مینیاپولیس پلیس اتحادیه رئیس جمهور گفت که او درگیر شده است در سه تیراندازی و نه یکی از آنها ناراحت است’ او

سرهنگ باب Kroll رئیس پلیس فدراسیون مینیاپولیس است آوازی حامی از مغلوب ساختن پیشی جستن.

عکس توسط ریچارد Tsong-Taatarii/استار تریبیون via Getty Images

  • سرهنگ باب Kroll, جمهور, مینیاپولیس,’ اتحادیه پلیس گفت که او و اکثریت مینیاپولیس افسران پلیس فدراسیون هیئت مدیره شده اند درگیر در تیراندازی پلیس در طول یک ماه آوریل مصاحبه با STIM میزبان رادیو ماکسول توماس Silverhammer گزارش شده در توسط رهگیری.
  • کرول گفت: او خود را درگیر شده است و در حالی که بسیاری از افسران پلیس را تجربه کرده اند دچار اختلال استرس پس از تیراندازی “نه یکی از آنها برایم ناراحت کننده است.”
  • این اظهارات ساخته شد صرف یک ماه قبل از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از مینیاپولیس افسران پلیس به زانو در گردن او دوخته و او را در طول بازداشت.
  • معترضان در حال صف آرایی در سراسر کشور در برابر افسران پلیس با استفاده از نیروی بیش از حد مانند شلیک سلاح های خود را و chokeholds — در برابر افراد سیاه و سفید.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سرهنگ باب Kroll, رئيس جمهور از مینیاپولیس پلیس اتحادیه اروپا گفت که او و اکثریت اعضای هیئت مدیره از مینیاپولیس, افسران پلیس,’ فدراسیون شده اند درگیر در تیراندازی پلیس در آوریل مصاحبه با STIM میزبان رادیو ماکسول توماس Silverhammer گزارش شده در توسط رهگیری.

“از 10 اعضای هیئت مدیره بیش از نیمی از آنها درگیر شده اند و مسلح برخورد و چند تن از ما متعدد است. ما نمی به نظر می رسد مشکلات,” او گفت:. “قطعا گرفتن شات در و تیراندازی به مردم می های مختلف, تلفات, اما اگر شما در این کار و شما را دیده ام بیش از حد خون و گور و مردم مرده و سپس شما امضا کرده ایم اشتباه است.”

این دیدگاه ساخته شده بودند صرف یک ماه قبل از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از مینیاپولیس افسران پلیس به زانو در گردن او دوخته و او را. فلوید بارها و بارها گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

درک چوین در سابق افسر پلیس که به زانو در Floyd گردن درگیر شده بود در تیراندازی پلیس و موضوع از 10 شکایت علیه او قبل از زانو در Floyd گردن. چوین و سه نفر دیگر از افسران اخراج شدند پس از این حادثه و چوین متهم شده است با سوم-قتل عمد و قتل نفس.

معترضان در سراسر آمریکا در حال صف آرایی در برابر پلیس و استفاده از نیروی بیش از حد مانند chokeholds و تیراندازی به دلیل تعداد افرادی که کشته شده اند توسط افسران.

بعضی اوقات یکی دیگر از نتیجه نرخ بالای پلیس نیروی بیش از حد در ایالات متحده است که افسران اغلب توسعه پس از سانحه اختلال استرس پس از تیراندازی. PTSD می تواند تاثیر بحرانی تصمیم گیری مانند زمانی که به رسم سلاح های خود را.

“وجود دارد یک هجوم PTSD” کرول گفت: در مصاحبه. “اما من درگیر شده در سه تیراندازی خودم و نه یکی از آنها برایم ناراحت کننده است. شاید من متفاوت است.”

کرول یک بحث شکل باز حامی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و که به تازگی به نام جریان تظاهرات یک “تروریست” ،

در آوریل مصاحبه با او صحبت کرد cavalierly مورد دیگر تیراندازی پلیس و استفاده از زور. 2015 گزارش از استار تریبون متوجه شد که او تا به حال 20 “داخلی-امور شکایات خود را در طول 26 سال در نیروی همه آنها به جز سه نفر از آن بسته شد و بدون نظم و انضباط است.”

ادامه مطلب:

رئیس پلیس مینیاپولیس اتحادیه به نام تظاهرات یک ‘تروریستی جنبش’ و سرزنش سیاستمداران برای ناآرامی در یک ایمیل به بیرون درز کرد

یک سال 2007 طرح دعوی در دادگاه گفت: رئيس جمهور از مینیاپولیس پلیس اتحادیه عینک سفید به قدرت وصله بر موتور سیکلت خود را کت و تبعیض افسران رنگ

“من نمی توانم نفس بکشم’: 4 مینیاپولیس افسران پلیس اخراج شدند پس دخالت خود را در یک مرد سیاه و سفید را مرگ پس از یک پلیس به زانو در گردن او برای 8 دقیقه

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de