زنده: اوباما میزبان ‘reimagining پلیس’ تاون هال در پی جورج فلوید مرگ

رئیس جمهور سابق باراک اوباما در روز چهارشنبه برگزار خواهد شد مجازی تاون هال به آدرس اخیر قتل غیر مسلح سیاه آمریکایی از جمله جورج فلوید و روز تظاهرات است که باید دنبال کرد.

این رویداد با عنوان “Reimagining پلیس در پی ادامه خشونت پلیس” می تواند زندگی می کنند جریان از اینجا شروع در 5 p. m. ET. سابق دادستان کل اریک هولدر است که در میان مهمان اعضا انتظار می رود به نظر می رسد.

“قتل جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و از دست دادن بیش از حد بسیاری از سیاه و سفید زندگی می کند به لیست را ترک کرده اند ملت ما نگران و خشمگین” می خواند در یک پیام در مورد تاون هال روی اوباما در وب سایت بنیاد. “در حالی که در حال حاضر است زمان برای غم و اندوه و خشم آن نیز زمان برای حل و فصل. … ما می توانید مراحل و ایجاد اصلاحات برای مبارزه با خشونت پلیس و نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون است.”

اوباما در این کشور اولین رئیس جمهور سیاه پوست, دارای دو بیانیه منتشر شده پس از مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از دوخته شدن به زمین توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس در روز یادبود.

روز دوشنبه خطاب به سراسر کشور تظاهرات ستایش “اکثریت قاطع” از صلح آمیز تظاهرکنندگان در محکومیت خشونت در آورده با یک “اقلیت” و خواستار یک “نسل جدیدی از فعالان” به “را در مورد تغییر واقعی است.”

“امواج اعتراضات در سراسر کشور نمایندگی واقعی و مشروع و نا امیدی بیش از یک دهه عدم اصلاح شیوه های پلیس و گسترده تر سیستم عدالت کیفری در ایالات متحده” اوباما نوشت: در مقاله منتشر شده در Medium.com. “اکثریت قریب به اتفاق شرکت کنندگان مسالمت آمیز است, شجاع مسئول و الهام بخش است. آنها شایسته احترام ما و پشتیبانی نه محکومیت.”

“از سوی دیگر این اقلیت کوچک از مردمی که با توسل به خشونت در اشکال مختلف اعم از واقعی خشم و صرف فرصت, قرار دادن مردم بی گناه در خطر ترکیب تخریب محله است که اغلب در حال حاضر کوتاه در خدمات و سرمایه گذاری و ایجاد اختلال از علت بزرگتر” او ادامه داد. “بیایید نه بهانه خشونت و یا توجیه آن و یا در آن شرکت کنند. اگر ما می خواهیم سیستم عدالت کیفری و جامعه آمریکا در به کار در یک بالاتر اخلاقی, کد, پس ما باید به مدل که کد خودمان است.”

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • اوباما به جورج فلوید معترضان: کانال ‘موجه خشم به عمل

  • بایدن خواستار عدالت در جورج فلوید مرگ

  • رهبران مذهبی محکوم teargassing معترضان به پاک کردن خیابان برای مغلوب ساختن پیشی جستن

  • مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای استقرار نیروهای نظامی در شهرستانها شوک ژنرال و آلارم دموکرات ها در کنگره

  • اخبار یاهو نظرسنجی: اکثر آمریکایی ها می گویند تهمت است ‘نژادپرستانه’ و می خواهید او را برای جلوگیری از به tweeting

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>