اولیویا جید Giannulli اهدا به قید وثیقه از صندوق پس از امتیاز واکنش

ساخت یک تفاوت. Lori Loughlin‘s جوانترین دختر اولیویا جید Giannulliساخته شده کمک مالی به وثیقه ملی کردن صندوق روز پس از او به نام برای اظهارات او در مورد امتیاز سفید.

20 سال YouTuber در زمان به Instagram در پنجشنبه 4 ژوئن به انجام “پل اهدای چالش است.” پس از رسانه های اجتماعی فیلتر فرود آمد ملی قید وثیقه از صندوق است که جمع آوری پول به قید وثیقه از معترضین در میان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش اولیویا جید نوشته شده رسید از او کمک مالی. زیبایی گورو پس از آن به نام دختر بلا, رز Giannulliبه انجام همان.

Olivia Jade Donates to Bail Out Fund, Calls on Sister Bella to do the Same
حسن نیت ارائه میدهد از اولیویا جید/Instagram

اولیویا جید نیز برچسب گذاشته شده توسط دوست پسر خود جکسون Guthyو دوستان Stassie Karanikolaou, چارلی bórquez می و Kaysan به انجام این چالش که باعث Instagram کاربران به کمک به یکی از بسیاری از سیاه و سفید زندگی مهم سازمان است.

رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار شده است با استفاده از پلت فرم خود را به صحبت کردن در برابر نژاد پرستی پس از مرگ جورج فلوید اما او برای حمایت از جامعه سیاه و سفید مواجه شد با واکنش. کاربران توییتر شد سریع به اشاره است که پدر و مادرش نقش در سراسر کشور پذیرش کالج رسوایی بود “مظهر سفید امتیاز است.”

Olivia Jade Giannulli Donates to Bail Out Fund After Privilege Backlash Silver Dress Hands on Hips
اولیویا جید Jim Smeal/شاتر

اولیویا جید نوشت: در پنج شنبه, مه 31, که او می خواهد برای ایجاد یک تغییر است.

“به عنوان یک فرد که متولد شد به امتیاز بر اساس رنگ پوست و مالی وضعیت من همیشه آگاه باشید که این مسائل هنوز تا حال حاضر. و که باعث می شود من احساس افتضاح است. اما که همچنین سوخت های من,” او نوشت و از طریق او Instagram داستان. “من نژاد پرست نیستم و من هرگز اما من نیاز به صحبت کردن در مورد این دلیل نه تنها نژادپرستانه بودن کافی نیست. آن را به من خشونت. آن را می سازد من احساس بیمار. این من به ارمغان می آورد به اشک. وجود دارد نباید چنین شکاف بین مردم بود. ما نیاز به حمایت و ایستادن و صحبت می کنند و از ما امتیاز سفید برای جلوگیری از این.”

Lori Loughlin Daughter Olivia Jade Donates to National Bail Out Fund After Backlash, Calls on Sister Bella to do the Same
اولیویا جید, Lori Loughlin و بلا Giannulli AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

Loughlin, 55 و شوهر Mossimo Giannulli دستگیر شدند در مارس 2019 به اتهام پرداخت $500,000 به منظور تسهیل هر دو بلا و اولیویا جید پذیرش به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان خدمه استخدام. در حالی که زن و شوهر در ابتدا التماس کرد گناه نیست, آنها تا به حال یک تغییر از قلب و وارد گناه درخواست on May 22.

مجلس آلوم و 56 ساله طراح مد تنظیم شده بود محکوم به اعدام در اوت اما اطلاعات خود را از تقاضای معاملات در حال حاضر ساخته شده است. Loughlin, برای او که رود به خدمت دو ماه در زندان پرداخت $150,000 خوب و کامل 100 ساعت خدمات اجتماعی در حالی که زیر دو سال تحت نظارت آزاد است. Giannulli معامله در ضمن شامل پنج ماه را در زندان و دو سال تحت نظارت انتشار 250 ساعت خدمات اجتماعی و 250.000 دلار خوب است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>