یک قاضی پس ما باید پاسخگو باشند و من حاضر به قبول آن است که به دلیل کاهش هزینه ها از ناآرامی های مدنی در شهرستان ما است.”

معترضان در هانتسویل, Ala., جمع آوری پنج شنبه به تقاضای حذف یک مؤتلفه مجسمه در منطقه مرکز شهر. یک کسب و کار محلی گروه مسئول توسعه منطقه با صدور بیانیه ای درخواست این شهرستان به عمل می کنند.

“غم انگیز قتل جورج فلوید اتحاد بزرگ عمیق درد تجربه شده توسط آفریقایی-آمریکایی و دیگر اعضای جامعه ما” گروه تجارت مرکز شهر هانتسویل در بیانیه ای گفت. “ما دل شکسته با این درد و باور یک مسیر درست نسبت به شفا نیاز به بیش از کلمات آشتی و یا اظهارات همدلی و حمایت است.

“به جای این مسیر به سوی درک و شفا و نیاز به اقدامات خاص به طور مستقیم در پیشبرد این فرایند حیاتی. امروز ما مدافع که یکی از این گام باید حذف و جابجایی از مؤتلفه یادبود از مرکز شهر هانتسویل دادگاه مربع به لحاظ تاریخی متنی محل است که اجازه می دهد جامعه ما به یاد بگیرند که از این درد بزرگ که این یادبود نشان دهنده نیز در حالی که از بین بردن آن را از جامعه ما را به دادگاه زمینه.”

یک مجسمه تجلیل کنفدراسیون در مرکز شهر اسکندریه ، (Paul J. Richards/خبرگزاری گتی ایماژ)

مقامات در اسکندریه., شتاب حذف Confederate monument که برنامه ریزی شد پایین در ماه آینده. شهر حذف مجسمه مؤتلفه سرباز که ایستاده بود در یک تقاطع به 131 سال روز سه شنبه پس از شهردار جاستین Wilson آمد به یک توافق با ایران دختران کنفدراسیون برای جلوگیری از خرابکاری و یا آسیب. این شهر تا به حال شده است در تلاش برای حذف مجسمه از آن محل برجسته برای سال اما مسدود شده بود توسط یک دولت قانون است. این قانون به تازگی اصلاح شده جدید دموکراتیک اکثریت در مجلس قانونگذاری ایالتی.

“اسکندریه مثل همه شهرهای بزرگ است که به طور مداوم در حال تغییر و تحول” گفت: Wilson در یک صدای جیر جیر که شامل تصاویری از یک خدمه از بین بردن مجسمه.

خرابکاری هدفمند طیف وسیعی از مؤتلفه مجسمه در سابق secessionist پایتخت, Richmond, Va., شنبه شب. یک مجسمه ژنرال رابرت E. Lee در یک شاهراه اصلی بود و با برچسب های دیواری خواندن “بیشتر سفید برتری” “خون را در دست خود” و “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” یک مجسمه از جفرسون دیویس رئیس جمهور کنفدراسیون بود مخدوش بود و طناب دار آویزان از آن است. روز چهارشنبه بعد از ظهر آسوشیتد پرس گزارش داد که ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم که قرار بود برای اعلام حذف از لی مجسمه. خرابکاری آتش به ستاد مرکزی ایالات دختران کنفدراسیون اما شعله خاموش شد توسط آتش نشانان محلی.

مؤتلفه بناهای تاریخی نیز مخدوش در آکسفورد را از دست ندهید., رالی, N. C., و چارلستون S. C.

همانطور که برای Rizzo, مجسمه, the Philadelphia Inquirer گزارش شده که این شهرستان گفت: آن است که قرار داده شده در ذخیره سازی امن توسط وزارت اموال عمومی “تا زمانی که یک برنامه توسعه یافته برای اهدا انتقال و یا در غیر این صورت از آن دور است.” یک ریزو نقاشی دیواری در جنوب فیلادلفیا تخریب شد صبح روز چهارشنبه و سازمان که حفظ دیواری اعلام کرد این امر توقف همه درگیری از جمله مرمت و تعمیرات.

_____

ادامه مطلب:

  • اخبار یاهو/نظرسنجی: بیشتر آمریکایی ها می گویند نژاد یک عامل عمده در جورج فلوید مرگ, اما نظرات تظاهرات در حال تقسیم

  • در پی فلوید کشتن سیاه زندگی برای ما مهم بیش از حد پلیس در سراسر کشور گفت:

  • مورخ ریک Perlstein می گوید که خشونت می تواند صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر: ساخت حس از واقعیت-بررسی مبارزه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de