منحصر به فرد: افسر سابق پلیس متهم به قتل جورج فلوید جدید وکیل

توسط تام Hals و کارن Freifeld

(رویترز) – سابق مینیاپولیس افسر پلیس متهم به قتل جورج فلوید است که نشان داده شده توسط یک وکیل در دلیل شارژ مورد است که موجب تظاهرات در سراسر ایالات متحده بیش از خشونت پلیس با توجه به افراد درگیر در این پرونده است.

این افسر سابق, Derek چوین در حال حاضر در حال دفاع توسط اریک نلسون از Halberg دفاع جنایی شرکت با توجه به مارش Halberg شرکت اجرایی.

چوین را نمایندگی حقوقی ارائه شده توسط مینه سوتا پلیس و افسران صلح Association (MPPOA) که به تساوی از یک پانل از حدود ده وکلای که شامل هر دو نلسون و وکیل او جایگزین تام کلی از کلی & Jacobson.

کلی به رویترز گفت او داد تا در مورد پزشکی-دلایل مربوط. این مورد اختصاص داده بود به او توسط انجمن فراهم می کند که خدمات حقوقی به مینه سوتا پلیس, چرا که او در تماس با وکیل در زمان چوین بازداشت کلی گفت.

چوین که سفید دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

فلوید, 46, درگذشت, on May 25 بعد از چوین دوخته گردن خود را در زیر زانو برای نزدیک به دو ساعت طول بازداشت خود. یک ویدیو از این حادثه موجب یک هفته از گاهی خشونت آمیز تظاهرات که باید لرزاند ده ها تن از شهرستانها ایالات متحده در بدترین ناآرامی های مدنی در دهه.

چوین برنامه ریزی شده است را برای اولین بار حضور در دادگاه در روز دوشنبه ،

نلسون نشان داده شده است بسیاری از افسران پلیس که اغلب در افسر-درگیر تیراندازی, اما هیچ کدام از آنها متهم شده اند یا رفته به دادگاه با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

او همچنین به نمایندگی امی Senser همسر سابق مینه سوتا وایکینگ ها فوتبال حرفه ای بازیکن جو Senser که به اعدام محکوم شده برای 2011 hit-and-run مرگ یک مینیاپولیس آشپز. او محکوم به 41 ماه زندان.

این Halberg شرکت 10 وکلا و مینه سوتا بزرگترین شرکت می کند که به طور انحصاری دفاع جنایی کار می کنند. نلسون شریک مدیریت.

این MPPOA فراهم می کند دفاع جنایی خدمات برای اعضای آن که شامل چوین.

انجمن, مدیر اجرایی, برایان پطرس گفت: تغییر در وکیل بود کلی تصمیم گیری است. زمانی که کلی چپ مورد نلسون بعدی در این پنل از وکلای با توجه به پطرس.

کلی نشان داده Jeronimo Yanez یک افسر پلیس در سنت آنتونی مینه سوتا بود که تبرئه از 2016 قتل Philando کاستیا در یک ترافیک متوقف بود که ثبت شده توسط کاستیا را ،

(گزارش شده توسط Tom Hals در ویلمینگتون و کارن Freifeld در نیویورک; ویرایش توسط Alistair بل)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>