‘خوشحالم که او رفته است’: مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه شلاق در Mattis پس از او را متهم کرد که رئیس جمهور از پاره شدن امریکا از هم جدا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با وزیر سابق دفاع جیم Mattis

AP Photo/مانوئل Balce Ceneta

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در توییتر پس از وزیر سابق دفاع, جیم Mattis با صدور بیانیه ای به شدت انتقاد کرد.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “احتمالا تنها چیزی که باراک اوباما & I مشترک است این است که ما هر دو تا به حال افتخار شلیک جیم Mattis ترین در جهان مبالغه به طور کلی.”
  • در بیانیه منتشر شده چند ساعت پیش از آن در اقیانوس اطلس Mattis متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از فعال تقسیم کرد.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تنها چند ساعت پس از سابق وزیر دفاع به شدت از او انتقاد نادر در بیانیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام جیم Mattis در توییتر نوشته است که او “خوشحالم که او رفته است.”

رئیس جمهور گفت که “احتمالا تنها چیزی که باراک اوباما & I مشترک است این است که ما هر دو تا به حال افتخار شلیک جیم Mattis ترین در جهان مبالغه به طور کلی.” او ادعا کرد که او خواسته Mattis برای او نامه استعفا و “احساس خوبی در مورد آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “خوشحالم که او رفته است.”

دبیر مطبوعاتی خود گفت که Mattis’ بیانیه ای در انتقاد از رئیس جمهور بود “کمی بیشتر از یک self-شیرین کاری تبلیغاتی برای دلجویی از DC نخبگان” و اضافه کرد که افسانه ای سابق دریایی سپاه عمومی “کلمات کم رنگ در مقایسه @POTUS’ قوی عمل” برای بازگرداندن نظم است.

رئیس جمهور سخنان در مورد Mattis دنبال انتشار یک بیانیه که متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از پاره شدن امریکا از هم جدا در سراسر کشور در میان ناآرامی های پس از مرگ جورج فلوید.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا — و نه حتی تظاهر به امتحان کنید. در عوض, او تلاش می کند برای تقسیم ما” Mattis نوشت: در بیانیه منتشر شده توسط اطلس.

توضیح داد که آمریکایی ها باید متحد با وجود این رئیس جمهور Mattis نوشت که “ما باید رد و پاسخگو کسانی که در دفتر چه کسی را مسخره از قانون اساسی ما است.”

Mattis استعفا از سمت خود به عنوان وزیر دفاع در ماه دسامبر 2018 نوشتن به رئیس جمهور است که او باید در انتخاب وزیر دفاع “نمایش که بهتر است تراز وسط قرار دارد با شما” در مورد مسائل مانند احترام به ما و متحدان ما مواجهه با دشمنان و حفاظت از نظم بین المللی.

در حالی که Mattis’ سرخوردگی با رئیس جمهور در طول زمان خود را به عنوان وزیر دفاع شده بود خوب گزارش شده اما نی نهایی شده است تهمت تصمیم به موعد مقرر کشیدن نیروهای نظامی از سوریه و رها کردن ما همکاران.

نامه استعفای خود را به طور گسترده ای به عنوان یک داغدار ملامت از مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های. در حالی که Mattis در نظر گرفته شده بود را به مرحله کمی بعد تهمت قرار دادند و او را در اوایل.

او ادعا کرد که در اوایل ماه ژانویه سال گذشته که او “اصل” از کار اخراج شده Mattis.

زمانی که Mattis, اولین استعفا تهمت مثبت صحبت کرد Mattis, ستایش خدمات خود را اما او لفاظی های منتقل شده به سرعت. رئیس جمهور بارها ادعا کرد که از کار اخراج شده Mattis, اگر چه جزئیات سابق وزیر دفاع خروج باید کمی متفاوت با هر بازگویی.

پس از خروج از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برخوردار بود و تا حد زیادی نگه داشته و افکار خود را در مورد رئیس جمهور به خود گفت: او مدیون جمهوری سکوت.

“اگر شما را ترک یک دولت مدیون شما برخی از سکوت” او توضیح داد: به اقیانوس اطلس در تابستان گذشته. “وجود دارد یک دوره که در آن من مدیون سکوت من. آن را ابدی نیست. آن را نمی خواهد برای همیشه لطفا برای.”

حوادث اخیر در نهایت به رهبری او را به صحبت کردن در روز شنبه.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de