مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی در بایدن بیش از سخنرانی نخوری استفاده از DC کلیسا و اعتراض پاسخ


دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج در جو بایدن پس از این معاون سابق رئیس جمهور به شدت انتقاد خود را با استفاده از Washington DC کلیسا به عنوان بخشی از اطلاعیه خود که او استقرار نظامی آمریکا دارایی برای مبارزه با معترضان در پایتخت.

“خواب آلود جو شده است, در سیاست برای 40 سال و کاری نکرد. در حال حاضر او وانمود به پاسخ. او حتی نمی دانند سوال” از رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت حدود شش ساعت پس از آقای بایدن به یکی از اولین و مهمترین سخنرانی از سال 2020 به طور کلی انتخابات است.

که در پاسخ به presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: در یک سخنرانی صبح روز سه شنبه در فیلادلفیا که رئیس جمهور نیاز به مراقبت “برای همه ما و نه فقط کسانی که رای دادند برای [او را].”

“رئیس جمهور برگزار شد تا کتاب مقدس در کلیسای سنت جان. من آرزو می کنم او می خواهم آن را باز کنید یک بار در چندی به جای brandishing آن” آقای بایدن گفت. “اگر او, او می خواهم که همه ما به نام به عشق یکدیگر مانند ما خودمان را دوست دارم. این کار سخت است اما این کار از امریکا است.”

اما رئیس جمهور بعد از توییتی که “ضعف هرگز به ضرب و شتم و آنارشیست ها و غارتگران و یا اراذل و اوباش و جو شده سیاسی ضعیف از زندگی” اضافه کردن این عبارت که او مورد استفاده برای توصیف خود در انتخابات ریاست جمهوری و مورد نظر خود را در طرز فکر برای پایان دادن به گاهی خشونت آمیز تظاهرات در پاسخ به یک مرد سیاه و سفید مرگ در زیر زانو از یک افسر پلیس در مینیاپولیس: “LAW & ORDER!”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>