رادیو فردا میزبان اشاره به بی اساس تئوری توطئه و تماس های جورج فلوید مرگ ‘عمد ضربه’ که ‘اعدام شد بسیار ضعیف’

جسی Watters میزبان یک روباه آستانه سال جدید ویژه.

فردا نیوز

  • زندگی در هوا چهار شنبه, Fox News opinion میزبان جسی Watters شناور بی پایه و اساس تئوری توطئه شناور در اطراف QAnon مرجع تخصصی در مرگ جورج فلوید.
  • Watters شرکت میزبان از “پنج” این باورند از طریق یک سری از موارد در همکاری بين سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین و فلوید اشاره به پتانسیل رسیدگی به کلوپ شبانه که در آن آنها گزارش همپوشانی — هر چند آنها ممکن است شناخته شده اند هر یک از دیگر.
  • “بله شاید [چوین] برخی از دیوانه نژاد پرست که فقط می خواستم برای کشتن یک مرد سیاه و سفید — این امکان وجود دارد” Watters گفت. “این فقط به احتمال زیاد نیست به نظر من.”
  • “اگر شما یک مرد kneeing یک مرد در گردن که بیش از یک تقلبی $20 و شما باید بقیه خدمه ایستاده در اطراف تماشای آن را به نظر می رسد مانند یک عمد ضربه.”
  • “بنابراین بسیاری از چیزهایی که در بازی و شما می توانید پیدا کردن در پایان روز این است که به لحاظ نژادی با انگیزه در همه. این بود برخی از مرتب کردن بر اساس جنایی چیزی که رفت و بلا استفاده و این یک ضربه بود که اعدام شد بسیار ضعیف است.”
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در یک نظری مماس شنبه شب, Fox News opinion میزبان جسی Watters شناور یک تئوری توطئه است که جورج فلوید مرگ بود “نه به لحاظ نژادی با انگیزه در همه” و به جای “برخی از مرتب کردن بر اساس جنایی چیزی که رفت و بلا استفاده” و در نتیجه “یک ضربه که اعدام شد بسیار ضعیف است.”

Watters که شرکت میزبان “پنج” در روزهای هفته در علاوه بر این به خود آخر هفته نشان می دهد درو از co-رابطه کار بین فلوید و سابق مینیاپولیس افسر پلیس در همان کلوپ شبانه.

آنها همپوشانی در El Nuevo بازار مال فروشان باشگاه در سال 2019. با چوین کار در خارج و فلوید در داخل باشگاه مالک گفته خودی دو ممکن است شناخته شده اند هر یک از دیگر.

Extrapolating از شانس آنها را می دانیم هر یک از دیگر Watters اشاره به یک تئوری توطئه شناور در اطراف QAnon محافل.

 

“اگر شما یک مرد kneeing یک مرد در گردن که بیش از یک تقلبی $20 و شما باید بقیه خدمه ایستاده در اطراف تماشای آن را به نظر می رسد مانند یک عمد ضربه” Watters گفت: با اشاره به امکان رسیدگی به این باشگاه بدون استناد به هیچ منبع.

“بنابراین بسیاری از چیزهایی که در بازی و شما می توانید پیدا کردن در پایان روز این است که به لحاظ نژادی با انگیزه در همه,” او ادامه داد. “این بود که برخی از مرتب کردن بر اساس جنایی چیزی که رفت و بلا استفاده و این یک ضربه بود که اعدام شد بسیار ضعیف.

“و آنها فکر می کردند که میخوام دور با آن در حالی که بقیه کشور اجرا می شود و تلاش می کند به سرمایه گذاری در انرژی از بیرون آمدن از یک مستند و دانستن که بایدن نیست میخوام تا سطح شیب دار این نوع از انرژی است. آنها رو به سمت این انرژی تا نوامبر است.”

اتصالات Watters رسم بود به اشتراک گذاشته شد توسط QAnon نظریه پردازان توطئه در رسانه های اجتماعی.

Watters که رز صفوف در فاکس نیوز از بیل o’reilly را تحت الحمایه نیست مرجع این گروه — که شرح داده شد در یک FBI گزارش به عنوان یک پتانسیل تهدید تروریسم داخلی — اما نام او شروع به تولید وزوز در جامعه پس از ساخت ،

یک کاربر قرار Watters “کشتی تخته” به معنی او مرور انجمن ها که در آن دستورات از ناشناس “س” در حال تجزیه از طریق.

یک فاکس نیوز سخنگوی نیست بلافاصله پس از بازگشت از یک درخواست برای نظر.

نژادپرستی نظاممند شده است مرکزی در پاره ای از سراسر کشور تظاهرات پس از تصویری از فلوید را به قتل ویروسی رفت و با رئیس جمهور سابق باراک اوباما پرداختن به این موضوع در یک آدرس ویدیو در وسط “پنج” پخش است.

Watters وزن در روز است که بیش از حد گفت و آن را “کاملا نامطلوب.”

“این کاملا نامطلوب به گوش رئیس جمهور سیاه بحث در مورد چگونه نژادپرستانه این کشور — که انتخاب او را دو بار” Watters گفت. “و او وجود دارد برای هشت سال گذشته و این کشور هنوز هم نژادپرست است. آن را به طور سیستماتیک نژادپرستانه — هنوز مطمئن شوید که چه معنی می دهد.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>