ایسنا گوشه سخنگوی کاخ سفید: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن متحد هر کسی با حمله به Mattis?


فاکس نیوز لنگر اد هنری گوشه کاخ سفید سخنگوی هوگان Gidley را به دام خود ساخت و در روز پنج شنبه زمانی که کهنه میزبان بارها و بارها کبابی به فلک بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تعرض سابق وزیر دفاع ژنرال جیمز Mattis.

Mattis که استعفا داد و در اواخر سال 2018 بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن, سوریه, سیاست, صادر قوی ملامت روز چهارشنبه از رئیس جمهور را “عجیب و غریب عکس op” در سنت جان اسقفی کلیسا خواستار آن را “سوء استفاده از اختیارات اجرایی” و یک مثال از مغلوب ساختن پیشی جستن “تلاش عمدی” به تقسیم آمریکایی است. رئیس جمهور در عین حال در پاسخ به دروغ ادعا می کنند او از کار اخراج شده Mattis در تماس تلفنی با “ترین مبالغه به طور کلی.”

طی مصاحبه ای در امریکا Newsroom, Gidley خواسته شده بود به وزن در این “جنگ لفظی” بین تهمت و سابق کابینه رسمی. مغلوب ساختن پیشی جستن flack ادعا سابق فرماندهی مرکزی ایالات متحده رهبر به حال خود را در “سر در شن و ماسه” در طول تظاهرات گسترده در میان جورج فلوید مرگ است.

و پس از Gidley اعلام کرد که Mattis یک “سوء تفاهم های اساسی” از لحظه ای هنری تحت فشار قرار دادند.

“هنگامی که ژنرال Mattis می گوید: او حتی تظاهر به تلاش برای متحد کردن مردم نیست شما ساخت خود را؟” هنری فکر با صدای بلند. “هنگامی که او می گوید که به جای دعوت از او و گفت:” شما چه معنی است ؟ بیایید مردم را هم’ شما در حال حمله به این ژنرال بازنشسته. نیست که این نکته که شما در حال متحد کردن مردم؟”

“هیچ بخش از طرف دیگر” Gidley retorted قبل از خواندن برخی از خطوط اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن گفتار.

“اما رئیس جمهور این است که دعوت او را بیشتر مبالغه طور کلی” روباه لنگر interjected. “او سابق وزیر دفاع برای این رئیس جمهور. که متحد مردم در تماس تلفنی با “ترین مبالغه’?”

معاون دبیر مطبوعاتی ادامه به Trumpian رویه توهین به رئیس جمهور سابق رسمی.

“واضح است که به طور کلی سرنخ ندارد چه می گذرد در شهرهای آمریکا وجود دارد یا در واقع بدتر تبدیل شده است چشم خود را به آن” Gidley گفت. “رئیس جمهور این است که صرفا متمرکز بر اتحاد این کشور و بازگرداندن ایمنی و امنیتی در شهرهای آمریکا است.”

“این کشور بزرگترین کشور بزرگترین ایده تا به حال متوجه شده و رئیس جمهور می خواهد برای محافظت از آن است که در هر هزینه” او ادامه داد. “او انجام می دهد. اما او همچنین با این نسخهها کار به عنوان شفا دهنده-in-chief. او انجام داده است که وقت و زمان دوباره گرد هم آوردن مردم.”

در ادامه مطلب روزانه وحش.

یک نکته? ارسال آن به The Daily Beast در اینجا

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>