Stephen Amell پاسخ پس از کتاب های کمیک نویسنده را متهم او را نژادپرست بودن

Stephen Amell در واکنش به کتاب های کمیک نویسنده Tee فرانکلین‘s اتهامات نژادپرستی علیه او در میان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

یک فن حساب به نام پیکان آلوم 39 روز دوشنبه, ژوئن 1, برای ادامه به میزبان پادکست “چگونه شما می خواهم آن را انجام دهید؟,” با وجود Grant Gustin‘s تصمیم به نظر نمی رسد در این قسمت با توجه به شرایط اطراف جورج فلوید مرگ است. “افشای کامل: Grant Gustin قرار بود مهمان این صبح” بازیگر گفت: در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در توییتر. “او بسیار مودبانه و با آرامش پیامک دیروز به من گفت که با همه چیز در رفتن در لس آنجلس که شاید این نبود زمان مناسب برای صرف 45 دقیقه صحبت کردن در مورد چگونه او تبدیل به یک غول دوست داشتنی ستاره تلویزیونی.”

فن حساب زیر نویس پست “نه Grant Gustin گفتن Stephen Amell من قصد دارم به بخشی از پادکست خود را در حالی که شما کسب درآمد تبلیغ در #BlackLivesMatter جنبش است.”

Stephen Amell Responds After Comic Book Writer Tee Franklin Accuses Him of Being Racist
Stephen Amell در مراسم CW شبکه چشمگیر ارائه در نیویورک در تاریخ 17 مه سال 2018 است. استفان Lovekin/انواع/شاتر

فرانکلین سپس در پاسخ به صدای جیر جیر با اتهامات خود در روز سه شنبه, ژوئن 2. “F—k @StephenAmell او شده است به ما نشان خود را نژادپرستانه و بزرگ, راه هایی برای چندی [sic] در حال حاضر. و همسرش [کاساندرا ژان Amell] “او ادعا کرد. “همچنین Grant Gustin ain’t تبرئه چون او قطعا نمی پشتیبانی و صحبت کردن برای [Candice Patton].”

استفان بعد از او دو سنت در این وضعیت است. “شما کاملا میخ من” او پاسخ داد. “امید است که باعث می شود شما احساس بهتر است. من فقط به دنبال شما… بنابراین اگر شما نیاز به چیزی و یا شما می خواهم به من کمک کند بهتر درک کنید و ما می توانیم چت!”

فرانکلین خوشحال بود با واکنش چراکه او پیگیری توییتهایی. “من مطمئن هستم که چرا خود را با لحنی مهربان اما من نه ضرب و شتم آن را,” او نوشت. “که” امید است که باعث می شود شما احساس بهتر ” ain’t it, Stephen. هیچ چیز من انجام و یا می گویند زمانی که من اسمش نژاد پرستی باعث می شود من احساس می کنم بهتر است.”

این نویسنده ادامه داد: “من تنها زن است که به نام شما, بنابراین من می دانم که شما تا به حال این گفتگو. سکوت و همدستی در حالی که بازی نادان مضحک است. شما یک پدر و کسی که در 30 خود شما هستید نه به نژاد پرستی & اگر شما بر این باورند تورنتو نیست نژادپرستانه که خود را امتیاز. من نباید به ‘کمک به شما را در درک همه چیز شما را انجام دهد و گویند مضر هستند. اینها چیزهایی هستند که رفتار آموخته.”

کاساندرا برای بخش او هنوز به واکنش نشان می دهند به فرانکلین را ادعا می کند. اما در یکشنبه, ژوئن 3, Roswell, New Mexico ستاره, 34, مشترک یک لینک برای “چگونه برای متحد” در میان جنبش از طریق او Instagram داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>