ملکه الیزابت جشن تولد با Trooping رنگ رژه

در مسیر بازگشت! ملکه الیزابت دوم است که تنظیم چگونه او را جشن رسمی خود را پس از تولد این بیماری همه گیر کوروناویروس را stay-at-home سفارشات قبلا لغو امر است.

به عنوان سنت های 94 ساله پادشاه شد مفتخر سالانه Trooping رنگ رژه. ما هفتگی می تواند تایید کند که یک نسخه کوچکتر از جمع آوری در حال حاضر مجموعه ای برای شروع در قلعه ویندسور در شنبه, ژوئن 13. او دستیاران در حال کار بر روی نهایی سازی جزئیات اما معلوم نیست که اعضای خانواده سلطنتی خواهد بود در حال حاضر در این زمان. (پرنس چارلزکه قبلا آزمایش مثبت برای coronavirus نازل شده در مارس 1 که او “از طرف دیگر” از نبرد با این بیماری کشنده است و ما تایید او دیگر در انزوا پس از “پس از مشورت با دکتر خود.”)

Queen Elizabeth Will Celebrate Birthday With Small-Scale Trooping the Color
ملکه الیزابت. فرانک Augstein/AP/شاتر

“وجود خواهد داشت یک مراسم مختصر در قلعه ویندسور به مناسبت ملکه تولد رسمی,” کاخ باکینگهام گفت: ما در یک بیانیه است.

کاخ اعلام کرد در ماه مارس که این رویداد سلطنتی لغو خواهد شد به عنوان یک احتیاط ایمنی با توجه به COVID-19 بحران است. “در خط با دولت مشاوره آن موافقت شده است که روز تولد ملکه رژه همچنین به عنوان شناخته شده Trooping رنگ نمی خواهد بروید در آن صورت سنتی کردند.” “تعدادی از گزینه های دیگر در نظر گرفته شده در خط مربوطه را با هدایت.”

اثرات این بیماری همه گیر را نیز تحت تاثیر خانواده سلطنتی کلی برنامه. در ماه مارس ملکه صحبت کردن در مورد چگونه آنها برنامه ریزی شده برای تنظیم.

“بسیاری از افراد و خانواده ها در سراسر انگلستان و در سراسر جهان در حال ورود به یک دوره از نگرانی و عدم اطمینان” او در بیانیه ای گفت. “ما همه توصیه به تغییر روال عادی ما و به طور منظم الگوهای زندگی برای خوب بیشتر جوامع ما زندگی می کنند و به ویژه برای محافظت از آسیب پذیر ترین در درون آنها.”

Queen Elizabeth Will Celebrate Birthday With Small-Scale Trooping the Color
ملکه الیزابت دوم و فیلیپ دوک ادینبورگ ترک کاخ باکینگهام در طول Trooping رنگ ملکه 91 تولد رژه در 17 ژوئن 2017 در لندن ، Facundo Arrizabalaga/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

پرنس چارلز آزمایش مثبت برای coronavirus هفته قبل از ملکه واقعی تولد. او نشان داد در مارس 1 که او “از طرف دیگر” از نبرد با این بیماری کشنده است. ما همچنین تایید کرد که او دیگر در انزوا پس از “پس از مشورت با دکتر خود.”

ملکه واقعی تولد می افتد در آوریل 21, اما او همچنین جشن رسمی تولد به طور معمول در دومین سه شنبه ماه ژوئن. داشتن دو جشن تولد در یک عمل مشترک در میان اعضای خانواده سلطنتی از جمله شاه ادوارد هفتم که در آن متولد شد در نوامبر 9, اما افتخار به مناسبت دومین بار در دو ماه مه یا ژوئن.

با توجه به خانواده سلطنتی بریتانیا وب سایت رسمی, دلیل برای دو سنت های تولد است زیرا “وجود دارد احتمال بیشتری از آب و هوای خوب برای تولد رژه” اگر برگزار شد در اواخر بهار و تابستان است.

“ملکه معمولا خود را صرف واقعی تولد خصوصی” این وب سایت آمده است. “اما به مناسبت مشخص شده است که علنا با اسلحه سلام در مرکز لندن در ظهر: 41 gun salute در هاید پارک 21 gun salute در ویندسور پارک بزرگ و 62 gun salute در برج لندن.”

در سال گذشته ملکه پیوست توسط چارلز, 71, Prince William, دوشس کیت, پرنس هری , و Meghan Markle برای جشن.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de