‘Glee’ ستاره Heather Morris: Lea Michele شد ناخوشایند به کار با

ایستاده. Heather Morrisکه ستاره دار در سرور و نشاط در کنار Lea Michele, است صحبت کردن زیر ادعا می کند که میشل, 33, بود, بی احترامی در مجموعه.

“به من اجازه دهید بسیار روشن و نفرت یک بیماری است که در امریکا است که ما در حال تلاش برای درمان, بنابراین من هرگز آرزو نفرت به گسترش هر کس دیگری. با که گفت, او ناخوشایند به کار با ؟ بسیار برای لی به رفتار دیگران با بی احترامی است که او تا زمانی که او به اعتقاد من او باید به نام های” رقص با ستاره ها آلوم 33 ارسال شده در توییتر در یکشنبه, ژوئن 3. “و در عین حال آن را نیز در ما به دلیل اجازه می دهد تا آن را بر روی بروید برای مدت طولانی بدون صحبت کردن چیزی دیگری که ما در حال یادگیری همراه با بقیه جامعه است.”

Heather Morris Speaks Out Against Lea Michele Amid Allegations
Heather Morris and Lea Michele. شاتر (2)

او ادامه داد: “اما در زمان حاضر این ضمنی که او یک نژادپرست و اگر چه من نمی توانم اظهار نظر در باورهای خود من فکر می کنم ما در حال فرض کنید و شما می دانید چه اتفاقی می افتد زمانی که همه ما فرض است.”

در این پست می آید بر روی پاشنه از Glee ستاره Samantha Marie افزار صحبت کردن در برابر میشل پس از او ترویج Black Lives Matter جنبش است.

“LMAO به یاد داشته باشید زمانی که شما ساخته شده من اولین تلویزیون فرفره جهنم زندگی?!?! علت بیمار هرگز فراموش نکنید” ظروف 28 توییتی در جمعه, ژوئن 1. “من اعتقاد دارم که شما همه گفته که اگر TOU [sic] تا به حال این فرصت را به شما خواهد ‘S–T در کلاه گیس!’ در میان دیگر آسیب زا MICROAGGRESSIONS ساخته شده است که من سوال حرفه ای در هالیوود است.”

این Scream Queens آلوم منتشر شد عذرخواهی صبح روز چهارشنبه با ارسال یک بیانیه طولانی از طریق او Instagram.

“زمانی که من در توییتی روز دیگر آن را به معنای حمایت از ما دوستان و همسایه ها و جوامع از رنگ در طول این زمان واقعا دشوار است اما پاسخ من به آنچه که من ارسال شده را ساخته اند من نیز تمرکز به طور خاص در مورد چگونه خود من رفتار نسبت به بازیگران دیگر را اعضای درک بود آنها” خواننده نوشت. “در حالی که من به یاد داشته باشید همیشه ساخت خاص از این بیانیه و من هرگز قضاوت دیگران خود را در پس زمینه و یا رنگ پوست خود را که واقعا نقطه. آنچه مهم است این است که من به وضوح در عمل در راه است که صدمه دیده است افراد دیگر است.”

او همچنین عذرخواهی برای هر نابالغ رفتار است.

“این که آیا آن موقعیت ممتاز و چشم انداز است که باعث شد من به عنوان حساس و یا نامناسب در زمان و یا اینکه آیا آن را فقط به من نارسی و من فقط بی ارزش بودن دشوار است من عذر خواهی برای رفتار من و برای هر درد که ناشی از” میشل نوشت. “همه ما می تواند به رشد و تغییر و من قطعا با استفاده از این گذشته چند ماه به تأمل در خود من کاستی. من چند ماه از تبدیل شدن به یک مادر و من می دانم که من نیاز به نگه داشتن کار برای خودم بهتر و مسئولیت اعمال و رفتار من به طوری که من می تواند یک الگوی واقعی برای فرزند من و پس از من عبور می تواند همراه من درس و اشتباهات, به طوری که آنها می توانند یاد بگیرند از من. من گوش به این انتقادات و من در یادگیری و در حالی که من بسیار متاسفم من بهتر خواهد بود در آینده از این تجربه است.”

Lea Michele Accused of Making Glee Living Hell for Costar Samantha Marie Ware
لیا میشل و Samantha Marie افزار Shutterstock (2)

افزار به ظاهر در پاسخ به این عذرخواهی در بعد از ظهر چهارشنبه به tweeting “درک? Purcieved? کیف پول ؟ باز کردن کیف پول خود را??????????????”

او سپس اضافه شده یک لینک به یک GoFundMe صفحه برای جیمز Scurlock که به ضرب گلوله کشته شد توسط یک نوار مالک طی یک اعتراض های اخیر در اوماها است.

Amber Riley, Alex Newell و Melissa Benoistکه همه به نظر می رسد در کنار میشل در سرور و نشاطرا پس از پاسخ میل بسیاری توییتهایی سوال رفتار او.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>