‘Glee’ ستاره وزن در Samantha Marie افزار را, Lea Michele ادعا

از طرف? ستاره Glee به ظاهر وزن پس از سابق خود را costar Lea Michele شد متهم به بدرفتاری توسط Samantha Marie افزار.

در جمعه, ژوئن 1, افزار, 28 در پاسخ به میشل صدای جیر جیر در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“LMAO به یاد داشته باشید زمانی که شما ساخته شده من اولین تلویزیون فرفره جهنم زندگی?!?! علت بیمار هرگز فراموش نکنید و” مارگوت در مقابل لیلی بازیگر توییتی. “من اعتقاد دارم که شما همه گفته که اگر TOU [sic] تا به حال این فرصت را به شما خواهد ‘S–T در کلاه گیس!’ در میان دیگر آسیب زا MICROAGGRESSIONS ساخته شده است که من سوال حرفه ای در هالیوود است.”

افزار به نظر می رسد در Glee در سال 2015 به عنوان جین هیوارد در کنار میشل شد و نقش ریچل بری.

اما او ادعا می کنند نه تنها ساخته شده است. پس از توییت های متعدد سابق اعضای بازیگران و زمينه بازیگران Ryan Murphy موسیقی سری صحبت کردن در مورد 33 ساله Scream Queens ستاره.

اگر چه Yvette Nicole Brown به نظر نمی رسد در فاکس, درام, او costarred با میشل بر شهردار و وزن در اختلاف است. “من احساس هر یک از این حروف” جامعه star 48 توییتی. “هر فرد در یک مجموعه مهم است. هر فرد در یک مجموعه سزاوار احترام است. و این مسئولیت هر سری به طور منظم به هر کسی که بازدیدکننده داشته است خود را در خانه احساس خوش آمدید. این نگرش بی اعتنا است چه اشتباه در هالیوود و جهان است.”

الکس Newellکه به تصویر کشیده منحصر به فرد آدامز در فاکس سریال برای چهار فصل بسیار آوازی در توییتر به عنوان Amber Rileyکه بازی مرسدس بنز جونز در طریق تمام شش فصل است.

در یکشنبه, ژوئن 3, میشل عذرخواهی از طریق Instagram. “در حالی که من به یاد داشته باشید همیشه ساخت خاص از این بیانیه و من هرگز قضاوت دیگران خود را در پس زمینه و یا رنگ پوست خود را که واقعا نقطه نمی,” او نوشت: در بیانیه طولانی. “آنچه مهم است این است که من به وضوح در عمل در راه است که صدمه دیده است افراد دیگر است.”

حرکت را از طریق گالری زیر برای دیدن آنچه که دیگر ستاره Glee تا به حال به می گویند در مورد تعامل:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>