نقاشی دیواری در چه چیزی استفاده می شود دیوار برلین افتخارات جورج فلوید

جورج فلوید مرگ مطرح شده سوال در مورد سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس نه تنها در ایالات متحده بلکه در سراسر اروپا است. اخبار/عرفان آفتاب

برلین: هنرمند آلمانی Eme بیدین است رنگ یک پرتره از جورج فلوید در چه استفاده می شود به دیوار برلین به افتخار غیر مسلح سیاه مرد کشته مارس 25 توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس که به زانو در گردن او برای تقریبا 10 دقیقه است.

فلوید مرگ مطرح شده سوال در مورد سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس نه تنها در ایالات متحده بلکه در سراسر اروپا است. مسالمت آمیز تظاهرات برگزار شد در لندن و پاریس و برلین در همبستگی و عدالت برای Floyd.

پرداخت ادای احترام به او را در یک راه منحصر به فرد Eme بیدین زیر نویس نقاشی دیواری با عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” که فلوید گفت: لحظات قبل از او فوت کرد و افزود: سه هشتگهای — #georgefloyd, #icantbreath و #sayhisname — در بخش سابق دیوار برلین در پایتخت آلمان برای نشان دادن همبستگی با سیاه آمریکا.

در همین حال در پی فلوید را به قتل افریقایی-آلمانی و دیگر حقوق مدنی گروه اصرار به مقامات برای رسیدگی به یک استراتژی موثر در برابر نژادپرستی و اسلام هراسی و یهودستیزی و نفرت علیه خارجی ها به خصوص در برابر جامعه زندگی در آلمان است.

در پی فلوید را به قتل افریقایی-آلمانی و دیگر حقوق مدنی گروه اصرار به مقامات برای رسیدگی به یک استراتژی موثر در برابر نژادپرستی و اسلام هراسی و یهودستیزی و نفرت علیه خارجی ها. اخبار/عرفان آفتاب

در سال 2015 پس از هجوم صدها هزار نفر از پناهندگان از سوریه و کشورهای آفریقایی و همچنین افغانستان و پاکستان پوپولیستی ضد مهاجر سیاسی حزب آلترناتیو برای آلمان (AfD) آمد به خط مقدم.

در آخرین انتخابات عمومی ضد اسلام و ضد مهاجر AfD موفق به رسیدن به پارلمان فدرال به عنوان بزرگترین حزب مخالف و نمایندگان مجلس در تمام 16 پارلمان منطقه ای.

آلمان نیز شاهد تدریجی افزایش تنش در حمله به مهاجران است.

یک مثال اخیر بود هاناو حادثه جایی که مشکوک به جناح راست افراطی افتتاح شد آتش سوزی در یک shisha bar و “آرنا بار و کافه” در هاناو کشته شدن نه نفر از خارجی میراث.

مقامات توصیف کرده بود این حمله را به عنوان راست مسعود.

در ماه اکتبر سال گذشته یک مهاجم سعی در انجام جرم تیراندازی در یک کنیسه در حل کشته شدن حداقل دو نفر است. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان بود و پس از آن گفت: نژادپرستی و نفرت شد “سم” در جامعه است.

پرداخت ادای احترام به او را در یک راه منحصر به فرد Eme بیدین زیر نویس نقاشی دیواری با عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” که فلوید گفت: لحظات قبل از مرگ او. اخبار/عرفان آفتاب

در شهر مونیخ در سال 2016 18 ساله جناح راست افراطی را هدف قرار نوجوانان غیر تبار آلمانی و کشته شدن نه نفر در تیراندازی و کشتار.

به طور همزمان بسیاری از سیاستمداران و روزنامه نگاران تهدید شده اند برای حمایت از مهاجران و مخالفت با تبعیض نژادی.

گروه های اقلیت های قومی بیشتر تقاضا که بیشتر در مطالعات و اطلاعات سازوکارهای لازم بود به گزارش شیوه های نژادپرستی و تبعیض در زندگی روزانه از مهاجران است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>