مینیاپولیس زن را به یاد می آورد در اجرا با افسر متهم در جورج فلوید کشتار: “من زندگی می کردند به شکایت’

یک نشانه با مثل جورج فلوید است که دیده می شود در اعتراض به L. A. شهرستان سالن. (کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز)

در ماه اوت سال 2007 ملیسا Borton بازگشت به مینیاپولیس صفحه اصلی برای باز کردن مواد غذایی پس از سفر به رنگین کمان غذایی با 2 کودک سه ماهه و 5 ساله چوپان آلمانی.

پس از آن به عنوان-30 ساله تبدیل به سبز وانت چپ به یک تقاطع او را دیدم چشمک زن آبی و قرمز چراغ پشت سر او. او گیج شده بود. او فکر نمی کنم او تا به حال هر نافرمانی ،

Borton متوقف ون و نورد پایین پنجره او را در راستای تعامل با نزدیک شدن به پلیس. یکی بود Derek چوین افسر که شارژ می شود, در این ماه به قتل شبه عمد و قتل درجه دوم برای کشتن جورج فلوید که برانگیخته ملی خشم و تظاهرات علیه نژادپرستی نظاممند.

چوین و ناشناس افسر “بدون یک کلمه” به داخل ماشین قفل درب و شروع به کشیدن او را در حالی که او هنوز بسته در Borton به یاد می آورد در مصاحبه ای با بار.

“آنها خرابکاری با کمربند و کشیده من دور” Borton گفت. “آنها نمی گویند هر چیزی به من کل این زمان.”

یک وکیل برای چوین نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. مینیاپولیس اداره پلیس نمی خواهد با ارائه نام افسر دوم.

به عنوان Borton بود که کشیده از وسیله نقلیه خود را, او به یاد شنوایی او را “هیستریک” گریه نوزاد و پارس سگ. افسران قرار داده و او را در صندلی عقب از تیم ملی خود ماشین. در حالی که وجود دارد او خواسته افسران به همین دلیل او بازداشت شده بود. او به یاد می آورد یکی گفت: او را ون “همسان شرح.”

به عنوان او نشسته وجود دارد در مقابل او رنگ خاکستری تی شرت شروع به خیس با شیر مادر است.

“شما احتمالا افسردگی پس از زايمان” او به یاد می آورد یک افسر گفت. “شما باید برای کمک به آن است.”

پس از حدود 15 دقیقه به آنها اجازه دهید او برود بدون توضیح بیشتر.

بعد Borton تسلیم شکایت رسمی با مینیاپولیس اداره پلیس.

هفته رفت اما او هرگز شنیده بازگشت.

بیش از شش ماه بعد او را پس از خودش به تماس با دپارتمان بپرسید در مورد وضعیت شکایت. آنها تایید کردند که یک افسر شده بود منظم است اما از ارائه جزئیات بیشتر با توجه به Borton.

“آنها را نگه داشته است که راز” Borton گفت. “من فرض او را به سیلی روی مچ دست, اما که فقط من فرض است.”

پیامدهای چوین اقدامات نامشخص است. سوابق منتشر شده توسط این اداره روز شنبه نشان می دهد که چوین تا به حال نامه ای از سرزنش و توبیخ رسمی برای این رویداد و جزئیات آن بودند redacted.

سوابق نشان می دهد که محققان این است که چوین “آیا برای حذف شاکی از ماشین” و او “می تواند انجام مصاحبه در خارج از وسیله نقلیه است.” تحقیقات بیشتر نشان داد که تیم ملی در ماشین دوربین خاموش شد و در طول دوره توقف.

یک سخنگوی پلیس مینیاپولیس کاهش یافته است به صحبت می کنند به طور خاص در تحقیقات راه اندازی شده توسط Borton اما گفت که این گروه زمان تمرین را متوقف تماس با شاکیان و نه حاضر به ارائه جزئیات بیشتر در مورد آنها.

این حادثه را “آلوده هر تجربه من تا به حال با پلیس پس از” Borton گفت.

Borton که سفید است گفت: این قسمت به او یک نگاه اجمالی به چگونه بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید احساس می کنید در مورد پلیس.

“من یک فرد سیاه و سفید,” Borton گفت. “اما در یک بسیار کوچک سطح من است که شما نمی توانید اعتماد به پلیس است.”

Borton در حال حاضر 43 و هنوز هم مینیاپولیس مقیم گفت: او می گوید داستان از این تعامل به مردم هر زمان که موضوع مینیاپولیس پلیس می آید.

“چیزی اشتباه وجود دارد با پلیس در اطراف در اینجا,” او گفت:. Borton گفت: داستان خود را نشان می دهد که “سابقه طولانی از یک افسر که unhinged و احتمالا باید در نظر بگیرند.”

Borton سپاسگزار به جسمی شده اند صدمه روز او کشیده شد اما این ضربه روحی بسیار واقعی باقی می ماند و با او به او گفت.

“من زندگی می کردند به شکایت” Borton گفت. “جورج فلوید نیست.”

Borton تنها به تازگی آموخته است که چوین درگیر شد در او بازداشت. پس از تماشای فیلم چوین زانو در Floyd گردن او مشکوک او یکی از افسران که از او کشیده ، “چیزی وجود دارد که ثبت شده در مغز من” وقتی که من دیدم چوین, Borton گفت. “به من گفت: من شریک” من فکر می کنم که مرد.'”

او نبود برخی تا زمانی که او به خواندن یک مقاله منتشر شده در این هفته توسط لس آنجلس تایمز نزدیک به 13 سال بعد جزئیات این حادثه است. آنجا بود او آموخته دلیل او تا به حال متوقف شده است — رفتن 10 مایل بیش از حد مجاز سرعت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>