این لینک زنجیره ای کفش Burch حزب محافظه کار هستند و بیش از 40 ٪ تخفیف — در 2 رنگ!

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

یک چیزی که ما یاد گرفته ایم در طول همه ما تجربه خرید است که همه شلاق زدن صندل یا کفش, فلیپ فلاپ هستند. همه ما احتمالا تصویر همان نسخه اولیه در سر ما اما ما می دانیم که نسخه ارزان ساخته شده است و اغلب ناراحت کننده است. آن را نیز بیشتر از راحتی از آن است که یک بیانیه مد.

آیا به ما اشتباه — راحتی یک چیز بد نیست. ما قطعا در کنار آن. ما فقط می دانم که آن را قادر به به عنوان ماهرانه نشان داده شده توسط Tory Burch نام تجاری. این صندل برای مثال فقط به عنوان آسان به لغزش بر روی عنوان هر فلیپ فلاپ, اما آن را بسیار chicer با لهجه و ساخت و ساز است که نمی خواهد لباس خود را نگاه کردن. اگر هر چیزی, آن را به لباس خود را نگاه کنید!

Jessa Thong Sandal
حزب محافظه کار Burch

آن را ببینید!

دریافت Jessa شلاق زدن صندل (در اصل $258) برای تنها $149 در حزب محافظه کار Burch با حمل و نقل رایگان!

ما می دانیم که هر کس مایل به پرداخت 200 دلار+ دلار برای یک جفت صندل و که خوب…چرا که این جفت ارز بیش از 40% off آوردن آن پایین زیر 150 دلار! هنوز هم دارای لیت و لعل زیاد در مورد آن ؟ چیزی که در مورد سرمایه گذاری در یک جفت از طراح صندل است که وجود دارد بسیاری از مزایای. نه تنها لباس های خود را و اعتماد به نفس را بهبود بخشد اما ممکن است پای خود احساس می کنید راحت تر — و شما نمی خواهد نیاز به جایگزین کردن آنها هر چند ماه مثل شما با دلار, فلیپ فلاپ!

این Jessa صندل ایستادگی کردن بلافاصله. به جای پر از کنده درخت پا ارسال خواهد شد که در برابر مالش پوست خود را, آنها را, لاغر, یکی که کمک می کند تا ایجاد ثبات. این متصل به کف/نوار فوقانی راه راه و آراسته طلایی با لینک زنجیره ای سخت افزاری است که فریاد می زند “گران” — حتی اگر شما در واقع ذخیره بیش از 100 دلار!

Jessa Thong Sandal
حزب محافظه کار Burch

آن را ببینید!

دریافت Jessa شلاق زدن صندل (در اصل $258) برای تنها $149 در حزب محافظه کار Burch با حمل و نقل رایگان!

این slip-on کفش در یک مربع کردن پا — یک نگاه است که آینده را در یک راه اصلی و یک Nappa چرم پوشش برای صاف راحتی. این زیره, اما, ساخته شده است و از دوام لاستیک برای طولانی ماندگاری خود نیز کمک خواهد کرد که شما را از لغزش زمانی که شما در یک استخر!

این صندل در حال حاضر در دسترس در دو رنگ: Dulce De Leche و کامل نیروی دریایی. یکی نور و تاریک به این معنی است که هیچ کس را سرزنش شما اگر شما می خواهید برای دریافت هر دو. به عنوان داوران می گویند Jessa است “جزئیات منحصر به فرد است که تشخیص [آن را] از بسیاری از دیگران” و سبک “کمک خواهد کرد که برای بالا بردن هر لباس از شورت لباس” پس از آن هرگز لطمه می زند و برای همیشه یک جفت آماده برای رفتن. شما همچنین می توانید خرید یک جفت برای یک دوست — دوستی صندل! خوب چیزی که وجود دارد را تعریف کاغذ بسته بندی هدیه در دسترس است!

آن را ببینید!

دریافت Jessa شلاق زدن صندل (در اصل $258) برای تنها $149 در حزب محافظه کار Burch با حمل و نقل رایگان!

سبک شما نیست ؟ بررسی بیشتر کفش در فروش اینجا و فروشگاه کل حزب محافظه کار Burch فروش انتخاب در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de