‘مادر’ بازیگر مریم پت Gleason مرده در 70 پس از سرطان نبرد

شخصیت بازیگر مریم پت Gleason درگذشت در روز سه شنبه, ژوئن 2, پس از نبرد با سرطان است. او 70.

در بیانیه ای به تنوع در یکشنبه, ژوئن 3, امی برنده مدیر تایید عبور و اظهار داشت که “او یک جنگنده به پایان است.”

Gleason در را مادر costar میمی کندی نیز صحبت کرد و در پی این بازیگر مرگ. “من غمگین به یاد بگیرند که مریم پت Gleason (مری در @MomCBS) در گذشت” 71 ساله که بازی Marjorie آرمسترانگ در سری توییتی در روز چهارشنبه. “از او برادرزاده ‘او پرده بسته در 10:20 سه شنبه شب.'”

Mom Actress Mary Pat Gleason Dead at 70 After Cancer Battle
Mary Pat Gleason. حسن نیت ارائه میدهد میمی کندی/توییتر

کندی افزود: “من مطمئن هستم که او در ملاقات با صاعقه وار تشویق و یک حزب بزرگ پشت صحنه. من دوست دارم به شما مریم و به شما عزیزان است.”

جورج Steevesکه ستاره دار در مداد شهر در کنار او به اشتراک گذاشته شیرین بزرگداشت Gleason گذشت نیز هست. “تاریخ و زمان آخرین شب من غمگین به شنیدن در مورد عبور از همکار و دوست Mary Pat Gleason” او توییتی به اشتراک گذاری چند عکس از این جفت ارز است. “من تا به حال افتخار کار کردن با مریم پت با مداد شهر در سال گذشته است. این واقعا باعث افتخار بود که در حضور او. با تشکر از شما برای مکالمات و کلمات تشویق. #RIP.”

Gleason ساخته شده است تا قابل توجه اقدام رزومه که شامل بیش از 100 اعتبار آغاز با اولین-همیشه روی صفحه نقش در سال 1980 تلویزیون فیلم پل مورد. او ادامه داد: برای پیدا کردن ثابت مهمان-فرصت های بازیگران در نشان می دهد از جمله خانه کامل, ER و ذخیره شده توسط بل. او همچنین به نظر می رسد در یک داستان سیندرلایی, I Now Pronounce You Chuck & Larry و سیرا بورگس یک بازندهدر میان فیلم های بزرگ.

Gleason در حال تکرار نقش در CBS’ مادر به عنوان مری یک زن بود که یک AA عضو است که اغلب به اشتراک گذاشته شده داستان های عجیب و غریب با این گروه است. شخصیت او درگذشت در طول یک فصل 7 قسمت پس از مبتلا به آنوریسم مغز در حالی که حضور در یک جلسه AA.

در سال 2006 Gleason نوشت و انجام یک زن در نیویورک با عنوان توقف ترافیککه خطاب به او نبرد با اختلال دوقطبی را از طریق طنز.

“باور من این بود که تئاتر می کند, زخم التیام یابد,” او توضیح داد: به amNY در آن زمان است. “گاهی اوقات مردم در مخاطبان دیدن چیزهایی در این مرحله است که آنها قادر به بحث در مورد که آنها را تجربه کرده ایم و یا آن را ممنوع موضوع در خانواده و از آن باز می شود تا یک مکالمه برای آنها است.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de