‘خانواده مدرن’ ستاره Fred Willard را علت مرگ نشان داد

بازیگر Fred Willard ممکن است 15 مرگ شد از علل طبیعی اما مرگ او گواهی رنگ یک تصویر واضح تر.

با توجه به گواهی به دست آمده توسط TMZ در چهار شنبه, مه 3 Modern Family ستاره بود که 86 در زمان عبور خود دچار ایست قلبی. علل ذکر شده به عنوان سندرم myelodysplastic و بیماری عروق کرونر.

در زمان مرگ او دختر خود گفت: خبرنگار هالیوود که به او منتقل می شود “مسالمت آمیز … او نگه داشته در حال کار و ساخت ما خوشحال تا پایان. ما او را دوست داشتم خیلی! ما را از دست او برای همیشه.”

‘Modern Family’ Star Fred Willard’s Cause of Death Revealed
Fred Willard حضور CATstravaganza جمع آوری کمک در لس آنجلس در تاریخ 21 آوریل سال 2018 است. Mediapunch/شاتر

مراسم تجلیل از ویلارد سابق costars نورد در زیر اخبار.

“Rest In Peace sweet @Fred_Willard. شما همیشه یک اصل درست و من خیلی افتخار است که زندگی ما را قطع. هیچ کس تا کنون نزدیک به خود را جایگزین نابغه” جسی تایلر فرگوسن در توئیتر خود نوشت.

Steve Carellکه ستاره دار در Anchorman در کنار اوهایو بومی نوشت: “Fred Willard شد جالب ترین کسی است که من همیشه با او بود شیرین فوق العاده است.”

در تلویزیون ویلارد به ثمر رساند امی نامزد خود را برای تکرار نقش هنک MacDougall در Everybody Loves Raymond در سال 2003 و 2004 و 2005. خود خانواده مدرن شخصیت فرانک Dunphy, به نظر می رسد در قسمت های سراسر فصل 11 ABC, آمار, به ثمر رساند نامزد امی برای بازیگر برجسته مهمان در یک سریال کمدی در سال 2010. شخصیت او درگذشت سن در ژانویه.

علاوه بر اینکه انجام کمدین (ظاهر شدن با گروه کمدی Ace شرکت حمل و نقل در نمایش امشب با جانی کارسون بیش از 50 بار) بازیگر ستاره دار در فیلم هایی مانند بهترین های نشان دادن جوانان در شورش و WALL-E.

ویلارد در حال حاضر می توان در Netflix بکشد سری فضا Force در کنار Carell, 57 است که برای اولین بار در مه 29.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>