Porsha ویلیامز می شود واقعی در مورد اعتراض: “من فرزند آینده در خط’

Porsha ویلیامز دارای یک پلت فرم – و او از ترس به استفاده از آن. The Real Housewives of Atlanta, ستاره باز در مورد دخالت در زندگی مهم جنبش در قسمت جدید از ما هفتگی‘s “داغ هالیوود” پادکست.

“برای من زندگی من است … از آن هیچ مهم تر از برادران و خواهران من. آن را مهم تر از هر” ویلیامز, 38 می گوید: در “داغ هالیوود” پادکست. “فرزند من در آینده در خط است. … من از ترس برای آینده اش. من از ترس برای زندگی خود و زندگی در او سیاه پوست است. من از ترس برای آینده دیگر کودکان است. من از ترس برای اعضای خانواده من و افرادی که من حتی نمی دانم. من نمی دانم جورج فلوید شخصا اما من آمریکایی آفریقایی فقط به عنوان او است. او برادر من است.”

Porsha Williams Gets Real About Protesting
Porsha ویلیامز. شاتر

ویلیامز از 14-ماه-پیر پیلار Jhena که او سهام با نامزد دنیس مک کینلی.

“در این لحظه ما همه در سراسر جهان ما در حال مبارزه برای بشریت” واقعیت شخصیت تلویزیون توضیح می دهد که در پادکست. “ما می خواهیم بی عدالتی به پایان رسیده در حال حاضر. و افرادی که قرار دادن این سیستم با هم در جهت سیستماتیک باید نژاد پرستی علیه آمریکایی های آفریقایی تبار, آنها, آنهایی که برای از بین بردن آن است. و بنابراین ما می خواهیم آنها را به ما می شنویم و می دانیم که ما در حال جدی و وجود خواهد داشت بدون استراحت مگر عدالت است.”

ویلیامز اولین بار در زمان خیابان های آتلانتا در مارس 29 مارس برای عدالت برای فلوید درگذشت on May 25 افسر پلیس درک چوین فشرده یک زانو را به گردن خود برای نزدیک به نه ساعت در مینیاپولیس, مینه سوتا.

Porsha Williams Gets Real About Protesting
Porsha ویلیامز اعتراض در آتلانتا. حسن نیت ارائه میدهد Porsha ویلیامز/Instagram

“من فعال بودن در این تظاهرات از آنجا که من ایستاده با برادران و خواهران من و من می خواهم برای دیدن تغییر دهید. هنگامی که من به تماشای که تصویری از جورج فلوید در حال مرگ زیر زانو یک افسر که قرار بود برای محافظت و خدمت او آن را واقعا به من احساس خیلی درد” ویلیامز می گوید ما. “همراه با دیگر معترضان بسیاری از خشم و شور و شوق. و من واقعا می خواهم به قادر به استفاده از هر بیت از نفوذ است که من ممکن است قادر به کمک به کسانی که نمی باید این صداها شنیده شود. و به همین دلیل من تصمیم گرفت به بیرون بروید و در خط مقدم ایستاده در میان مردم و متحدان در تلاش برای مبارزه برای تغییر است.”

چوین دستگیر شد و در مارس 29, است رو به یک قتل درجه دوم شارژ. سه اضافی افسران — توماس Lane, J. Alexander Kueng و Tou Thao — دستگیر شده است در کمک و معاونت در جرم قتل اتهامات عنوان شده علیه.

ویلیامز می گوید: “ما می خواهیم هر افسر از قانون که گرفته شده در نیروی بیش از حد و خشونت پلیس برگزار می شود مسئول آنچه اتفاق می افتد به مردم ما است.”

برای اطلاعات بیشتر از ویلیامز — از جمله چگونه او را تشویق RHOA طرفداران برای کمک به — گوش دادن به ما هفتگی “داغ هالیوود” پادکست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>