کیت بکینسیل ترین گاز گرفتن Comebacks در مورد عشق و زندگی بیشتر

کیت بکینسیل هیچ غریبه ای به یک clapback! بازیگر هرگز shies دور از این فرصت برای دفاع از خودش — به خصوص اگر یک ترول می آید برای او رابطه.

بکینسیل دارای عناوین ساخته شده برای او عشق زندگی در طول سال است. این آندروود ستاره مورخ مایکل شین از سال 1995 تا 2003. آنها به اشتراک گذاشتن پدر لیلی. پس از فروپاشی بکینسیل شروع به دیدن مدیر Len Wiseman. اواز یا موسیقی دو نفری گره خورده گره در مارس 2004, اما به نام آن واریز شده پس از 11 سال از ازدواج در ماه نوامبر 2015.

پس او را طلاق بکینسیل در ارتباط بود به بازیگر مت پر است که بیش از 20 سال جوانتر از او بود. خاموش جفت گذشته خال خال با هم در سال 2018 است. این سرندیپیتی ستاره نقل مکان کرد از مملو کمدین پیت دیویدسوناست که در 20 سال سوم.

“کیت بسیاری از سرگرم کننده است و دوست دارد در آغوش او جوانی کنار” یک منبع گفت:” ما هفتگی in فوریه 2019 پس از بکینسیل و دیویدسون دیده می شد دست در دست. “او همیشه به زندگی از حزب و بیرون رفتن و حلق آویز کردن در اطراف افراد جوان در هیپ مکان است.”

این منبع افزود در آن زمان که بکینسیل “دوست” که شنبه شب زنده ستاره جوان تر از او.

“این جای تعجب نیست او دوست دارد پیت — او باعث خنده او” این منبع گفت. “[کیت] بسیار با اعتماد به نفس در پوست خود است و همه چیز در مورد داشتن یک زمان خوب است.”

اما بکینسیل و دیویدسون, پرت کردن به پایان رسید پس از کمتر از چهار ماه.

حرکت را از طریق به دوباره بکینسیل ترین گاز گرفتن comebacks در مورد روابط و بیشتر:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>