اتهامات جدید علیه مینیاپولیس پلیس به تظاهرات ادامه

توسط Brendan O’brien

مینیاپولیس (ایسنا) – دادستان روز چهارشنبه وارد اتهامات جدید علیه چهار مینیاپولیس پلیس دخیل در مرگ یک مرد سیاه و سفید دوخته شده توسط گردن خود را به خیابان هنگام بازداشت که موجب بیش از یک هفته در سراسر کشور در اعتراض و درگیری های داخلی.

اضافه اتهام قتل علیه یک افسر در حال حاضر در بازداشت و دستگیری سه متهم به ایفای نقش در قتل جورج فلوید, 46 آمد که چند شب از افزایش ناآرامی داد راه را برای بیشتر تظاهرات صلح آمیز است.

هزاران نفر از تظاهرکنندگان فراوان در نزدیکی کاخ سفید و روشن کردن تلفن همراه خود چراغ قوه و سنگ به همراه 1970s روح لحن “به من تکیه کن” قبل از از سرگیری کر ضد پلیس پرداختند.

در بیشتر صفحه نمایش از خود پلیس دیده می شود در واشنگتن و جاهای دیگر در این هفته تعدادی از معترضان اصرار برخی از آنها بیشتر تحریک آمیز گروه های برای جلوگیری از متلک پلیس و ترک.

چند عمده شهرهای کوچک به عقب و یا برداشته حکومت اعمال شده برای چند روز گذشته. اما همه آرام بود.

در شهر نیویورک بروکلین قصبه پلیس ضد شورش متهم به جمعیت حدود 1000 معترض هجوم محلی مقررات منع رفت و آمد البته مسالمت آمیز در نزدیکی یک میدان و clubbed تظاهر کنندگان و روزنامه نگاران به عنوان آنها scurried برای پوشش در یک رگبار باران های سنگین.

رویارویی در بروکلین به نظر می رسید بزرگترین استثنا در آرامش شب ساعت پس از اتهامات جدید در مینیاپولیس.

بیشتر اتهامات

درک چوین, آمریکا پنج شنبه به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد بود به تازگی با اتهام قتل درجه دوم.

اضافه هزینه تعریف شده تحت مینه سوتا قانون به عنوان ناخواسته باعث فرد دیگری مرگ در کمیسیون یک جرم جنایت ادامه می دهند یک جمله به 40 سال از 15 سال بیش از حداکثر مجازات حبس برای سومین قتل درجه.

چوین, 44 بود که افسر سفید دیده می شود در کثیرالانتشار فیلم زانو زدن در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت به عنوان فلوید gasped هوا و بارها و بارها آغاز, “لطفا, من نمی توانم نفس بکشم.”

فلوید که پلیس مظنون به تلاش برای تصویب یک لایحه تقلبی به پرداخت برای سیگار بود در یک بیمارستان مرده در مدت کوتاهی پس از 25 مه روبرو می شوند.

سه همکار افسران اخراج از مینیاپولیس اداره پلیس همراه با چوین روز بعد متهم شدند در روز چهارشنبه – هر کدام با کمک و معاونت در جرم دو قتل درجه دوم و قتل نفس.

سه مرد – توماس Lane, J. Alexander Kueng و Tou Thao – نیز به زندان برده شد. کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم حمل همان حداکثر مجازات به جرم زمینه – 40 سال در زندان است.

فلوید مرگ تبدیل شده است آخرین flashpoint برای خشم نهفته بیش از خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار جلو راندن مسئله نژادی عدالت به بالای سیاسی در دستور کار پنج ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در نوامبر. 3.

تماشایی از آب گرفتگی در خیابان های شهر با angry هر چند عمدتا مسالمت آمیز معترضان – مربوط توسط صحنه های آتش سوزی غارت و درگیری با پلیس – سوخت یک حس از بحران است.

این تحولات را گرفت هفته بعد اجتماعی مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که مجبور است میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار و به طور نامتناسبی تحت تاثیر اقلیت.

محاکمه ماه دور

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون سیاه سابق آمریکا کنگره درخواست کرده است با قرار وثیقه 1 میلیون دلار برای هر یک از چهار سابق افسران متهم در Floyd مورد.

“این یک گام مهم رو به جلو در جاده ها به عدالت است و ما احساس خشنودی است که این مهم عمل آورده بود قبل از جورج فلوید بدن به استراحت گذاشته شد,” بنیامین Crump وکیل برای Floyd, خانواده, در بیانیه ای گفت.

الیسون گفت: در یک کنفرانس خبری از برنده شدن در یک محکومیت “خواهد بود” و اشاره کرد که Hennepin County وکیل Mike Freeman که دفتر ثبت اصلی اتهامات علیه چوین تنها دادستان در دولت به موفقیت محکوم به یک افسر پلیس به قتل است.

به طور کامل تحقیق در این مورد “در حال رفتن به ماه را,” او گفت:.

وقوع چند انفجار پیاپی در, مینیاپولیس, شب فلوید پس از مرگ و به سرعت گسترش یافته و به ده ها شهر کوچک و بزرگ در سراسر ایالات متحده است.

در بسیاری از شهرها تظاهرکنندگان هجوم شب حکومت برآورده شده است توسط پلیس ضد شورش با شلیک گاز اشک آور گرز و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن موهای وز جمعیت. گارد ملی و نیروهای فعال شده اند در چندین ایالت برای کمک به اجرای قانون محلی است.

مقامات و برخی اعتراض سازمان را مقصر بسیاری از بی قانونی در خارج از آشوبگران و عناصر جنایی.

استقرار نیروهای

جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: عدالت باید انجام شود در Floyd را مورد بلکه تبلیغ یک خط سخت در برابر خشونت و تهدید به استفاده از ارتش برای برقراری نظم.

وزیر دفاع علامت Esper گفت که او نمی بازگشت استقرار نیروهای نظامی برای گشت زنی در این کشور است.

“گزینه ای برای استفاده از فعال وظیفه نیروهای در اجرای قانون نقش تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ماده در رفت و آمد مکرر گذشته و تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط است. ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر,” او گفت: “ما جلسه.

در جنوب مینیاپولیس گوشه خیابان که در آن فلوید بود دستگیر جمعیت صدها ایستاده بود در یک شب زنده داری در چهارشنبه برخی با مشت خود را در هوا گریه.

“این نوزاد مراحل” Kenneth Williams, 54, سیاه نیروی دریایی ایالات متحده کهنه زندگی می کند که نزدیک گفت: به تازگی اعلام کرد اتهامات جنایی در مورد. “کسی باید پا و انجام می شود چیزی در صحنه آن روز.”

“پلیس شده اند به گرفتن دور با این سال, اما در حال حاضر ما دوربین های دیجیتال,” او اضافه شده است.

(گزارش شده توسط Brendan o’brien, برندان McDermid ناتان لین, ماریا Caspani غنی McKay, Jonathan Allen, Sharon برنشتاین دن Whitcomb, لیزا Lambert, سوزان Heavey, فیل استوارت, دافنه Psaledakis اندی, سالیوان و علی ادریس; نوشتن توسط پل Simao و استیو گورمن; ویرایش توسط هوارد Goller, بیل, Tarrant, Cynthia Osterman و لینکلن جشن.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de