سابق رئیس پنتاگون جیم Mattis می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای ‘تقسیم’ امریکا

سابق وزیر دفاع جیم Mattis (L) دیده می شود در اینجا با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017 آمده است نوسانی در برابر رئیس سابق خود. عکس: AFP

سابق وزیر دفاع جیم Mattis گفت و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش بود تا “تقسیم” آمریکا و عدم ارائه “mature رهبری” به عنوان کشور قرقره از روز تظاهرات بود.

Mattis که استعفا داد و در دسامبر سال 2018 بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش کامل خروج نیروهای نظامی از سوریه نیز ابراز حمایت از تظاهرکنندگان که ضد نژادپرستی تظاهرات را roiled کشور است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا — حتی تظاهر به سعی” Mattis نوشت: در یک تاول بیانیه نوشته شده آنلاین توسط اطلس.

“او تلاش می کند برای تقسیم ما” اضافه شده بازنشسته دریایی طور کلی که قبلا استدلال آن را نامناسب خواهد بود برای او به انتقاد از یک رئیس جمهور نشسته.

“ما شاهد عواقب ناشی از سه سال بدون مادر رهبری” اعلام کرد.

Mattis توصیف خود را به عنوان “عصبانی و وحشت زده” پس از شاهد حوادث هفته گذشته که شاهد تهمت و تهدید نظامی سرکوب شهروندان آمریکایی به کشور تظاهرات خشونت تبدیل شد و در برخی از شهرستانها.

خشم مشتعل شد توسط مارس 25 کشتن جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که خفه زیر زانو از یک افسر پلیس که مرگ دردناک فیلم برداری شده بود توسط تماشاگران.

تظاهرات عمدتا صلح آمیز بوده است اما برخی از انحطاط را به خشونت و غارت به عنوان شب از راه برسه.

Mattis نوشت که معترضان خواهان برابر عدالت بود “سالم و بی خطر و وحدت تقاضا است.”

و او ناودان تصمیم به استفاده از زور برای روشن شدن مسالمت آمیز معترضان از خیابان های اطراف کاخ سفید در روز دوشنبه اجازه می دهد تا تهمت به ژست برای عکس در نزدیکی آسیب دیده کلیسا خواستار آن است که یک “سوء استفاده از قدرت اجرایی.”

عکس op تبدیل به یک میله رعد و برق برای انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن و مدیریت بحران با رهبران مذهبی و سیاستمداران و تماشاچیان در سراسر کشور ابراز خشم.

“زمانی که من به ارتش پیوست و برخی از 50 سال پیش من سوگند سوگند به حمایت و دفاع از قانون اساسی” Mattis اعلام کرد.

“هرگز رویای من بود که سربازان در نظر گرفتن که همان سوگند خواهد بود دستور داد تحت هیچ شرایطی به نقض حقوق اساسی شهروندان خود را — بسیار کمتر به ارائه عجیب و غریب عکس op برای انتخاب فرمانده ارشد نظامی با رهبری ایستاده کنار.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد Mattis با یک صدای جیر جیر rehashing خود را ادعا می کنند که او “در اصل” اخراج رئیس پنتاگون.

“احتمالا تنها چیزی که باراک اوباما و من مشترک است این است که ما هر دو تا به حال افتخار شلیک جیم Mattis ترین در جهان مبالغه طور کلی” به رئیس جمهور نوشت.

Mattis شد رئیس فرماندهی مرکزی اوباما که اخراج او در سال 2013 بیش از افزایش تدابیر نمایش در ایران.

‘ما می توانیم متحد بدون او’

ماه پس از Mattis استعفا داد و او حاضر به انتقاد از تهمت و علنا اصرار ارتش باید غیر سیاسی باقی می ماند.

روز چهارشنبه در بیانیه ای به نظر می رسد نشانه های او دیگر احساس محدود است که احساسات به عنوان او به نام برای همبستگی-با یا بدون رئیس جمهور است.

“ما می توانیم متحد بدون او نقاشی بر روی نقاط قوت ذاتی در ما جامعه مدنی” Mattis نوشت.

بازنشسته دریایی سپاه ژنرال جان آلن تکرار Mattis’ انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن پس از سخنرانی خود تهدید به استقرار نظامی آمریکا علیه شهروندان آمریکایی است.

“حتی ناظر گاه به گاه دوشنبه افتضاح بود برای ایالات متحده و دموکراسی” فرمانده سابق آمریکا و نیروهای ناتو در افغانستان نوشت: در سیاست خارجی است.

“سخنرانی رئیس جمهور شد را به پروژه خود را مطلق و قدرت خودسرانه اما او موفق به پروژه هر یک از این بالاتر احساسات و یا رهبری به شدت مورد نیاز در هر سه ماهه از این ملت در طول این وخیم لحظه.”

آلن رئيس جمهور از موسسه بروکینگز نیز در زمان هدف رئيس جمهور در کلیسا عکس-op.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست, مذهبی, نیاز به دین, و نمی مراقبت در مورد مؤمن جز آنجا که آنها در خدمت سیاسی خود نیاز دارد,” او نوشت.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>