چگونه برندها و طراحان در حال حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش

ساخت یک اثر است. اعتراض ها در سراسر کشور بیش قتل جورج فلوید در مینیاپولیس صنعت مد پله تا برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در هر راه ممکن است.

مارک های مد, طراحان و سبک هستند و با استفاده از پلت فرم رسانه های اجتماعی به عنوان یک راه برای اطلاع رسانی و توانمند سازی خود را دنبال. آنها در حال اهدای سخاوتمندانه مبالغ به عدالت اجتماعی سازمان های آموزشی منابع و تطبیق کمک های مالی.

نگاهی به افراد مشهور سبک قانون روچ ، شیکاگو بومی در زمان عمل با شروع یک صندوق با پول خود برای بازسازی, سیاه, کسب و کار است که نابود شده اند در طول تظاهرات. ‘من درخواست دوستان من در مد به اهدا همچنین,” او گفت: 552,000 instagram followers.

یک سای Ta یکی از ریحانا مورد علاقه طراحان است برای بازگرداندن یاد کراوات رنگ لباس hitmaker هنگامی که عینک خود را از رفت و آمد مکرر 2019 خط. هر کسی در سراسر جهان می توانید خرید minidress توسط DMing و یا ایمیل با نام تجاری. درآمد حاصل خواهد شد به نفع Black Lives Matter, آرامش کمک زنان و صدای داخلی کارگران است.

کسب و کارهای کوچک نیز در ساخت یک اثر بزرگ. سان فرانسیسکو-بر اساس لباس زنانه برند لیزا می گوید گاه اذعان کرد که به آن نیاز دارد “بیشتر سیاه و سفید متعلق به مارک در مجموعه ما است.” مطمئن شوید که اتفاق می افتد, آن را “کنار گذاشتن $10k به خرید از سیاه و سفید متعلق به گروهها و طراحان.”

راه دیگر برندها و طراحان در حال تشویق رسانه های اجتماعی-کاربران به عقب است مطابق با کمکهای مالی خود را ساخته شده به برخی از سازمان های حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. Eckhaus Latta و مریم نصیر زاده فقط دو تا از برندهای ایم که اعلام کرد ابتکار در رسانه های اجتماعی.

نگه داشتن اسکرول برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که این مارک های مد, طراحان سبک و بیشتر انجام می دهند برای نشان دادن حمایت خود را برای زندگی مهم جنبش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>