کریستن بل و Dax Shepard با افتخار بالا بردن ‘اخلاقی-چیزی’ دختران

القای ارزش های مثبت. کریستن بل و Dax Shepard در حال باز و صادقانه با دختران خود در مورد آنچه که در جهان اتفاق می افتد که آنها امید خواهد شد در نتیجه آنها تبدیل شدن به قوی زنان است.

این جای خوب آلوم 39 نشان داد که به عنوان پدر و مادر او و شپرد, 45 نیست و استفاده بیش از واقعیت های خشن اتفاق می افتد در سراسر جهان از جمله بی عدالتی اجتماعی تظاهرات آغاز شد که پس از جورج فلوید مرگ است.

“یکی از چیزهایی که من فکر می کنم مهم است این است که صحبت کردن به فرزندان من در مورد این” بل ” در کانال س را صبح و ضرب و شتم در یکشنبه, ژوئن 3. “من نشان داد من برخی از تصاویر از آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر به دلیل من فکر می کنم آنها بیشتر از دوام و انعطاف پذیری بیشتر از ما به آنها اعتبار بدهد ،

Kristen Bell Is Proud to Be Raising ‘Opinionated, Kind’ Daughters
کریستن بل در مراسم 25th Annual Critics’ Choice Awards در بارکر مفت در لس آنجلس در تاریخ 12 ژانویه سال 2020 است. مت بارون/شاتر

از منجمد ستاره اشاره کرد که تصاویر خشونت پلیس در میان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به طور خاص منجر به یک “بسیار صادقانه سخت و ناراحت کننده گفتگو در مورد آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر.”

بحث اما نیاز به اتفاق می افتد به دلیل بل گفت: “من را بالا خواهد برد ضد نژادپرستان.”

میشیگان, مادری, که منتشر شد کودکان خود را به کتاب جهان نیاز به بنفش بیشتر مردمدر روز سه شنبه, ژوئن 2, توضیح داد که پیام کتاب ترویج است که به دنبال هر دری سخنی است که به موقع به عنوان ایالات متحده خواستار عدالت برای جامعه سیاه و سفید.

برای بل و والدین آلوم اما القای محبت و برابری در دختران خود Lincoln 7 و دلتا 5 نیست هر چیزی جدید.

“من و همسرم بسیار لجوج. ما صحبت های زیادی. بچه های ما یک کابوس است. آنها یک کابوس چرا که آنها به شما بگویم نظر خود را,” او گفت:, کانال س را ع گیبسون و Mikalah گوردون. “ما به طور مداوم به شوخی در مورد این واقعیت است که ما در حال بالا بردن دو دختر که آنها در حال رفتن به یک کابوس برای 18 سال است.”

Dax Shepard Kristen Bell Proud Be Raising Opinionated Kind Daughters
Dax Shepard و کریستن بل. تالار گفتگو/AP/شاتر

این بد بچه بازیگر ادامه داد: “اما خدا برکت دهد هنگامی که ما آنها را ارسال را به جهان آنها در حال رفتن به توانمند, لجوج, نوع, اخلاقی-چیزی زنان است. و من بسیار سپاسگزار برای آن.”

“ما صحبت های زیادی در مورد استفاده از صدای خود را نه از دست دادن صدای خود را,” او اضافه شده و اشاره کرد که این کتاب نیز بر این هدف است.

بازیگر به طور مستمر نگه داشته و دختران او را از انظار اما او نیز آوازی است در مورد اجازه دادن به آنها در گسترش بال خود را و انجام همه چیز با سرعت خود را دارند.

ماه گذشته بل نشان داد که او جوانترین دختر بود “هنوز هم در پوشک” در مارس 20 قسمت از Momsplaining با کریستن بل, بعد, روشن است که او نمی آنها را می پوشند در طول روز “فقط در شب.”

“من هم فکر نمی کنم آن تحقیر آمیز اگر تو بچه می پوشد پوشک دیر است. هر کس متفاوت است,” او نوشت: از طریق توییتر. “من 5yr پیر نمی شود خجالت حتی اگر او در پوشک در طول روز! او با اعتماد به نفس و مسخره & نمی دیدن هر چیزی در مورد او زیبا و منحصر به فرد خود چیزی به عذر خواهی.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>