جیم ادموندز است برای رفتن به یک پدر بزرگ: من احساس بسیار سپاسگزار’

رشد خانواده! جیم ادموندز نشان داد او برای رفتن به یک پدربزرگ در حالی که جشن دخترش لورن Cantral‘s اول بارداری بیش از آخر هفته.

“این یک دیوانه آخر هفته از جشن زندگی و مرگ و علاوه بر جدید به خانواده” ادموندز, 49 نوشت طریق Instagram در یکشنبه, ژوئن 3. “احساس بسیار سپاسگزار برای هر لحظه از زندگی است.”

سابق بازیکن بیس بال به اشتراک گذاشته شده یک سری از عکس ها از بسیاری از جشن خانواده خود را در طول تعطیلات آخر هفته. این تصاویر شامل عکس با دخترش هیلی ادموندزدر همسر سابق و مادر LeAnn ادموندز-هورتون در قبر و تصویری از لورن جنسیتی نشان می دهد.

Jim Edmonds Is Going to Be a Grandfather, Daughter Lauren Cantral Pregnant With 1st Child
جیم ادموندز MOVI, Inc./مگا

“تبریک لورن و دیلن” او اضافه شده است. “3 از 4 برنده برای جنسیت نبرد lol هیلی #babygirlontheway #پدر بزرگ.”

طول پولک نشان هیلی به طور تصادفی پیچ توپ اشتباه راه اجازه دادن به آبی شیرینی به جای صورتی مانند بقیه گروه بود. لورن و شوهرش دیلن Cantralنیز تا به حال یک نوعی کیک کوچک نشان می دهد, که نشان داد صورتی, داخل, تایید که این جفت ارز است که با داشتن یک دختر است.

لورن و هیلی در حال جیم قدیمی ترین کودکان و دختران از ازدواج اول خود را به هورتون که گذشت در سال 2015. سابق St. Louis Cardinals بازیکن نیز سهام دو فرزند Landon و ساتون با همسر دوم آلیسون Jayne Raskiو سه فرزند دختر Aspen 3 و پسر دوقلو هیز و هارت 23 ماه با همسر جدا Meghan پادشاه ادموندز.

The Real Housewives of Orange County آلوم و او در حال حاضر-شوهر جدا تقسیم در اکتبر 2019 پس از پنج سال از ازدواج. فروپاشی آمد در میان اتهامات که ورزشکار سابق تا به حال فریب خورده Meghan با یکی از زن و شوهر چهار nannies. هر دو جیم و پرستار بچه رد این ادعا است.

این جفت ارز در این نبرد بیش از حضانت سه فرزند خود را ادامه داد تا کنون از و بدتر زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد که دو تن از آنان quarantining در کشورهای مختلف. یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در ماه مه که نه حزب خوشحال شد چقدر دیگر سفر در طول بحران بهداشت و درمان.

با توجه به منابع آنهایی که کمی به حال شده است در لس آنجلس با Meghan برای آغاز همه گیر قبل از رفتن به سنت لوئیس برای دیدن پدر خود.

“فقط برای اینکه روشن جیم است و نه سفر در تمام طول همه گیر; او در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس درست قبل از این وضعیت تشدید شده و در خانه مانده زمان تا کنون” هرزه برای جیم گفت: ما در مارس 19. “به عنوان شاد به عنوان جیم است که به بچه ها در خانه او نیاز نیست Meghan به سفر در طول این خاموش کردن و آنها را به عقب. او هرگز هر چیزی را انجام دهید برای قرار دادن هر یک از فرزندان خود را در خطر است.”

خود را زیر تقسیم Meghan نقل مکان کرد با پسر مسیحی Schauf در حالی که جیم را آغاز کرده است قدمت Kortnie اوکانربود که در حضور و غیاب در لورن عزیزم جشن.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>