کشمیر رئیس شورای خواستار جهانی برای پاسخ با همان خشم به جنایات همانطور که با جورج فلوید مرگ


بروکسل: به عنوان جهان همچنان به ابراز خشم در رحم, مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی جورج فلوید در ایالات متحده کشمیر شورای اروپا (KC-اتحادیه اروپا) رئیس علی رضا سید به خواست جامعه جهانی به ویژه اتحادیه اروپا — به همچنین توجه ویژه به “خشونت تبعیض رفتار” از مقامات با مردم هند تحت اشغال جامو و کشمیر.

سید اظهارات آمد در طول راه اندازی مراسم کشمیر شورا سالانه فعالیت در باشگاه مطبوعات بروکسل.

محکوم کردن وحشیانه مرگ جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس سید در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “اجازه بدهید شروع با تسلیت برای جورج فلوید مرگ […] جهان باید با توجه و واکنش نشان می دهند در همان شیوه ای به خشونت مرتکب شده توسط نیروهای امنیتی هند در برابر مردم مظلوم جامو و کشمیر و همچنین خشونت تبعیض رفتار با اقلیت ها در هند است.”

او گفت: آخرین کلمات از جورج فلوید “نمی توانم نفس بکشم’ ارائه یک پنجره را به چه کشمیری مواجه اند برای 74 سال است.

“این است که در حال حاضر 305 روز به عنوان آنها در صورت ادامه مستند های اعمال شده توسط مقامات هند پس از مودی رژیم لغو وضعیت ویژه جامو و کشمیر و اجرا اعمال محدودیت بر حقوق شهروندان در سرزمین های اشغالی جامو و کشمیر در تاریخ 5 مرداد ماه سال 2019 گفت:” رئیس شورای.

سید گفت که هفت دهه از خشونت را ترک کرده اند مردم وجود دارد “هیچ چاره ای اما به منظور بالا بردن صدای خود را از طریق تظاهرات مسالمت آمیز”.

“من می خواهم برای ادای احترام به مردم جامو و کشمیر که حتی پس از هفت دهه از سرکوب هنوز مسالمت آمیز و ادامه مبارزه خود را در تا حد زیادی بدون خشونت شیوه” سید اضافه شده است.

توصیف موارد متعدد که در آن چنین “اقدامات وحشیانه” صورت گرفت, او گفت که به تازگی, on May 19, 15 خانه از غیر نظامیان بی گناه “به طور کامل تخریب شده توسط نیروهای هند تحت آبادغرب از یک عملیات نظامی در Nawakadal منطقه سرینگر پایتخت کشمیر تحت اشغال هند”.

او همچنین بازگو چگونه قبل از آن که در ماه بدن یک دختر 14 ساله پسر به نام Hazim Bhat, که تا به حال تأخیر رشد پیدا شد تیراندازی در نزدیکی یک سایت در Handwara منطقه کشمیر تحت اشغال که در آن ارتش هند نیروهای انتقام به قتل آن در نیروهای مسلح یک ماه پیش.

بعلاوه یک زن 22 ساله به نام همکار Mehrajuddin بود به ضرب گلوله توسط نیروهای مسلح به اتهام نیست توقف در یک نقطه چک در Narabal از Budgam منطقه است.

در حادثه دیگری که نیروهای اشغالگر شکنجه بسیاری از مردم و خواص خود را در Nasrullahpora محل در Budgam منطقه, او گفت:.

رئیس شورای گفت در حالی که آن را بسیار ستوده است که زمانی که پلیس با خشونت های رخ داده در آمریکا و اتحادیه اروپا جوزپ Borrell با صدور بیانیه ای به بیان شوک چرا او سکوت زمانی که مردم در کشمیر تحت اشغال و در هند به معرض تبعیض توسط مقامات.

“چرا آقای Borrell نه صدور بیانیه ای علیه نیروهای امنیتی هند و خشونت خود را?”

او خواستار آن شد که اتحادیه اروپا صحبت کردن با صدای بلند در برابر دولت هند فاشیسم مرتکب در برابر مردم در کشمیر تحت اشغال و در برابر اقلیت ها در هند است.

رئیس شورای ابراز قدردانی خود را به صندلی کمیته فرعی حقوق بشر پارلمان اروپا برای ارسال یک نامه به خانه وزیر در اعتراض به تبعیض علیه اقلیت ها در هند و یک نامه 15 پارلمان اروپا به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور از کمیسیون اروپا خواسته آنها را به مسئله نقض حقوق بشر در کشمیر تحت اشغال هند مقامات.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net