بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به است Kelz انفجار Costar سیاه زندگی موضوع پست

به نام. بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به ستاره Kelz لسبیین نیست بیش از حد خوشحال با راه costar دیوید Birtwistle نشان داد و حمایت خود را از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“F–k ایستاده در حاشیه” Birtwistle, 28 نوشت: در یک پس-حذف Instagram ارسال در تاریخ یکشنبه, ژوئن 3, در کنار یک عکس از خود در کنار لسبیین 27 و costar برایس Hirschberg. “من با شما ایستاده در کنار هم در برابر نژاد پرستی. “من متاسفم برای آنچه که مردم من را برای شما در گذشته است. من متاسفم برای بدرفتاری و نابرابری است که شما با آن مواجه است. وجود دارد هیچ جایی برای آن و سپس و هیچ جایی برای آن در حال حاضر!”

Too Hot to Handles Kelz Dyke Blasts Former Costar David Birtwistle for Using Black Lives Matter for Personal Gain
Kelz لسبیین و دیوید Birtwistle Netflix(2)

هر چند Birtwistle به نظر می رسد صادقانه در بیانیه طولانی خود را, لسبیین صدا کردن در نظرات و گفت که او “راحت” در حال استفاده “به عنوان یک سرپا نگه داشتن” برای allyship.

“Side by Side?” لسبیین نوشت. “هنگامی که من از شما خواسته برای به اشتراک گذاشتن یک ویدیو صحبت کردن در برابر بی عدالتی و نژاد پرستی. شما بخوانید و نادیده گرفتن این پیام اما پس از ارسال یک عکس با من (بدون نیاز قبل از در خواست اجازه من) مانند برخی از پوستر پسر ادعا می شوی با من ؟ من با شما تماس و پیام شما برای پیدا کردن که چرا شما این کار و شما اخراج من از طریق تماس با من “خرده” تظاهر به درک نمی کنند که من از آمدن گفت: به دلیل این که شما به اشتراک گذاشته @sharrontownsendofficial عکس معنی است که شما در کنار من? من اهمیتی نمی دهند در مورد به اشتراک گذاری.”

قبل از آن که روز Birtwistle مشترک پست الهام بخش از همکار Netflix ستاره Sharron Townsend, که گفت که او حاضر “را به یک پلت فرم و استفاده از آن به رهبری” گفتگو در مورد نابرابری. “من به خودم افتخار در حال تغییر من می خواهم برای دیدن” تاونسند نوشت: در روز چهارشنبه.

با وجود Birtwistle تلاش در نشان دادن حمایت خود را از جنبش و تعهد به آوازی متحد, لسبیین ادعا کرد که تمام آن ها یک شگرد برای به دست آوردن پیروان.

Too Hot to Handles Kelz Dyke Blasts Former Costar David Birtwistle for Using Black Lives Matter for Personal Gain 2
دیوید Birtwistle و Sharron تاونسند Netflix

“استفاده نکنید من بیشتر به رسانه های اجتماعی خود را سود و به دست آوردن دوست دارد, آیا استفاده از این جنبش #blacklivesmatter چرا که این یک روند # به شما” لسبیین نوشت. او بعد از دو برابر را در یک Instagram داستان گفته او از ترس به “تماس از افرادی که استفاده از ما و زندگی موضوع جنبش خود را برای منافع شخصی خود و وضعیت مشهور.”

در حالی که تظاهرات و vigils به افتخار جورج فلوید و دیگر قربانیان نژادی و بی عدالتی در سراسر کشور, لسبیین در زمان به پرداخت ادای احترام به جنبش با شعری صمیمی.

“شما آن را ببینید اما شما صحبت نمی,” او گفت: در یک یادآوری Instagram تصویری پرداختن به خشونت پلیس و نابرابری در روز چهارشنبه. “این است که من صحبت می کنند ؟ نامرئی اما بسیار واقعی است. زنجیره ای مرد ساخته شده سنگین تر از آهن قوی تر از سرقت. چه مدت طول می کشد برای شکستن یک لینک ؟ چقدر دیگر باید من شنا یا نزول؟”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>